Napsali o nás

Přečtěte si pár zajímavých tipů, proč do lázní a co vše pro vás pravidelně připravuje váš portál o lázeňství Lázně Travel. Články ve spolupráci s námi vychází na internetových stránkách zaměřených obvykle na zdravý životní styl nebo třeba na specializovaných portálech pro seniory. Také zde naleznete názory našich klientů na spolupráci s námi, za které vám velmi děkujeme!

Naši zákazníci říkají

 • 29.12.2015
  Antonín Šafránek - pobyt Bertiny lázně Třeboň

  Komunikoval jsem dokonce se dvěma pracovníky z Lázní Travel - s p.Machulkou prostřednictvím naší agentky která nám pobyty zajišťuje a s paní Klímovou, která během necelých 5 minut vyřešila náš problém. A to bylo už v podvečer, kdy v jiných firmách už mají hluboký spánek. Prostě profesionálové, kéž by to tak u nás fungovalo všude. Děkuji !! Šafránek.

 • 9.12.2015
  Lenka Kalandrová

  Pobyt Spa Resort Lednice - 13. - 16.11.2015

  Dobrý den,

  ráda bych poděkovala za zajištění našeho listopadového pobytu v Lednici - SPA resort.
  Velmi pěkné ubytování, příjemná obsluha, procedury, krásné a pro mne moc milé prostředí.

  Splnilo se mi vše nad očekávání, moc jsem si odpočinula. Velmi příjemný relaxační pobyt.
  Děkuji
  Lenka Kalandrová


 • 26.11.2015
  Ludvík Maksymczuk - Hotel Répce lázně Bükfürdö 6.11. - 8.11.2015

  Byli jsme v hotelu a termálech opakovaně a opět spokojeni,rádi zase přijedeme. Vaše služby při objednávání jsou velice rychlé a solidní.

 • 10.11.2015
  Václav Sovák - hotel Priessnitz lázně Jeseník

  Pobyt ve dnech 31.8. - 4.9.2015

  Pobyt v lázních se nám velmi líbil, děkujeme za panu Machulkovi za ochotu a vstřícné vyřízení našich požadavků

  Slovákovi

   


Zobrazit další
Rozhovor s vítězkou Velké vánoční soutěže portálu Lázně Travel

Když se k vám přikloní štěstí aneb Zážitky z lázeňského pobytu ve Františkových Lázních

Kdo z nás někdy v životě nezatoužil vyhrát pořádný ranec peněz? Nebo auto, dovolenou snů, nové nádobí, vlastně cokoliv? Soutěží se z mnoha důvodů. Někdy pro radost, jindy pro adrenalin ze hry nebo proto, že daná výhra v soutěži je tolik lákavá! Možná právě tento důvod, proč se zapojit do soutěže o lázeňský pobyt, měla i paní Kroupová. A ono pomyslné štěstí stálo tentokrát při ní. O svoje dojmy z výhry v soutěži portálu Lázně Travel se s vámi nyní ráda podělí.

Zobrazit více

Přestaňte trpět, máme pro vás řešení, které opravdu funguje!

Nevíte si rady, co s bolestí zad a kloubů?

Bolest je součástí lidského života od počátku věků. Kloubní onemocnění a bolesti zad či páteře patří k nejčastějším z nich. Mimo degenerativní a zánětlivá onemocnění, které bolest způsobují, se často setkáváme i s bolestí způsobenou špatnými návyky, nesprávným držením těla a podceněním prevence. Příčin může být nespočet, ale ať vás trápí ta nebo ta, jedno univerzální řešení, které zabírá takřka na všechny obtíže s pohybovým aparátem, pro vás máme.

Zobrazit více

Zatočte s jarní únavou! Vyzkoušejte pobyt v lázních.

Každoroční strašák skoro každého z nás - jarní únava. V apatyce na ni nejspíš léky nekoupíte, ale my víme, kde hledat pomoc. Jedním z účinných řešení, jak po dlouhé zimě získat zpět ztracenou rovnováhu, může být pobyt v lázních.

Zobrazit více

Vím, jak přežít zimu. Vyzkoušejte můj tip. Opravdu to funguje!

A je to tady. Poslední záchvěvy teplých dnů jsou fuč a před námi vidina deště, mrazu a v nejlepším případě rozmáčeného cosi, co jen vzdáleně připomíná sníh. Nepopírám, že i zima může mít své kouzlo. Nejlépe, když se na tu krásu dívám za oknem pokoje, kde praská oheň v krbu a na stole na mne čeká horké víno. Každodenní realita je však úplně jiná a nás znovu nemine ranní škrábání auta, snídaně ve tmě, oblékání pěti svetrů a depresivní nálady. Ale i tohle se dá přežít. Nevěříte?

Zobrazit více

Užijte si luxus s extra bonusem. Máme pro vás tip na perfektní wellness pobyt

Že jste si letos ještě pořádně neodpočinuli? Nelekejte se, není všem dnům konec. Se začínající sezonou dovolených se sice hotely plní, ale není důvod propadat panice. Prvotřídní péči, a často ještě výhodněji, si můžete dopřát i na poslední chvíli. Vyzkoušejte náš tip, investujte tentokrát do svého zdraví a dejte sbohem únavě i nikdy nekončícímu stresu.

Zobrazit více


Předchozí12