Vážení hosté,
dovolte nám informovat Vás o rekonstrukci exteriéru hotelu Vega v Lázních Luhačovice, která proběhne v termínu 1.11.2023 - 31.1.2024. Hlavní část rekonstrukce bude probíhat v termínu 11.12. - 26.12.2023, v tomto období bude hotel zcela uzavřen a otevře se zase až 27.12.2023 na Sílvestrovské pobyty.
Služby hotelu zůstávají zachovány v plném rozsahu – wellness služby, vnitřní bazén, Whirlpool, saunová zóna, provoz restaurace a kavárny. V případě víkendových pobytů (pátek-neděle) bude tedy jediným omezením postavené lešení okolo hotelu. Lešení bude postaveno tak, aby co nejméně omezovalo výhled z vašeho pokoje. O víkendu nebudou probíhat žádné stavební práce! U pobytů, realizovaných přes týden (pondělí-pátek) budou na hotelu probíhat stavební práce. Jejich dopad však bude minimální. Pro zachování komfortu bude uzavřeno 3. patro hotelu, které by bylo rekonstrukcí nejvíce dotčeno, co se týká případného hluku.
Prostory wellness centra a restaurace společně s kavárnou jsou od místa rekonstrukce vzdáleny natolik, že si zde v případě toho, kdyby by Vás přece jen některé práce rušily, můžete užít absolutního klidu.
Jako omluvu a poděkování za pochopení Vám bude v tomto období nabídnuta sleva 20% na víkendové dny a 33% na mimovíkendové dny. Nabídka je platá pro všechny pobyty v termínu rekonstrukce, tj. 1.11.2023 - 31.1.2024. Tyto slevy se netýkají Předsilvestrovského a Silvestrovského pobytu (v tomto období stavební práce probíhat nebudou).
Děkujeme za pochopení.
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.