Vybrané recenze

IVAN

IVAN V.

"Dobrý den. Rád bych poděkoval Vám všem, které jste se podílely na zajištění mého pobytu po změně termínu ve Františkových Lázních. Velmi si vážím ochoty a profesionality celé vaší agentury. S pozdravem Ivan V."

Eva

Eva R.

"Dobrý den paní Nejepsová, velmi ráda bych Vám chtěla touto písemnou formou poděkovat za Váš individuální profesní přístup, ochotu, empatii a trpělivost při vyřizování mé specifické objednávky do lázní Třeboň- Aurora. Zároveň budu potěšena, jestliže toto mé poděkování necháte nahlédnout k přečtení Vašemu nadřízenému, či vedoucímu k ocenění Vašich pracovních schopností a dovedností. S pozdravem a přáním hezkého dne. Eva R. "

Romana

Romana Z.

"Dobrý den, moc a moc děkuji za zaslaný dárkový poukaz …….. je nádherný. Rodičům objednávám lázeňský pobyt, jako dárek k Vánocům již řadu let , ale tak skvělý přístup a krásný dárkový poukaz jsem ještě nezažila a neviděla. Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky vánoční."

Virginie

Virginie W.

"Dobry den,pani Pribramska, slibila jsem Vam,ze poslu "zpetnou vazbu"na nas pobyt v hotelu Harway ve Fr.Laznich. Opravdu jsme byli moc spokojeni.Pokoj superior,35 m2 s balkonem,hotel cisty,po celkove rekonstrukci,i kdyz se pry ted bude opet neco rekonstruovat,vymena kobercu atd.Procedury fajn,tady bych jmenovite chtela pochvalit pana masera Martina Lehotskeho,ktery mi doporucil kolagenovy pripravek,servirku Vendy,vzdy usmevava a rychle se snazici pomoci.Zpocatku nam bylo trochu zima ve velkem pokoji s vysokym stropem, ale po upozorneni na recepci se ihned situace zlepsila.Slatinne zabaly nas skutecne prohraly a do Aquafora hotelu Pawlik jsem si 2x zasla zaplavat na 2 hod. Takze spokojenost,u vecere sice mensi vyber jednodussich jidel,ale vse v toleranci.Snidane bohaty vyber. Moc Vam ,pani Pribramska,chci podekovat za velice laskavy a osobni pristup ke klientovi,kteremu se vzdy snazite maximalne vyhovet a jste napomocna dobrou radou. Nezapomenutelne pro nas zustanou i vylety autem do blizkeho okoli Fr.Lazni. Waldsassen(jen 14km) -uzasna bazilika,Walfahrt- prekrasne poutni misto 4 km od Waldsassen,pro me dosud neobjevene poutni misto Stary Hrozňatov - Maria Loretto.K tomu obloha jako v Italii,sice chladno,ale slunecno a krasny cisty vzduch. Pro Prazaka balzam na nervy! Pani Pribramska,jeste jednou dekuji a srdecne Vas zdravim. Preju Vam hodne dalsich spokojenych klientu! Virginie Walterova. "

Ivana

Ivana J.

"Doslova nedám dopustit na spolupráci s panem Liborem Stočesem. Několik let za sebou nám zařizuje dovolenou. Vždy vše proběhne úplně ukázkově. Je to profesionál, člověk na svém místě, vždy ochotný a příjemný. Pokračovala bych jen a jen samou chválou na pana Stočese. Iva Jindrová s rodinou"

Milena

Milena Š.

" Opět na jedničku, paní nám velmi dobře poradila s výběrem pokoje, vždy jsme dostali potvrzovací mail s shrnutím a také potvrzení zálohy a doplatku."

František

František V.

"Vážená paní Příbramská, zdravím Vás a touto cestou Vám chci vyjádřit poděkování za zprostředkování našeho pobytu v hotelu Galeria v Bešeňové. I když nám příliš nepřálo počasí, s pobytem jsme byli velice spokojeni. Samotný hotel poskytuje služby na vysoké úrovni po všech stránkách.Termální koupele jsme si, byť jen v privátních bazénech, užili k plné spokojenosti. Není vyloučeno,že se budem chtít do Bešeňové někdy příště znovu podívat. Ještě jednou děkujem a přejem další spokojené zákazníky. PaedDr. František Vodička. "

Slavomír

Slavomír Š.

"Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za nabídku pobytu v Zalakaros. Uvedený pobyt splnil naše očekávání a hotel i pobyt v něm můžeme jen doporučit. Pokoušel jsem se napsat něco na stránky pod hotel, ale nedokázal jsem to. To je asi tím věkem. Ubytování, personál i stravování bylo k naší plné spokojenosti. Moje dcera říkala: "to se to u nás důchodci mají, když mohou jet dvakrát za měsíc do zahraničních termálů" - a má pravdu. Ještě jednou děkuji za Zalakaros a doufám, že Bešeňová (již asi po dvanácté) také nezklame. S pozdravem Špicl"

Petr

Petr Š.

"Rezervaci jsme provedli přes internet, vše proběhlo perfektně. Velice kladně hodnotíme společné načasování procedur v dopoledních hodinách a tím možnost společného využití volného času."

"Pane Stočesi, velký dík za Vámi zajištěný pobyt v lázních Aurora v Třeboni! Vaše služby jsme s kamarádkou využily již potřetí, ale pobyt v lázních Aurora byl opravdu nejlepší. Moc a moc děkujeme, vše jste pro nás perfektně zajistil a tak jsme si ten týden opravdu užily. I před tím jsme byly moc spokojené, ale Třeboň překonala veškerá naše očekávání. Ještě jednou moc děkujeme a opět se na Vás rádi obrátíme. S vřelými díky Eva H.a Jana H."


Předchozí12