Demänová Rezort

Recenze Demänová Rezort

Nízké tatry

Demänová Rezort - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

90%Perfektní (Založeno na 4 hodnocení)
(4)

- 27.2.2024 -

Jitka B.

(#81643)

"S pobytem jsme byli spokojeni. Přišlo nám zvláštní, že v apartmánech není alespoň malá myčka nádobí. U vás na stránkách jako bonusy máte např.: Výhodné SKIpassy do Jasné - v Jasné jsme skipass za výhodnější cenu neměli Slevy v obchůdku s tradičními potravinami Kriváň - v obchůdku jsme nakupovali a žádná sleva nebyla "

Odpověď:
Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, určite nám pomôže sa ďalej posúvať.
Naša pekáreň a obchod Kriváň poskytuje zľavu pre všetkých ubytovaných hostí. Je však nutné povedať, že ste u nás ubytovaní, lebo máme veľa kupujúcich z okolia. Táto zľava je špecificky pre našich ubytovaných hostí. V prípade ak ste predavačke spomenuli, že u nás bývate a nedala Vám zľavu, tak sa vopred ospravedlňujeme.
Ohľadom Skipassov, ďakujeme za upozornenie, určite túto komunikáciu zmeníme, lebo nedisponujeme preferenčnými cenami. Naša recepcia však ponúka asistenciu pri kúpe skipassov u nás na recepcii, pričom využíva online ceny, tj najlepšie možné dostupné ceny.
Ešte raz ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali tejto recenzii.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom
Tím Demänová rezort
- 15.6.2023 -

Miloslav P.

(#70861)

"Prostředí krásné, vše ok až na počasí, které bohužel nevyšlo."

Odpověď:
Vážený hosť,

sme radi, že sa Vám u nás páčilo a pevne dúfame, že ku nám zasa zavítate.

Počasie nabudúce určite vyjde :)

S pozdravom
Tím Demänová rezort
- 12.3.2023 -

Lukáš K.

(#64693)

"Služby resortu jsou na vysoké úrovni, ubytování perfektní, bufetové snídaně velmi bohaté podávané ve stylové restauraci Safír. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi, které vyhledávají aktivní zimní i letní dovolenou. V zimě vlastní menší sjezdovka s vlekem vhodná pro začátečníky a kluziště, to však k teplému počasí nebylo v době našeho pobytu možné použít. V létě jsou v areálu dva venkovní bazény, herní zóna s velkým venkovním hřištěm. První dny našeho pobytu byl bohužel zavřen snack u sjezdovky. Oceníte i wellness (vířivky, sauny, bazénky pro děti) s volným vstupem na 90 min. jednou za dva dny pobytu. Rezort je na trase z Liptovského Mikuláše do lyžařského střediska Jasná. "

Odpověď:
Vážený hosť,
ďakujeme, že ste si našli čas sa s nami podeliť o hodnotenie Vášho pobytu u nás.

Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a že oceňujete naše služby pre rodiny s deťmi.

Dúfame, že sa vrátite i v lete, aby ste mohli vyskúšať naše letne atrakcie.

S pozdravom
Tím Demänová rezort
- 5.3.2023 -

Kateřina J.

(#65265)

"Celý pobyt jsme si náramně užili. Pokoj, ve kterém jsme byli ubytováni byl sice menší, ale poskytoval vše, co bylo potřeba. Všude bylo čisto. Areál úžasně vybavený především pro rodiny s dětmi. Ocenili jsme hotelový skibus, který nás odvezl přímo k lanovkám. Naprosto výjimečné byly snídaně a večeře. Opravdu luxus, kde si vybral každý. Wellness úžasný. Z pobytu v tomto resortu jsme byli nadšeni. určitě pobyt zopakujeme :-)"

Odpověď:
Vážený hostia,

Ďakujeme za Vaše milé slová na základe Vášho pobytu u nás.

Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a ocenili ste všetky naše služby.

Dúfame, že sa vrátite aj nabudúce.
S pozdravom
Tím Demänová Rezort


';