Luxury Spa a Wellness Hotel Prezident

Recenze Luxury Spa a Wellness Hotel Prezident

Lázně Karlovy Vary

Luxury Spa a Wellness Hotel Prezident - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

100%Perfektní (Založeno na 5 hodnocení)
(5)

- 4.5.2023 -

Iva H.

(#65619)

"Perfektní ubytování, služby na recepci, vstřícný personál s profesionálním přístupe . Rádi jsme využili plnou penzi. Jídlo bylo perfektní a obsluha skvělá. Kuchyně výtečná. Jsem vážně nemocná a užívala jsem si s manželem krásné dny ve vašem hotelovém resortu. Vstřícnost v rezervaci parkováním ZTP .Moc si toho cením. Mohli jsme si plnohodnotně užít pobyt. Děkuji personálu hotelu Prezident za vstřícnost a milé jednání. Rádi se k vám vrátíme a určitě doporučíme přátelům."

- 12.4.2023 -

Irena D.

(#66768)

"Byli jsme u vás již podruhé a opět jsme se nezklamali. Vše na jedničku. Zvláštní uznání zaslouží úroveň stravování - kuchyně i obsluha. Stejně pozitivně působí i přítomnost lékařek v budově i mimo ordinaci například v jídelně, u bazénu apod. Rozhodně plánujeme opakování pobytu. Manželé Dvořákovi, Plzeň."

Odpověď:
Vážení manželé Dvořákovi!

Posíláme pozdrave z hotelu Prezident.
Děkuji za Vaše milá slova. Jsme opravdu rádi, že jste byli s pobytem u nás spokojeni.
Takové recenze si vždy rádi poslechnete a přečteme, s radostí ji přepošlu svým kolegům!
Přeji vše dobré a těšíme se na Vás opět v Hotelu Prezident****.

Pokud máte čas a chuť, ohodnoťte nás i na našich webových stránkách.

Děkuji mnohokrát
- 16.4.2022 -

Ilona T.

(#56126)

"Bylo to nádherné vřele všem doporučuji Tůmová Ilona "

- 13.10.2021 -

Venuše K.

(#51371)

"Dobrý den, s léčebným pobytem jsme byli maximálně spokojeni, pouze vana v koupelně u pokoje byla příliš úzká a při sprchování je voda všude - vhodnější je sprchový kout nebo zde chybí závěs u vany. Recepční v hotelu rádi poradili, ochotně pomohli, především děkuji za vstřícnou pomoc paní Olze, velice ochotná a milá paní. Vyzdvihnout je třeba také kuchaře za vynikající přípravu jídel a jejich perfektní péči o klienty, pochválit je také třeba i obsluhu v jídelně - vstřícní, ochotní, usměvaví. Stejná pochvala platí i masérům a všem, kteří zajišťují procedury. Děkujeme moc, vrátíme se k Vám s potěšením. S přátelským pozdravem Venuše a Jiří Kuželovi "

- 21.7.2021 -

pan C.

(#49750)

"Ok "';