Vánoční pobyty 2021

Vánoční pobyty 2021

Nebuďte o Vánocích sami a prožijte neopakovatelné zážitky a pravou vánoční atmosféru! Díky vánočním pobytům v lázních si konečně vychutnáte klid, pohodu a perfektní odpočinek. Zkuste to letos o Vánocích jinak.

Vyzkoušejte naše tipy na báječné vánoční pobyty

Plánujete letošní Vánoce v lázních nebo v některém z příjemných wellness hotelů? Stačí mrknout na naše tipy nebo se nechat inspirovat dalšími desítkami vánočních pobytů. Je jedno, jaká máte kritéria výběru. Díky naší bohaté nabídce si Vánoce v lázních užijete i vy.

Vánoční pobyt Cena již od
10 780 Kč / os. / pobyt

Vánoční pobyt

Spa & Kur Hotel Praha
Františkovy Lázně

(117)
Vánoční pobyt Cena již od
12 740 Kč / os. / pobyt

Vánoční pobyt

Spa & Kur Hotel Harvey
Františkovy Lázně

(172)
Silvestrovský pobyt Cena již od
14 840 Kč / os. / pobyt

Silvestrovský pobyt

Spa & Kur Hotel Harvey
Františkovy Lázně

(172)
Vánoční speciál Cena již od
6 900 Kč / os. / pobyt

Vánoční speciál

Wellness hotel Jean de Carro
Lázně Karlovy Vary

(1)

Proč vyrazit o Vánocích do lázní?

Vánoční pobyt v lázních je zárukou prožití skvělých chvil. Bez hektických příprav a v klidu si můžete díky lázeňskému vánočnímu pobytu užít nejkrásnější svátky v roce. A určitě to bude stát za to!

Pobyt plný relaxace

Pobyt plný relaxace

Nejen rozjímání, dárky a společná setkání patří k Vánocům. Také kvůli relaxu se na svátky tolik těšíme. A při vánočním pobytu si hýčkání užijete opravdu do sytosti. Nechejte letos o Vánocích starosti jiným!

Zábava i noví přátelé

Zábava i noví přátelé

Nezůstávejte o Vánocích sami a oslavte tyto tradiční svátky netradičně. Zažijete spoustu zábavy a poznáte nové přátele. Radujte se a veselte se, čas vánoční přichází nejen do vašich srdcí a domovů, ale i do lázní!

Slavnostní večeře bez práce

Slavnostní večeře bez práce

Tentokrát vám kapr koupelnu okupovat nebude. Když však tuto tradici oželíte,  užijete si štědrovečerní večeři v klidu. Vánoční pobyty lákají nejen relaxací, ale také gastronomickými zážitky.

Procedury i o Vánocích

Procedury i o Vánocích

Voňavou masáž nebo uvolňující koupel si o Vánocích doma neužijete. Tak proč si nenadělit dárek o chvíli dřív a neobdarovat se vánočním pobytem, při kterém navíc uděláte něco pro své zdraví?

Voňavé, laskavé a plné smíchu.

A přesně takové jsou Vánoce v lázních. Radujte se s partnerem, rodinou nebo přáteli a oslavte nejkrásnější svátky v roce tam, kde se o vás postarají. Ať pro vás získají Vánoce zase tu správnou atmosféru. Vždyť o Vánocích se zrodila nová naděje pro nás všechny. Určitě stojí za to prožít je v klidu, míru a bez hektických chvil, které nikomu neprospívají. Navíc jsou vánoční pobyty jako stvořené pro příjemné zakončení roku. Přejeme vám požehnané Vánoce a šťastnou ruku při výběru krásného vánočního pobytu.

Jsme zde pro vás

Potřebujete poradit nebo vás zajímají podrobnosti k vánočním pobytům? Dejte nám vědět, rádi vám poradíme nebo dopručíme hotel či nejvhodnější pobyt a splníme tak všechny vaše představy o poklidných Vánocích v lázních.


Kontaktujte nás

Vyplňte prosím pečlivě vaše kontaktní údaje

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.

* povinné údaje

Vyplňte jednoduchý formulář nebo nám zavolejte, váše dotazy nebo vánoční pobyt rychle a s radostí vyřídíme!