Napsali o nás

Přečtěte si pár zajímavých tipů, proč do lázní a co vše pro vás pravidelně připravuje váš portál o lázeňství Lázně Travel. Články ve spolupráci s námi vychází na internetových stránkách zaměřených obvykle na zdravý životní styl nebo třeba na specializovaných portálech pro seniory. Také zde naleznete názory našich klientů na spolupráci s námi, za které vám velmi děkujeme!

Věnovat čas sám sobě není rozmar, ale nutnost, říká výherkyně naší velké soutěže o Wellness pobyt ve Spa resortu Tree of Life

Štěstí se tentokrát usmálo na paní magistru Marii Böhmovou, která výhru přijala s velkou radostí. Na víkend do luxusního Spa resortu Tree of Life vyrazila s partnerem.  V rozhovoru nám pak popsala své zážitky, ze kterých bylo zřejmé, jak moc si pobyt užili. Děkujeme za příjemný rozhovor i spoustu podnětných myšlenek, které bychom si měli často připomínat. Ať jsou tedy slova paní Böhmové inspirací pro všechny, kteří stále ještě pochybují, že každý  má nárok na pořádný odpočinek a chvilku času pro sebe.

Zobrazit více

Rozhovor s vítězkou Velké vánoční soutěže portálu Lázně Travel

Když se k vám přikloní štěstí aneb Zážitky z lázeňského pobytu ve Františkových Lázních

Kdo z nás někdy v životě nezatoužil vyhrát pořádný ranec peněz? Nebo auto, dovolenou snů, nové nádobí, vlastně cokoliv? Soutěží se z mnoha důvodů. Někdy pro radost, jindy pro adrenalin ze hry nebo proto, že daná výhra v soutěži je tolik lákavá! Možná právě tento důvod, proč se zapojit do soutěže o lázeňský pobyt, měla i paní Kroupová. A ono pomyslné štěstí stálo tentokrát při ní. O svoje dojmy z výhry v soutěži portálu Lázně Travel se s vámi nyní ráda podělí.

Zobrazit více

Přestaňte trpět, máme pro vás řešení, které opravdu funguje!

Nevíte si rady, co s bolestí zad a kloubů?

Bolest je součástí lidského života od počátku věků. Kloubní onemocnění a bolesti zad či páteře patří k nejčastějším z nich. Mimo degenerativní a zánětlivá onemocnění, které bolest způsobují, se často setkáváme i s bolestí způsobenou špatnými návyky, nesprávným držením těla a podceněním prevence. Příčin může být nespočet, ale ať vás trápí ta nebo ta, jedno univerzální řešení, které zabírá takřka na všechny obtíže s pohybovým aparátem, pro vás máme.

Zobrazit více

Zatočte s jarní únavou! Vyzkoušejte pobyt v lázních.

Každoroční strašák skoro každého z nás - jarní únava. V apatyce na ni nejspíš léky nekoupíte, ale my víme, kde hledat pomoc. Jedním z účinných řešení, jak po dlouhé zimě získat zpět ztracenou rovnováhu, může být pobyt v lázních.

Zobrazit více

Vím, jak přežít zimu. Vyzkoušejte můj tip. Opravdu to funguje!

A je to tady. Poslední záchvěvy teplých dnů jsou fuč a před námi vidina deště, mrazu a v nejlepším případě rozmáčeného cosi, co jen vzdáleně připomíná sníh. Nepopírám, že i zima může mít své kouzlo. Nejlépe, když se na tu krásu dívám za oknem pokoje, kde praská oheň v krbu a na stole na mne čeká horké víno. Každodenní realita je však úplně jiná a nás znovu nemine ranní škrábání auta, snídaně ve tmě, oblékání pěti svetrů a depresivní nálady. Ale i tohle se dá přežít. Nevěříte?

Zobrazit více


Předchozí12