Rozhovor s výherkyní soutěže o pobyt ve Spa resortu Tree of Life

Rozhovor s výherkyní soutěže o pobyt ve Spa resortu Tree of Life

15.8.2017

Věnovat čas sám sobě není rozmar, ale nutnost, říká výherkyně naší soutěže o wellness pobyt ve Spa resortu Tree of Life

Štěstí se tentokrát usmálo na paní magistru Marii Böhmovou, která výhru přijala s velkou radostí. Na víkend do luxusního Spa resortu Tree of Life vyrazila s partnerem.  V rozhovoru nám pak popsala své zážitky, ze kterých bylo zřejmé, jak moc si pobyt užili. Děkujeme za příjemný rozhovor i spoustu podnětných myšlenek, které bychom si měli často připomínat. Ať jsou tedy slova paní Böhmové inspirací pro všechny, kteří stále ještě pochybují, že každý  má nárok na pořádný odpočinek a chvilku času pro sebe.


Ve Spa resortu Tree of Life právě probíhá velká letní akce, kdy získají klienti ke svému vybranému pobytu navíc jednu noc zdarma. Zůstala byste i Vy po zkušenosti s resortem Tree of Life ráda o jeden den déle?

Takovou velkorysou nabídku bych určitě využila; ano, o jeden den déle bych zůstala velmi ráda.

Byl pro Vás pobyt v lázeňském hotelu první zkušeností nebo jste „ostřílený lázeňský švihák“?

Ostřílený lázeňský švihák jsem i nejsem.V dřívější době jsem absolvovala několikrát pobyt ve Františkových Lázních, a to z léčebných důvodů.V tomto smyslu nejsou pro mne lázně velkou neznámou. Nicméně wellness pobyt jsem díky výhře ve vaší soutěži absolvovala naprosto poprvé v životě. Již dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že si některý z tohoto typu víkendových pobytů vyberu a dopřeji. Že mi jej přinese nečekaná výhra, mne však skutečně nenapadlo. Překvapení to bylo velmi milé a k tomu rovnou pobyt pro dvě osoby – skutečně krásný dárek.

Proběhl víkendový pobyt podle vašich představ?

Víkend se vydařil nad všechna očekávání a k naprosté spokojenosti. Veškeré služby byly na vysoké úrovni.

Myslíte si, že i krátká relaxace může pomoci organismu zotavit se minimálně ze stresu, který se stává více a více každodenní součástí našich životů?

Domnívám se, že si člověk má dopřát tuto péči, starat se o sebe, a to nejen až v době, kdy jej už něco začíná bolet a trápit. Jsme zvyklí stále spěchat, péči o sebe odkládat až na někdy jindy, až na později. Je však třeba se také umět zastavit, dopřát si odpočinek, nechat se hýčkat. A o to bylo v resortu Tree of Life velmi dobře postaráno. Jsem přesvědčena, že i krátká relaxace má význam pro regeneraci organismu, napomůže odbourání napětí, které si často v sobě neseme. Zjistíme pak, že nám vlastně nic neuteklo, naopak jdeme vstříc svým povinnostem s obnovenou energií.

Byl pro vás a vašeho přítele pobyt ve Spa resortu nějakou inspirací? Třeba k tomu, že se vyplatí investovat do svého zdraví a věnovat se alespoň občas sám sobě?

Několikadenní pobyt v resortu nás inspiroval k tomu, že takovouto péči, kdy je o klienta všestranně postaráno, si dopřejeme minimálně jedenkrát ročně. Došli jsme k závěru, že tento typ pobytu, navíc v krásném a kultivovaném prostředí, jsme si měli dopřát již dávno. Výhra nás sem vlastně přímo dovedla. Věnovat čas také sám sobě není rozmar, ale nutnost, abychom zvládali všechny nároky a současně si zachovali radost ze života. Taková investice se každému vrátí…

Navštívili jste v rámci pobytu i nějaké zajímavé místo v okolí nebo jste se oddali maximální relaxaci?

Program jsme měli opravdu nabitý. Skladba našich procedur byla různorodá a se všemi jsme byli spokojeni. V mezidobí jsme ještě plavali a též se věnovali saunování. Je však třeba říci, že prostředí celého resortu je nádherné, stejně tak jeho okolí. Nejen budova samotného hotelu, ale i přilehlá zahrada s pečlivou úpravou je na vysoké estetické úrovni. Samotné zasazení budovy na okraj městečka, vkusná parková úprava i letité vzrostlé stromy a rybník za budovou, to vše nabízí prostředí, jaké se opravdu nevidí často. Neuniklo nám, že se nabízí množství skutečně úchvatných výhledů; například z prostorného bazénu lze prosklenou stěnou sledovat majestátní krásu vzrostlých dubů. Rybník Pardoubek se svými dřevěnými sochami nás vylákal k procházce a prohlédli jsme si i lázeňské městečko. Bohužel na víc nebyl čas. Pobyt byl velmi, velmi příjemný a my děkujeme touto cestou za výhru.

A my děkujeme ještě jednou paní Böhmové, že se s vámi podělila o svoje zážitky a přejeme jí mnoho zdraví a elánu do dalších dnů.

 

Chcete i vy prožít podobný příběh jako paní Böhmová? Vyhrát s Lázně Travel podobný pobyt může opravdu každý, stačí nás sledovat na facebooku nebo odebírat naše novinky. Budeme vám držet pěstí, ať se štěstí usměje příště na vás!


Zpět na informace o hotelu
+ 4 dalších fotek

Poptávka

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.

-+


Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Nezávazná poptávka