Aktuální informace k provozu vodního parku Bešeňová

Aktuální informace k provozu vodního parku Bešeňová

10.6.2021

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že od středy 16.6. 2021 dochází k otevření vodního parku Bešeňová. Od tohoto data budou v provozu jak venkovní termální bazény, bazénová hala, stan zábavy s vlnobytím a dětskými bazény, tak i oblíbená tobogánová věž. Pro hosty hotelu Galéria je v ceně pobytu garantován celodenní vstup do vodního parku bez potřeby testů na covid.

Ke změně dochází pouze u saunového světa Harmonia. Pobyty s termínem check-outu do 24.6. 2021 mají v ceně pobytu zahrnuté 3-hodinové vstupy do saunového světa. Pobyty s termínem check-outu od 24.6. 2021 již vstup do saunového světa nemají v ceně pobytu a je potřeba uhradit příslušný poplatek se slevou z pultové ceny. Při vstupu do saunového světa Harmonia je zároveň potřeba prokázat se negativním antigenním testem na COVID -19 starším méně než 24 hodin nebo PCR testem starším ne více než 72 hodin. Tato povinnost neplatí pro očkované hosty, hosty s potrvzením o prodělání nemoci COVID - 19 a děti do 10 let věku.


Zpět na informace o hotelu

Poptávka

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.

-+
-+
-+
-+


Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Nezávazná poptávka