Image

Slavomír Š.

"Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za nabídku pobytu v Zalakaros. Uvedený pobyt splnil naše očekávání a hotel i pobyt v něm můžeme jen doporučit. Pokoušel jsem se napsat něco na stránky pod hotel, ale nedokázal jsem to. To je asi tím věkem. Ubytování, personál i stravování bylo k naší plné spokojenosti. Moje dcera říkala: "to se to u nás důchodci mají, když mohou jet dvakrát za měsíc do zahraničních termálů" - a má pravdu. Ještě jednou děkuji za Zalakaros a doufám, že Bešeňová (již asi po dvanácté) také nezklame. S pozdravem Špicl"

Image

Petr Š.

"Rezervaci jsme provedli přes internet, vše proběhlo perfektně. Velice kladně hodnotíme společné načasování procedur v dopoledních hodinách a tím možnost společného využití volného času."

Image

"Pane Stočesi, velký dík za Vámi zajištěný pobyt v lázních Aurora v Třeboni! Vaše služby jsme s kamarádkou využily již potřetí, ale pobyt v lázních Aurora byl opravdu nejlepší. Moc a moc děkujeme, vše jste pro nás perfektně zajistil a tak jsme si ten týden opravdu užily. I před tím jsme byly moc spokojené, ale Třeboň překonala veškerá naše očekávání. Ještě jednou moc děkujeme a opět se na Vás rádi obrátíme. S vřelými díky Eva H.a Jana H."

Image

Václav Ř.

"rezervace byla rychlá, perfektní a bezproblémová, díky moc ."

Image

Zdeňka V.

"Byla jsem spokojená. Děkuji Vařáková"

Image

Ludmila K.

"S rezervaci jsem velmi spokojená. Kratinová"


 

 

 


Vyplňte prosím pečlivě vaše kontaktní údaje

* povinné údaje

Telefonický kontakt

+420 311 537 418 Každý den 8:00 - 18:00Mapa lázní