Komplexní lázeňská péče a přispěvková lázeňská péče

Komplexní lázeňská péče a přispěvková lázeňská péče

Obrželi jste poukaz na komplexní nebo příspěvkou péči na lázeňský pobyt? Potřebujete si zarezervovat termín pobytu a zajistit ubytování?

Dostali jste od pojišťovny poukaz na lázeňský pobyt

Máte nárok na komplexně hrazenou lázeňskou péči nebo vám v pojišťovně schválili příspěvkový lázeňský pobyt? Vyplňte tedy pečlivě všechny údaje v našem formuláři a my vás budeme kontaktovat pro dohodnutí podrobností k vašemu pobytu.

 

KLP/PLP

Vyplňte prosím pečlivě vaše kontaktní údaje

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí na něm zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služeb společnosti Google.

* povinné údaje

Chcete mít váš PLP pobyt bez starostí?

Dostali jste návrh na Příspěvkovou lázeňskou péči a chcete odpočívat už při jeho zařizování? My vám se zajištěním PLP pobytu rádi pomůžeme. Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře nebo napište email. Jsme odborníci na lázeňské pobyty, vše jednoduše a rychle vyřídíme za vás.

Pro bezpečné vyřízení vašeho požadavku na pojišťovnou hrazený lázeňský pobyt nás kontaktujte prostřednictvím tohoto formuláře. Děkujeme!


Komplexní lázeňská péče a přispěvková lázeňská péče

Do lázní s vaší pojišťovnou?

Máte zdravotní obtíže a věříte, že by vám mohl lázeňský pobyt ulevit od bolestí a vleklých komplikací? Tak zažádejte o lázeňský pobyt vaši pojišťovnu. Zde si v 5 bodech můžete pročíst stručný postup.

  • 1 Váš obvodní lékař vám vystaví na základě vašeho zdravotního stavu návrh dle doporučení odborného lékaře. Návrh zašle na vaši pojišťovnu k dalšímu posouzení.
  • 2 Pokud máte na takový pobyt nárok, revizní lékař ZP pobyt schválí. A to jako komplexní nebo příspěvkovou péči, která však není plně hrazená pojišťovnou.
  • 3 Poukaz na lázeňskou péči je odeslán do lázní, odkud vás vyzvou k nástupu a doplní vám potřebné informace. Výběr vhodných lázní pro vaši léčbu je na lékaři.
  • 4 V případě, že získáte hrazenou pouze zdravotní péči (tedy PLP), hradíte si dle platného ceníku lázeňského zařízení ubytování a stravu. Komplexní péče je plně hrazená pojišťovnou a vy na ni čerpáte nemocenskou.
  • 5 Může se stát, že vám hrazený pobyt v lázních není z nějakého důvodu pojišťovnou schválen. Lázně jsou však nakloněny tzv. samopláteckým pobytům, takže i vy si takový pobyt můžete zajistit.