Hotel Palace

Recenze Hotel Palace

Lázně Luhačovice

Hotel Palace - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

5Perfektní (Založeno na 11 hodnocení)
(11)

- 7.1.2020 -

Šárka B.

"S pobytem jsem spokojená byla, zvláště s kulturním vyžitím a stravou. Zdravotně jsem ovšem na vaše procedury doplatila. Okamžitě po dojezdu domů se u mě projevil silný zánět močového měchýře a silné nachlazení dýchacích cest. Příště se určitě obejdu bez koupelí a inhalací."

- 29.11.2019 -

Petr M.

"Dobrý den, děkuji za servis a péči. Nejvíce vyhovovalo stravování formou švédských stolů, protože jako senior úplně nezvládám porce v restauracích. Iva Mičulková"

- 22.9.2018 -

Marie J.

"Nemám co vytknout - spokojenost ve všech směrech. Příští rok mám zájem pobyt opakovat."

- 3.6.2018 -

Vladimír K.

"S pobytem v Hotelu Palace jsme byli spokojeni. K ubytování nemáme co dodat, kuchyně byla velmi dobrá. Snad jen prodloužení doby pro večeře alespoň o půl hodiny (nebo o hodinu??) by stálo za úvahu. Třeba jen v letní sezóně. Patřili jsme jednoznačně k té menšině, která se snažila využít volná odpoledne k výletům do okolí Luhačovic a pak by se prodloužení výdeje hodilo."

- 20.10.2017 -

Danuše S.

"velice spokojeni"

- 8.5.2017 -

Karel F.

"pobyt hodnotíme jako pohodovy. jediná připomínka, kterou jsme zmínili již v dotazníku na recepci - večerní bar. situace se nemění již od minulých pobytů - proc je v baru televize pro personal a proc tam vůbec je? ja si tam jako vítány zákazník nepripadam na rozdíl od všech služeb v celém zařízení ."

- 7.11.2013 -

Anonym

"Děkujeme, moc se nám v lázních líbilo a uvažujeme, že v příštím roce Lázně Luhačovice = hotel Palace opět navštívíme.Vynikající byla kuchyně + příjemná obsluha. S pozdravem a přáním příjemného dne Hana Kratochvílová, Třebíč."

- 27.6.2013 -

Anonym

"všem bylo vyborné"';