Zaměstnanecké benefity a FKSP

Zaměstnanecké benefity a FKSP

Už to na vás v práci trochu padá? Tak využijte vaše zaměstnanecké příspěvky efektivně a nechejte se hýčkat! 

Vždy se snažíme přizpůsobit potřebám našich klientů. Proto u nás můžete využít svoje příspěvky od zaměstnavatele, ať už z Fondu kulturních a sociálních potřeb nebo prostřednictvím vybraných benefitních společností. Lázeňské, wellness či rekreační pobyty hodnotí většina zaměstnanců jako nejlepší formu využití jejich benefitů. Tak proměňte i Vy svůj příspěvek ve skutečný odpočinek a zážitky.

Jak uplatnit váš příspěvek z FKSP?

fondu kulturních a sociálních potřeb mohou čerpat prostředky zaměstnanci organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací a příspěvkových organizací zřízených územními samosprávnými celky. Máte na takový příspěvek nárok? Neváhejte se na nás obrátit, zajistíme pro Vás rezervaci i hladký průběh fakturace.

Zaměstnanecké benefity a FKSP

Jak nejlépe postupovat?

  • sdělte nám vaši představu o pobytu nebo zašlete konkrétní poptávku pobytu
  • do poznámky nebo v průběhu komunikace s naším rezervačním specialistou uveďte, že si budete přát uplatnit příspěvek FKSP
  • po zajištění rezervace nám dodáte fakturační údaje vašeho zaměstnavatele a my připravíme fakturu dle uvedených parametrů
  • pokud váš zaměstnavatel zasílá nejdříve objednávku, vyčkáme, až nám dorazí, a poté vyhotovíme fakturu, kterou zašleme Vám nebo přímo na vaše účetní/personální oddělení
  • částka za pobyt lze fakturovat celá a vy si případné rozdíly vyřešíte se zaměstnavatelem nebo platbu rozdělíme; zaměstnavatel uhradí částku z faktury a vy doplatek pobytu nad rámec příspěvku (pokud je hodnota rezervace vyšší než příspěvek)
  • pokud budete potřebovat faktury pro více zaměstnavatelů (manžel/manželka/kamarádky)nevadí, po doplnění fakturačních údajů vám připravíme klidně fakturu pro každého účastníka pobytu zvlášť
  • po přijetí platby Vám odešleme pobytový voucher

Zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké benefity se stávají nedílnou součástí našeho pracovního života. Patříte k těm, kteří mohou využít svůj benefit na dovolenou či rekreaci a zároveň u vás benefitní program zajišťuje některá z níže uvedených společností? Potom se na nás neváhejte obrátit pro uplatnění vašich prostředků.

Benefit Plus

Transakci můžete snadno provést s našimi rezervačními specialisty. Nadiktujte jim číslo benefitní karty a v případě potřeby heslo, které Vám přijde jako sms. Pokud si přejete zadat objednávku do vašeho benefitního rozhraní, postupujte, jak jste zvyklí. Jako partnera nás naleznete pod názvem Lázně Travel. 

Gallery Beta - Můj UP

Transakci můžete snadno provést jako online platbu kartou. Při fixním potvrzení rezervace vám odešleme potvrzení objednávky s detailními informacemi a platební příkaz. Součástí platebního příkazu bude i ikonka pro platbu online. Na tu klikněte a budete přesměrováni na platební bránu. Potom stačí zadat obvyklé údaje a potvrdit platbu.

Benefity.cz

Transakci můžete snadno provést s našimi rezervačními specialisty. Nadiktujte jim číslo benefitní karty a v případě potřeby heslo, které Vám přijde jako sms. Pokud si přejete zadat objednávku do vašeho benefitního rozhraní, postupujte, jak jste zvyklí. Jako partnera nás naleznete pod názvem Czech Travel Agency s.r.o.

Edenred Benefity Café

Transakci můžete snadno provést jako online platbu kartou. Při fixním potvrzení rezervace vám odešleme potvrzení objednávky a platební příkaz. Součástí platebního příkazu bude i ikonka pro platbu online. Tu zvolíte a budete přesměrováni na platební bránu. Potom stačí zadat obvyklé údaje a potvrdit platbu.

Cafeterie na přání

Poskytuje vám zaměstnavatel benfity od společnosti Sodexo s možností využití Cafeterie na přání? Potom pro vás rádi zajistíme rezervaci pobytu. Připravíme fakturu, na kterou uvedeme po dohodě s vámi všechny potřebné náležitosti a vy ji jen nahrajete do vašeho bonusového účtu a odešlete k proplacení.

Potřebujete více informací? Napište nám a společně to vyřešíme.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím pečlivě vaše kontaktní údaje

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí na něm zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služeb společnosti Google.

* povinné údaje