Benefity pro zaměstnance

Benefity pro zaměstnance

Tohle nejspíš nebude ten nejproduktivnější zaměstanec roku. Nechcete, aby ti vaši skončili podobně? Vyzkoušejte lázeňské a wellness pobyty jako ideální firemní benefity. S námi navíc získáte mnohem více, než jen loajální, motivované a zdravější zaměstance!

Proč se stát naším partnerem ?

Vyzkoušejte spolupráci s portálem Lázně Travel, který přinese vaší firmě i vašim zaměstancům mnoho dalších výhod. Jsme specialisté na lázeňské i wellness pobyty. Zajistíme pro vás vše od zaměstnaneckých rekondičních pobytů až po individuální benefity pro vysoké manažery nebo vaše významné obchodní partnery.

Univerzální dárek pro každého

Univerzální dárek pro každého

Je jedno, zda chcete odměnit své zaměstnance, poděkovat významnému klientovi nebo upevnit spolupráci s důležitým obchodním partnerem. Poukaz na pobyt je skvělým řešením a potěší opravdu každého.

Máte to bez práce

Máte to bez práce

Jsme připraveni poskytnout vám kompletní služby nejen v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Rádi vám zpracujeme nabídku ubytování pro obchodní partnery, transfery nebo zajistíme konferenci či kongres na klíč.

Podpora 24/7

Podpora 24/7

U nás na nic nečekáte. Pro okamžité zaslání poukazů nominální hodnoty stačí vyplnit jednoduchý formulář. Všechna další přání ihned řešíme. Obrátit se na nás můžete vy i vaši zaměstnanci každý den.

Více než 140 lázeňských hotelů

Více než 140 lázeňských hotelů

Spolupracujeme s více než stovkou lázeňských hotelů. Naším partnerem se může stát jen kvalitní a prověřený hotel. Partnerství s námi tak bude zárukou spokojenosti vašich zaměstnanců.

Více o spolupráci s námi


Lázeňský pobyt jako firemní benefit

Poukaz do lázní je zcela univerzální – potěší každého a vy přesně víte, že jste jako benefit darovali to nejdůležitější – zdraví a odpočinek. Naše poukazy navíc můžete využít i pro marketingové účely, motivační programy nebo třeba věrnostní soutěže. Osvědčeným řešením jsou poukazy nominální hodnoty, avšak naše poukazy lze také personifikovat.

Odměnte vaše zaměstnance pobytem, který přispěje k jeho odpočinku a nové chuti do práce. Rozhodně se vám to vyplatí. A to nejen proto, že je daňové osvobození lázeňských pobytů velkou úsporou. Hodnota benefitu je na vás, nijak vás nelimitujeme. Zvolit si můžete jakoukoliv nominální hodnotu poukazu a objednat jejich libovolné množství.

Obrovskou výhodou pro vaše zaměstance je možnost výběru z desítek lázeňských a wellness hotelů a stovek pobytových nabídek. My jim navíc pobyt zajistíme a předáme veškeré podklady ke zdárnému absolvování jejich rekondice. V neposlední řadě vaše zaměstance určitě zaujme, že získané slevy a výhody od Lázně Travel budou platit nejen pro ně, ale i jejich rodinné příslušníky.


Proč právě lázeňské a wellness pobyty?

Není mnoho benefitních programů, které by vaše zaměstnance mohly motivovat více, než právě kvalitní odpočinek, péče o jejich zdraví a pocit, že vám na nich skutečně záleží. Zajistíte - li svým zaměstnancům rekondiční pobyt nebo jim na něj přispějete, určitě se vám tato investice bohatě vrátí. Snížíte nemocnost vašich zaměstnanců a zaručeně zvýšíte jejich motivaci.

Rehabilitační a relaxační programy probíhají pod dohledem odborného personálu. Svým zaměstnancům tak zajistíte skutečně prvotřídní péči. Lázeňské pobyty jsou navíc vhodné pro všechny profese. Díky naší široké nabídce všech typů pobytů si můžete vybrat pobyt vhodný pro manuálně pracující zaměstnance i manažery.

Další výhodou pobytů v lázních je možnost využití i pro skupiny. Tento typ pobytu pro vás kompletně zpracujeme, připravíme nabídku i cenovou kalkuci a vše vyřídíme za vás. Pro skupinové pobyty vašich zaměstnanců navíc nabízíme speciální bonus! Vypravte s námi větší množství zaměstanců a při každém 30. zaměstnaneckém pobytu získá vaše firma poukaz v hodnotě 3000 Kč, který můžete využít jako další z benefitů pro své zaměstnance nebo obchodní partnery!


Ozvěte se, jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás, pokud pro vás můžeme připravit nabídku z uvedených služeb zaměřených na korporátní klientelu. Věříme, že o naší profesionalitě vás přesvědčíme hned v počátcích vzájemné spolupráce. Už nyní si vážíme vaší důvěry!

Připravíme pro vás

Vyzkoušejte naše služby. Pokud vás některá zaujme, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže, telefonicky nebo mailem. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

  • 1Zaměstnanecké benefity nominální hodnoty
  • 2Lázeňské pobyty pro jednotlivce i skupiny
  • 3Ubytování v Praze a po celé ČR
  • 4Letištní transfery i přepravu po ČR
  • 5Konference a kongresy na klíč

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím pečlivě následující údaje

* povinné údaje

Chcete - li objednat svým zaměstnancům dárkové poukazy nominální hodnoty, vyplňte prosím tento formulář. Pokud potřebujete poradit nebo máte zájem o naše další služby, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo emailu. Děkujeme!

Telefonkontakt

+420 314 004 845


Po - Pá 8:30 - 16:00 So: 10:00 - 15:30 Ne: zavřeno pro telefonické rezervace