Hotel Park Inn Sárvár

Recenze Hotel Park Inn Sárvár

Lázně Sárvár

Hotel Park Inn Sárvár - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

92%Perfektní (Založeno na 403 hodnocení)
(403)

- 22.6.2026 -

Jana K.

(#107026)

"Pobyt splňoval očekávání, do Hotelu Park Inn se každý rok vracíme."

- 21.6.2026 -

Radka V.

(#107662)

"Jako vždy naprostá spokojenost ????????????"

- 8.6.2026 -

Josef J.

(#108721)

"Do hotelu Park Inn Sárvár jezdíme již několik let a jsme vždy velmi spokojeni. Úroveň hotelu je dlouhodobě na vysoké úrovni, vyhovuje nám daný režim. Letos bylo milým překvapením rekonstrukce jídelny, více prostoru a interiér vzdušnější. Trochu omezenější výběr u hlavního chodu obědů, ale vždy byl výběr ke spokojenosti. Vynikající dortíky, přílohy, čerstvá zelenina a ovoce, ke stravování nemám připomínek. Personál byl ochotný, nemuseli jsme řešit žádné problémy. Pouze si myslím, že když je tak velká klientela z České republiky, mohli by recepční se alespoň částečně česky domluvit. "

- 24.5.2026 -

Jiří H.

(#112839)

"Ubytování super. Strava je vidět kteráklůientela převažuje, můj odhad 95% Česko a tím je řečeno vše ( nažrat se a napít je to zadarmo!!!)dříve, když byl zde německy mluvící host byla pestřejší nabídka jídel! Celkově spokojenost plné břicho u mne nerozhoduje."

- 14.5.2026 -

Tomáš G.

(#115331)

"Maximálně spokojen. Doporučuji."

- 27.4.2026 -

EVA B.

(#105730)

"Vraceli jsme se zase po roce, tak nás mile překvapila nová jidelna.Take rozmistění stolů a jidelních pultů je vyřešeno výborně.Kuchyn výborná a velice pestrá. Ubytování jsme dostali ihned a pokoj byl velice příjemný.Jen více českých nebo slovenských programů v TV by neškodil.Jen 24 je velice málo."

- 26.4.2026 -

Pavel K.

(#105932)

"Pobyt nám splnil ve všech směrech naše očekávání. Byli jsme na pobytu již několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Asi se sem ještě někdy podíváme."

- 26.4.2026 -

Vlastimila R.

(#106697)

"Všechno bylo naprosto v pořádku, pouze jídlo bylo téměř studené. (párky, vajíčka,polévky, maso) Výběr jídla dostatečný."

- 20.4.2026 -

Josef P.

(#108913)

"Vše vynikajici"

- 20.4.2026 -

Blanka Procházková P.

(#105672)

"Vše super...akorát hodně měkké postele a pivo nebylo dobré,,,,"

- 20.4.2026 -

Milan Z.

(#106294)

"JEZDÍME K VÁM ČASTO RÁDÍ SE VRACÍME , PŘIJEDEME OPĚT V ŘÍJNU A V PROSINCI 2026 POLÉVKY BÝVALY CHUTNĚJŠÍ. "

- 19.4.2026 -

Eduard K.

(#107790)

"Super, děkujem.! Mohlo by být méně lidí, v jídelně je příliš hlučno"

- 19.4.2026 -

Radka V.

(#106947)

"Není co vytknout. Jezdíme zde už 12 let a stále naprostá spokojenost.????"

- 19.4.2026 -

Miroslav S.

(#107235)

"Velmi"

- 19.4.2026 -

Lubomír D.

(#106200)

"Vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti"

- 19.4.2026 -

JIří Š.

(#108873)

"Vše proběhlo OK. Jen bych doporučil, aby recepce označila svá stanoviště kdo přijíždí organizovaným zájezdem a kdo individuálně. Zamezili by tak zbytečným zmatkům při odbavovani. V době příjezdu bylo v akci 6 zaměstnankyň a mnohé posílaly hosty k jiné po dlouhém již pobytu ve frontě. "

- 19.4.2026 -

Michaela K.

(#108923)

"Byli jsme zde již několikrát. Vždy jsme byli veľmi spokojeni. Hotel navíc v letošním roce měl zrekonstruovanou jídelnu. Vše nové. Určitě se opět vrátíme."

- 19.4.2026 -

Zdeňka N.

(#105674)

"????"

- 9.4.2026 -

Eva N.

(#107378)

"Byli jsme spokojeni. "

- 5.4.2026 -

Miroslav F.

(#111575)

"Ve srovnání s předchozími pobyty jsme se cítili na pokoji opět příjemně,klid,čisté a prostorné pokoje,prádlo měněno dle potřeby.Vidíme pouze rozdíl ve stravování,po přestavbě jídelny,kde již není výběr jídel tak bohatý jako předtím,personál komunikativní,všímavý-bez n ámitek..Stran bazénů spokojenost s venkovními, méně spokojeni jsme byli s vnitřními bazény-jednoduše "přelidněno" (např.kapacita v bazénu s tryskami je pouze 12 lidí,my jsme napočítali opakovaně mnohem více,krom toho i paní s bércovým vředem !!!) Je to škoda,kazí to celkový dojem,stačila by možná větší snaha plavčíků o dodržování pravidel."

Předchozí1234...


';