Hotel Panská

Recenze Hotel Panská

Lázně Bechyně

Hotel Panská - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

86%Skvělé (Založeno na 22 hodnocení)
(22)

- 6.12.2023 -

Markéta S.

(#74378)

"Děkujeme:) byly jsme nadšené nad očekávání!"

Odpověď:
Dobrý den,

to jsme rádi, že jste si to tu s kamarádkami moc užila, nezranily jste nám tu pod přívalem prvního sněhu a dojeli domu nakonec v pořádku. Budeme se těšit, že se k nám znovu přijedete někdy podívat.

S pozdravem za Tým hotelu Panská

Eva
- 6.9.2023 -

Jitka L.

(#74282)

"Byli jsme velmi spokojeni a pobyt si užili. "

Odpověď:
Děkujeme za velmi milé hodnocení a rádi Vás opět přivítáme v Bechyni. Tým hotelu Panská
- 2.11.2021 -

Miloslav V.

(#52163)

"Užil jsem si vnoučat a o to šlo. Bechyně je malé pěkné městečko s možností výletů do okolí, toho jsme využili. Jinak ubytování bylo slušné, co vadilo je smrad v koupelnách. VM "

- 1.11.2021 -

Ivana S.

(#51633)

"Velká spokojenost a výborná kuchyně"

- 31.10.2021 -

Eduard š.

(#52410)

"Byli jsme spokojeni se vším manželéŚtastní."

- 30.9.2021 -

Romana K.

(#51472)

"Dobrý den, s pobytem jsme byli spokojení až na jednu drobnost. Měli jsme v balíčku 2x večeři, ale ubytování na 3 noci a ty večeře už byli dopředu od Vás určeny na první dva dny což nám přišlo trošku nelogické. Spíše bychom preferovali možnost výběru, které dny si večeři vyčerpáme. Berte to spíše jako doporučení. Obsluha, jídlo, ubytování i procedury vše bylo v naprostém pořádku můžeme jen doporučit. Bechyně je krásná a okolí také určitě se ještě vrátíme. Jsme z Rumburku - Severní Čechy."

- 26.9.2021 -

Radoslav K.

(#51552)

"Pobyt byl velmi příjemný, využili jsme ho i k poznání Bechyně a okolí s využitím služeb skvělého TIC. Nenašli jsme nic, s čím bychom nebyli spokojeni. Jediná drobnost nás zaskočila, a to, že jsme neznali finanční limit na čerpání večeře z polopenze."

- 21.9.2019 -

Jiří H.

(#33027)

"Kromě organizace večeře dne 14. 9. 2019 jsme byli velmi spokojeni.. Ta večeře byla katastrofální, dlouhá doba čekání, neznalost obsluhy co je vlastně k večeři, nedočkali jsme se objednaného úpití."

- 9.11.2018 -

Dagmar H.

(#29650)

"Nedoporučujeme hotelem nabízené masáže. Škoda času i peněz, protože paní masérka víc mluví než masíruje. Dvakrát mi přejela po zádech a zábal znamenal zabalení do ručníku."

- 24.10.2018 -

Jiřina C.

(#29413)

" Nějak jsem nedospěla k nějakým výhradám.Hotel je na velmi pěkném místě a počasí (které tedy nezajišťujete) bylo jak z katalogu na dovolenou.OK"

Odpověď:
Dobrý den, velice děkujeme za recenzi a budeme rádi, pokud se u nás zase někdy ubytujete. Recepce
- 15.10.2018 -

Marie V.

(#28484)

"S pobytem jsme byly spokojeny, chtěly jsme poznat Bechyni jako město i její okolí, z toho důvodu jsme si neobjednaly procedury. Personál byl milý a ochotný. Děkujeme."

Odpověď:
Dobrý den,
velice nás těší, že jste u nás byly spokojeny. Děkujeme také, že jste si našly čas a napsaly nám hodnocení. Budeme rádi, když nás v budoucnu opět navštívíte. Bechyně má stále co nabídnout. :)

S pozdravem
Šárka, recepce
- 3.10.2018 -

Jozef B.

(#28706)

"Dobrý den, ubytování v pořádku, snídaně v pořádku. Večeře - zásadní nespokojenost. Pracovník zastupující číšníka nebyl o ničem poučen, dohadoval se je-li večeře pro oba účastníky, nevěděl o dotaci pro případ výběru jiného jídla. Kvalita večeře velmi slabá. S pozdravem a přáním všeho dobrého Ing. Jozef Bútora"

- 28.7.2018 -

Alena J.

(#27041)

"Byl to příjemný pobyt,"

- 13.5.2018 -

Ivana F.

(#23280)

"Hotel Panska rozhodne doporucujeme!! Zejmena vyzdvihujeme vybornou kuchyni a ochotu personalu. Standa a Iva z Plzne."

Odpověď:
Dobrý den,
jsme poctěni takovouto milou recenzí a jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni. Vaše chvály předám i kolegům do kuchyně a personálu restaurace. Mějte se moc pěkně a doufejme někdy opět na viděnou v hotelu Panská.
S pozdravem
Šárka Petrusová, recepce
- 7.5.2018 -

Václava K.

(#22952)

"Vážení , pobyt u Vás bych hodnotila velice kladně .Pokoje čisté a útulné. Všude jsme se setkávali s ochotou a milým přístupem . Kuchyně vynikající a obsluha se snažila vyhovět každému našemu přání . Město Bechyně je klidné s krásným okolím . Určitě se rádi vratíme . Děkujeme V. Koubková"

- 7.1.2018 -

Irena S.

(#20495)

"Pobyt u vás byl velmi příjemný. Malé nedostatky - prach v nočních stolcích, velmi zaprášené rolety, kdy při jejich pohybu je prach vidět i cítit ve vzduchu. Personál byl velmi ochotný a pokud nám čas dovolí, velmi rádi se do vašeho hotelu zase někdy vrátíme."

Odpověď:
Dobrý den,
velice děkujeme za kladné hodnocená a rádi Vás u nás opět ubytujeme. Omlouvám se za nedostatky na pokoji. S prachem bojujeme stále, avšak děkuji za upozornění a budeme si dávat větší pozor.

S pozdravem
za tým hotelu
Šárka, recepce
- 7.1.2018 -

Vendula J.

(#19503)

"Ochotný personál, čistý hotel,skvělý přístup.Bohaty raut na Silvestra.Bylo to velmi příjemné."

Odpověď:
Vážený pane Jane,
velice děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste si pobyt na Silvestra v našem hotelu užili! Doufám, že k nám rádi znovu zavítáte i v roce 2018 nebo jindy. Bechyně má vždy co nabídnout! Budeme se těšit.

S pozdravem
Šárka, recepce
- 11.2.2017 -

Anonym

"Pěkné prožití pobytu ,čistota, ochotný personál, hezké okolí. Bechyně mě příjemně překvapila. Marie"

- 8.2.2017 -

Anonym

" V hotelu Panská Bechyně jsme byly ubytovány v době od 29. 12. až 1 1. 2017 (Silvestrovský pobyt). Se všemi službami jsme byly velmi spokojené. Jen při našem příjezdu do hotelu dne 29. 12. 2016,v cca 15 hodin, byla v pokoji velká zima, která přetrvávala až do ranních hodin. Náš super pobyt v krásném městě Bechyni nám pokazil pouze Silvestrovský večer, kdy pro společnost starším lidí hrála tzv. italsko - česká skupina, pouze italské skladby, při kterých se nedalo ani tančit a ani si zazpívat. Tím bohužel vázla silvestrovská zábava. "

- 8.2.2017 -

Anonym

"V hotelu během silvestrovského pobytu nedostatečně v předstihu vytopený pokoj (venku -17 st.C).Hotel je stará kamenná budova a snesitelně bylo na pokoji až při našem odjezdu. Zařízení pokoje poměrně slušné, ale v koupelně není vůbec topení!!!Takže osprchovat se během pobytu bylo o zdraví. Personál příjemný a ochotný, na vyžádání jsme ihned dostali další přikrývky. Masáž velmi příjemná. Kvalita stravování průměrná, servírované večeře chutné, bufetové snídaně poměrně chudé (chybí např.ovoce,zelenina...), silvestrovský raut průměrné kvality. Silvestrovský program - zřejmě italské? duo kytaristů vhodné tak v baru na mořském pobřeží, nikoliv na silvestrovský večer, kdy klienti chtějí třeba i tancovat. I český harmonikář s lidovkami by byl příjemnější a klienti by se možná i bavili. Cena dle mého názoru absolutně neodpovídá poskytovaným službám."

Předchozí12


';