Aqua Hotel Termál

Recenze Aqua Hotel Termál

Lázně Mosonmagyaróvár

Aqua Hotel Termál - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

88%Skvělé (Založeno na 238 hodnocení)
(238)

- 13.6.2026 -

Kříž Jiří K.

(#113846)

"Nemá chybu!!!!!"

- 11.6.2026 -

Jiří S.

(#112962)

"Po celou dobu pobytu nám nefungovala lednice, která svítila ale teplota byla 19,9 stupňů Celsia.Po příjezdu jsme ji reklamovali na recepcí,bylo nám sděleno že ráno a nic . Třikrát reklamace na recepci, pokojská při úklidu nás odkázala taky na recepci.V přízemí jsem narazil na opraváře,tak se šel podívat na lednici řekl ráno výměna a taký nic.Bez chlazených nápojů a potravin které se nám zkazily jsme si bydlení moc neužili."

- 3.6.2026 -

Jaroslava K.

(#112167)

"Naprostá spokojenost, jen jsme měli v ceně balíčku láhev malého sektu, na který personál pozapomněl, ale vše bylo uvedeno do pořádku. Nakonec jsme usoudili, že ta sklenička nestála ani za zmínku ????."

- 27.4.2026 -

Sofie R.

(#116176)

"Byla jsem velmi spokojená. Výrazně mi pouze vadilo, že nebyl ve 2.patře signál wifi.Chvílemi naskočil, ale nemohla jsem pracovat. Musela jsem chodit na recepci. Velmi milé bylo,jak se snažil peronál mluvit česky ."

- 3.4.2026 -

Jan S.

(#113546)

"Vše proběhlo velmi dobře."

- 24.3.2026 -

Sylva W.

(#113491)

"velice spokojeni,jezdíme opakovaně"

- 1.3.2026 -

Hana J.

(#111422)

"Byli jsme spokojeni, zrovna v době pobytu byly prováděny údržbové práce, ale na to jsme byli předem upozorněni. Takže vše v pořádku."

- 25.1.2026 -

Miroslav J.

(#109516)

"Pobyt se nám líbil, jak s bazény, jejich četností a teplotou. Ohledně stravováni tak nebyla taková pestrá nabídka, ale personál byl ochotný."

- 4.12.2025 -

Jan K.

(#107669)

"Naprosto spokojeni, nic nám nechybělo"

- 27.11.2025 -

Václav P.

(#105820)

"Celkem spokojeni, drobné chybičky a výhrady by se našli, ale nic podstatného"

- 25.11.2025 -

Pavel K.

(#107399)

"Pobyt splnil očekávání."

- 23.11.2025 -

Petr M.

(#106191)

"Vše v pořádku, pouze na našem pokoji číslo 124 strašně smrděl odpad, který se musel řešit otevřením oken, ale v noci bylo na nula, takže to byl problém, závadu jsem nahlásil tak to snad opraví. "

- 29.10.2025 -

Hana M.

(#103817)

"na 100%"

- 27.10.2025 -

Bohuslava Š.

(#104929)

"V hotelu jsme byli již poněkolikáté, kvalita ubytování stravy i lázní se stále vylepšuje. Určitě se vrátíme."

- 16.10.2025 -

Hana V.

(#104875)

"Dobrý den, přes jazykovou bariéru jsme se jakž takž pochopoli, záleží na individ. přístupu každého člověka, ovšem velkou pochvalu paní blondýnce s brýlemi, která nás dovedla ochotně až na místo procedur, bez ní bychom to asi nenašli. Strava, ubytování a obbsluha bez komentáře - na výbornou, strava chutná. Procedury tak též vyslovuji velké dík za ruční masáž 30 minut, sice jsem trpěla 3dny, ale byla jsem pak spokojena, veškeré bloky odstraněny. Taktéž velká pochvala paní Nejepsové, která domluvila předání zlatého řetízku, který jsem tam zapomněla. Tím to bych jí ještě jednou ráda poděkovala za ochotu a vstřícnost. Vajďáková Hana"

- 12.7.2025 -

František V.

(#100014)

"VELMI DOBRÉ"

- 8.6.2025 -

Milka T.

(#93839)

"Vyborne"

- 17.5.2025 -

Petr M.

(#99490)

"Vše dobré, akorát jeden problém by se měl řešit a to je televize. V celém hotelu a i v restauraci slyšíte pouze češtinu a slovenštinu, ale na televizi jde pouze ČT 24 a jeden hudební kanál, německých jsou desítky. Návod na obsluhu trezoru na pokoji je asi 10 jazycích, mimo normální jazyky i čínský, arabsky atd., ale český /slovensky/ ne. Cestovní kanceláře by mohly trochu zatlačit na tento problém. Zdravím Petr Menčík"

- 12.4.2025 -

Petr M.

(#93239)

"Naprosto"

- 1.4.2025 -

Jan D.

(#96977)

"Byli jsme spokojeni."

Předchozí1234...


';