Hotel Priessnitz - aktuální opatření

Hotel Priessnitz - aktuální opatření

od 8.3.2021 do 30.4.2021

Vážení klienti,

v souvislosti s vládním usnesením je možné od 1.3.2021 poskytovat pouze komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči pro pojištěnce, hotel však stále přijímá rezervace na Léčebně rehabilitační pobyty se státem dotovanými Vouchery v hodnotě 4 000 Kč/pobyt na období po rozvolnění (aktuálně jsou doporučené pobyty nejdříve po velikonocích)  Je zde garance změny termínu nebo vrácení zaplacené zálohy bez sankcí.

V této souvislosti Vás chceme seznámit s novým opatřením, které se bude týkat rezervací na březen  – červen (zatím, dle situace).  K nástupu do lázní od 8. 3. 2021 až do odvolání  je vyžadováno pro všechny klienty mimo děti do 15ti let předložení jednoho z následujících potvrzení:
 

  • negativní test na onemocnění COVID-19 v podobě PCR testu, který nesmí být v době nástupu do lázní starší než 72 hodin, potvrzení je možné předložit formou sms ve Vašem telefonu,
  • negativní test na onemocnění COVID-19 v podobě antigenního testu, který nesmí být v době nástupu do lázní starší než 72 hodin,
  • oficiální zpráva lékaře nebo hygienické stanice o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích třech měsíců před nástupem do lázní,
  • potvrzení v průkazu o očkování aplikací druhé vakcíny proti Covid-19

- Před nástupem na pobyt je vyžadováno předat podepsané čestné prohlášení. Je měřena teplota. Formulář čestného prohlášení naleznete níže.

Upozorňujeme, že v případě nepředložení příslušného dokumentu při příjezdu na recepci nebude klientovi umožněn nástup do lázní. Ve výjimečných případech může klient podstoupit testování antigenním testem přímo v areálu lázní s doplatkem 350,-Kč.  V případě pozitivního výsledku testu nebude klientovi umožněn nástup do lázní. Testování se provádí v areálu lázní pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hodin.

Pro cestu do lázní nebo z lázní při překračování okresů stačí čestné prohlášení, kde bude uvedeno místo, čas a cíl cesty. Pro čestné prohlášení mohou klienti využít vzor na stránkách ministerstva vnitra nebo stačí prohlášení napsané rukou. Také doporučujeme předložit pozvání na lázeňskou péči.

Klienti si stále musí zajistit dostatečnou zásobu respirátorů pro svou vlastní potřebu pro vnitřní prostory budov a roušek pro pobyt venku v areálu lázní.

Děkujeme za pochopení


Zpět na informace o hotelu

Poptávka

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.

-+
-+


Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Nezávazná poptávka