Janské Lázně: důležité upozornění k dopravě do Janských Lázní

Janské Lázně: důležité upozornění k dopravě do Janských Lázní

od 1.4.2019 do 31.10.2019

Vážení klienti,

rádi bychom Vás upozornili, že od dubna do října 2019 bude zcela uzavřena silnice mezi odbočkou k Vesně (pod Garážemi) a náměstím u Janského dvora (k cukrárně). V tomto úseku začnou – nejprve frézováním vozovky – stavební práce na rekonstrukci vodovodního a kanalizačního řadu, které provádí společnost Vodovody a kanalizace. Následně bude probíhat výměna parovodů, které jsou uloženy pod silnicí. Během podzimních měsíců zakončí práce celková rekonstrukce povrchu silnice a od listopadu 2019 budou Janské Lázně o krok blíž k novému a kvalitnímu průjezdu městem.

Od dubna bude tedy příjezd do Janských Lázní možný pouze Dolní promenádou nebo ve směru od centrálního parkoviště u lanovky Černohorský Express. Svými automobily nebudou moci klienti Janských Lázní vjíždět ani parkovat v uzavírkou označených zónách. Pěší doprava klientů bude zabezpečena pomocí přechodů a můstků.

Autobusová zastávka "U Kolonády" zůstává v provozu, autobusy budou do zastávky zajíždět směrem od centrálního parkoviště u lanovky Černohorský Express.
Parkoviště klientů "U Sokolovny" bude v provozu bez omezení. Klienti a jejich návštěvy mohou dále využívat městská parkoviště "U Plyšanky" nebo v Obchodní ulici a samozřejmě centrální parkoviště u dolní stanice kabinkové lanové dráhy Černohorský Express.
Bez omezení bude i příjezd k dětské léčebně Vesna, včetně parkoviště klientů. 

Prosíme o trpělivost a děkujeme Vám za pochopení.


Zpět na informace o hotelu

Poptávka

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.

-+
-+


Obdržel jsem slevový kód nebo kupón

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Nezávazná poptávka

Telefonická rezervace

+420 311 537 418 Každý den 8:00 - 18:00

Email: info@laznetravel.cz

Křížkové lázně

KLP / PLP