Informace o lázních Bohdaneč

Lázně Bohdaneč – tradiční české lázně, s vlastními léčebnými zdroji a vynikajícími klimatickými podmínkami. Rozsáhlá rašelinová ložiska nedaleko Bohdanče jsou pravým pokladem, díky kterému zajistí každému klientovi v lázních nadstandardní léčbu a úlevu od zdravotních komplikací. V kombinaci s přírodní minerální vodou dosahují Lázně Bohdaneč největších úspěchů při léčbě artrózy, vertebrogenních syndromů či Bechtěrevovy nemoci.

Zajištěna je zde léčba dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazová rehabilitace. Velmi dobrého jména dosáhl Bohdaneč v oblasti rehabilitace totálních endoprotéz.

Na základě bohatých zkušeností z oblasti zdraví a regenerace organismu, pro vás v Lázních Bohdaneč sestavili také řadu pobytů s následujícím regeneračního a relaxačního charakteru. Odpočívat můžete při wellness pobytech, pobytech pro seniory, wellness pobytech pro ženy nebo při víkendovém pobytu. Stát se věrným klientem Lázní Bohdaneč můžete i vy. Po absolvování pobytu naše doporučení zajisté oceníte!

 

Indikační seznam lázní Bohdaneč

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové