Penzion Dagmar - aktuální opatření

Penzion Dagmar - aktuální opatření

od 1.3.2021 do 30.4.2021

Vážení klienti,

ve snaze o zajištění maximální bezpečnosti bychom Vás chtěli informovat o aktuálních opatřeních pro příjem hostů na léčebné pobyty do akciové společnosti Léčebné lázně Jáchymov.

  • S účinností od pondělí 1. března 2021 se budou přijímat pouze hosté s platným negativním antigenním nebo PCR testem na koronavirus, případně hosté s potvrzením o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců.

V praxi to znamená následující:

  • Při Vašem nástupu je nutné předložit na recepci hotelu potvrzení o negativním výsledku antigenního testu nebo PCR testu ne staršího než 3 dny případně potvrzení o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců vystavené Vaším ošetřujícím lékařem nebo příslušnou hygienickou stanicí. Tuto možnost doporučujeme.
  • V případě, že nebudete mít žádné z výše uvedených potvrzení, můžete se ve výjimečných případech po předcházejícím objednání nechat otestovat přímo v lázních.
  • Antigenní testy budou bezplatně prováděny každý den od 10:00 do 15:30 hod. v Lázeňském centru Agricola (T.G.Masaryka 403, Jáchymov, parkování před domem je možné). Na testy je nutné se objednat alespoň dva pracovní dny předem na tel. 353 836 111. Antigenní testy se provádějí šetrnou metodou výtěrem z nosu. Výsledek testu bude známý do 20 minut. V případě negativního výsledku antigenního testu budete moci začít čerpat objednané služby. V opačném případě bohužel nebudete moci pobyt absolvovat.
  • Doporučujeme mít výsledek negativního textu zajištěný z domova. Předejdete tak riziku, že v den Vašeho nástupu nebude volná kapacita na provedení antigenního testu přímo v Léčebných lázních Jáchymov. Zároveň se vyvarujete riziku cesty do Jáchymova a zpět v případě pozitivního testu.
  • V průběhu Vašeho pobytu budou testy opakovány 1 x týdně od posledního testu. Objednávání bude zajišťovat lázeňský lékař. Opakované testy budou již prováděny na ošetřovně Vašeho hotelu. Toto pravidlo se nevztahuje na hosty, kteří onemocnění COVID-19 prodělali během předchozích tří měsíců.
  • Na základě aktuálních vládních opatření bychom Vás zároveň chtěli požádat, abyste přijeli na pobyt vybaveni respirátory typu FFP2, nanorouškami nebo používali dvě na sobě nasazené chirurgické roušky po celou dobu pobytu.

Věříme, že nové podmínky přijmete s pochopením a přejeme Vám příjemný a ničím nerušený pobyt v lázních.

Děkujeme za pochopení


Zpět na informace o hotelu

Poptávka

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.

-+
-+
-+


Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Nezávazná poptávka

Telefonická rezervace

+420 311 537 418
Každý den 8:00 - 18:00

Email: info@laznetravel.cz