Falkensteiner Spa Resort

Recenze Falkensteiner Spa Resort

Mariánské Lázně

Falkensteiner Spa Resort - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

90%Perfektní (Založeno na 4 hodnocení)
(4)

- 4.1.2024 -

Erich P.

(#77971)

"Byl nám nabídnut Silvestrovský pobyt v Hotelu Falkenstein Mariánské lázně.. Očekávali jsme, že součástí bude jak je to obvyklé, program zaměřený na příchod nového roku . Byli jsme velmi zklamáni. Hotel není pro takovou příležitost vůbec vybaven.. Hlavním zážitkem měla být slavnostní večeře, která byla servírovaná a protáhla se na 3 hodiny.. Zábava se konala v sále jen pro 60 lidí a za rezervaci míst požadována částka 1250 Kč. Ostatní místa byla v přísálí, kam se ostatní hosté nemohli vejít a většinou byla k dispozici pouze místa k stání. Prostě nedůstojné. Program žádný a hudba -disko rvala uši. Tančit bylo možno jen s risikem poškození sluchu. Zato cena byly na nejvyšší úrovni. Hotel navštěvuje většinou německá klientel, která je domnívám se preferována i z hlediska ubytování. Nám byl přidělen pokoj ve 4. patře s jedním malým oknem kde se ještě dala otvírat pouze jedna polovina.. Pokoj jsme reklamovali, ale slíbená výměna byla se zpožděním, takže se již nevyplatilo se stěhovat. Pobyt jako silvestrovský vám v tomto hotelu nedoporučuji nabízet. Také podávání hlavních jídel servírováním, jednotného menu je neobvyklé, jsou-li švédské stoly běžné i v hotelích nižší kategorie.. Ing. Erich Přibil, CSc "

Odpověď:
Vážená paní a pane Přibilovi,

rád bych vám poděkoval za váš silvestrovský pobyt v našem hotelu a za hodnocení, které jsme od vás obdrželi.
Mrzí nás, že jsme zjevně nesplnili očekávání, které jste od pobytu u nás měli.

Slavnostní servírovaná večeře, spojená s živou presentací dortu, jež byl dokončován před hosty se u většiny hostů setkala s velikým úspěchem. Vzhledem ke sklence na uvítanou, kterou od nás všichni hosté obdrželi, klidnému usazení se a následnému servisu pětichodového menu pro více než 200 ubytovaných hostů večeře trvala objektivně déle. Vzhledem k povaze akce a večera ovšem nevnímáme její délku jako negativní.

Večírek v baru byl přístupný zdarma všem hostům, stejně jako půlnoční buffet v Lobby hotelu. Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let jsme nabídli možnost si místo v baru rezervovat - naneštěstí kapacita našeho baru neumožňuje usazení se všech hotelových hostů. Tato varianta byla hodnocena od našich hostů velmi pozitivně. Jen bych rád zmínil, že valná většina hotelů naší kategorie v regionu zpoplatňuje večírek v rámci extra vstupu a to za částky převyšující 3500,- za osobu. Naše varianta je tedy jistě vhodnější pro většinu.
Mrzí nás také, že jste nebyl spokojen s našimi muzikanty. Jednalo se o kapelu The Stream, přední hudebníky z Prahy, jejichž repertoár zarhnuje hity od šedesátých let do současnosti. Vzhledem k obecnému vkusu nehráli a nehrají žádné disko písně, je nicméně možné, že v jejich podání některé hrané skladby toto mohli připomínat. Opět bych rád zmínil, že oproti interpretům v předchozích letech měla kapela obrovský úspěch.

Co se švédských stolů týče, náš hotel večeře formou Buffet nenabízí - tuto možnost ani nikde neinzerujeme. Jsme elegantním 5***** Spa hotelem, švédské stoly jsou spíše výsadou nižších kategorií ubytování či All-inclusive resortů.

Co se vaší zmínky o preferenci určitých hostů týče, naštěstí tomu tak není. Složení našich hostů je velmi pestré a každý náš host, bez ohledu na svou zemi původu či mateřský jazyk, obdrží stejný servis a chování ze strany našeho personálu.

Ještě jednou bych rád zmínil, že nás skutečně mrzí, že jsme se vám netrefili do vkusu či očekávání. I tak doufáme, že jste si z pobytu od nás odvezli příjemné vzpomínky a přejeme krásné dny a mnoho spokojenosti.

S úctou

Marek Prokeš
Resident Manager
- 4.10.2023 -

Vojtěch K.

(#74706)

"5* odpovídá službám a komfortu. Naprostá spokojenost."

- 16.8.2023 -

Jiří B.

(#72258)

"Vše dokonale. "';