-
92% Perfektní (Celkem 51 hodnocení)
Dobrý den. I když jsme byli jen krátce tj. na wellness, tak s ubytováním a se stravou v hotelu Tlapak jsme byli velice spokojeni. A též s personálem. Velice ochotný. Moc rádi se...   Kajetán K.
Zobrazit více hodnocení

Pobyt , 7 nocí

Popis

7 nocí      8 dnů      Nástup možný po celý týden

Místní poplatky

Místní poplatek činí 30.00 CZK /osoba/denkterý hradí klient na recepci hotelu. Poplatek nehradí osoby mladší 18 let, osoby nevidomé, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.

Storno podmínky hotelu

Mírné
Přísné

Tento hotel má přísné storno podmínky.

to 36 dnů před nástupem
500 EUR / osoba
From 35 to 11 dnů před nástupem
50.00% z ceny nečerpaných služeb
From 10 to 4 dni před nástupem
80.00% z ceny nečerpaných služeb
From 3 to 0 dni před nástupem
100.00% z ceny nečerpaných služeb


 - 5 - pokoj Tlapák - restaurace Tlapák - tl25 - tl8+ 16 dalších fotek

Mohlo by vás zajímat...

Zpět na informace o hotelu

Recenze

92%Perfektní (Založeno na 51 hodnocení)
(51)

- 25.6.2025 -

Kajetán K.

(#101337)

"Dobrý den. I když jsme byli jen krátce tj. na wellness, tak s ubytováním a se stravou v hotelu Tlapak jsme byli velice spokojeni. A též s personálem. Velice ochotný. Moc rádi se tam příště vrátíme. Mohu jen doporučit. Kubeš "

- 26.5.2025 -

Jana J.

(#100391)

"S pobytem jsem byla spokojená. Ale Ristorante mělo k italským jídlům (na objednávku) poněkud daleko. Škoda,kazí to celkový dojem."

- 16.9.2024 -

jana S.

(#89717)

"Měkké matrace, jinak vše ok, pokoj hezký."

- 28.8.2024 -

Jitka R.

(#88903)

"S pobytem jsme byli velice spokojeni, hotel krásný, město Poděbrady nádnerné, procházky na kolonádě moc hezké, procedury totéž. Jen v sobotu po celý den se ve vedlejším domě vedle našeho pokoje ve 3.patře se pravděpodobně provádí stavební úpravy, hrozné rány , po obědě se nedalo odpočinout. Bohužel to trvalo až do 20 hodin. Chápeme, že v dnešní době se stavební úpravy provádějí všude, ale v lázeňském městě by v sobotu mohl být klid. Z toho důvodu jsme byli - my důchodci -trošku zklamáni. "

- 25.8.2024 -

Jiří N.

(#81792)

"Velice spokojen, jako ostatně každý rok"

Nevybral jste si? Prohlédněte si naší další nabídku


Adresa

nám. T.G.Masaryka 654/2,
29033 Poděbrady