Děkujeme, že pomáháte s námi!

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Vážení přátelé,

děkujeme Vám, že jste se rozhodli přesunout váš lázeňský pobyt. V tomto pro nás všechny velmi složitém období je to krok, díky kterému můžete doslova zachránit mnoho lidských osudů.

Vaše rozhodnutí nezrušit pobyt, ale vycestovat do lázní v bezpečnějším období je známkou vaší ohromné solidarity. Nejen cestovní ruch, ale celý segment lázeňství přestane být součástí našich životů, pokud jej společně nepodpoříme. Za každým jedním pobytem, který nezrušíte, se skrývá velká naděje. Naděje pro celý obor a zároveň naděje pro všechny, kteří se dosud o vás starali. Už při zajištění pobytu nebo přímo v lázních. Jsou to tisíce lidí.

Proto apelujeme na všechny, věřte nám, nebude to trvat dlouho a zase přijde vhodná doba pro lázeňské a wellness pobyty. Neváhejte a přesuňte váš pobyt, dokud jste tak zatím neučinili. Jsou pro to dobré důvody:

Česká republika bude bezpečná destinace. A české lázně Vás budou potřebovat více než kdykoliv předtím.

Doporučujeme rezervovat si bezpečný pobyt v létě či na podzim co nejdříve. O přesun termínu se postaráme za Vás!

České lázeňství, to je více než stoletá tradice. A jste to právě Vy, kdo je pro lázně jedinou nadějí v rozbouřené době.

Děkujeme, že i díky Vám můžeme pomoci. Za každý přesunutý pobyt zakoupíme roušku potřebným.

Víme, že i Vy to máte složité. Chápeme váš strach. O to více si vážíme všech, kteří se rozhodli nepodlehnout a společně bojovat. Děkujeme vám. Nechceme ale děkovat jen slovy, dnes jsou důležité především dobré skutky. Proto budeme pomáhat i mimo náš obor. Za každý přesunutý pobyt koupíme a věnujeme vybranému domovu pro seniory v tuto chvíli tolik potřebné roušky.

Přeji Vám i Vašim rodinám pevné zdraví. Opatrujte se!

Za tým Lázně Travel děkuje
 

Libor Stočes
jednatel společnosti

281

...tolik roušek jste k dnešnímu dni darovali.
Děkujeme!