Lázeňský léčebný dům PRAHA

Recenze Lázeňský léčebný dům PRAHA

Lázně Luhačovice

Lázeňský léčebný dům PRAHA - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

80%Skvělé (Založeno na 35 hodnocení)
(35)

- 29.5.2024 -

Dušan Ř.

(#80148)

"Služby jste schopni poskytovat fajn. Problém je v tom: Přijdu akorát, bez 5-ti minutové rezervy. Dveře jsou otevřené, na dveřích je neklepat, čekám až se někdo objeví - mají tam seznam kdo a kdy má být a asi jim neschází nebo se do něho nepodívají. Po 10-ti minutách se ozvu a hrozně se diví, že jsem se neozval - je tam neklepat, tak sedím a čekám. Pochvala masáž tuším dveře 2 - paní sedí dole u parafínu a masér si dojde a ptá se zda paní .......... nemá masáž. Paní zjistila že sedí špatně. Řekl, že se to stává mnohokrát. Stroj na masáž dolních končetin je mírně řečeno nefunkční - ze všech trysek jdou s bídou 4 a ty vlevo ženou vodu a vpravo jen bublinky vzduchu. Asi jsem měl špatnou konstelaci, ale po příjezdu byl vytištěn list s procedurami jen pro mě. Moji partnerku jsme dodělávali až druhý den. Dlužno podotknout, že jsme končili pocedury společně a mohli tak chodit či jezdit po okolí. Dobře to dopadlo."

- 22.5.2024 -

Alfred L.

(#82811)

"Velmi malinký pokoj, 2 postele, 1 židle! (pokoj spíše pro jednoho ubytovaného) Koupelna maličká, nevybavená, neodpovídá současným požadavkům (schází věšáky, ty, které jsou, jsou nedostatečné, nedostačné poličky na hygienické potřeby a malovátka. Jinak vše v pořádku. Pěkné prostředí, pěkné vybavení (kavárna, taneční sál). Přístup personálu jak v jídelně tak v lázeňských prostorách velmi milý, profesionální. Luhačovice a jejich krása nemají chybu! Navíc jsme měli během celého pobytu nádherné počasí !!! Rádi se vrátíme. "

- 29.4.2024 -

Pavel W.

(#80067)

"Plně spokojen. Vstřícný a usměvavý personál. Bez problémů mohu doporučit. Ukrajinská děvčata byla skvělá !"

- 4.4.2024 -

Olga T.

(#80343)

"standard."

- 26.3.2024 -

Jarmila C.

(#79580)

"Ubytování v budově A bylo zklamáním hned po příjezdu , tedy přidělený pokoj vč . koupelny působily špinavě. Rozbité lino v pokoji o které jsme zakopávali, kachlová podlaha, sprchový kout a baterie dost nechutné . Naopak ostatní služby - restaurace, jídlo, obsluha, lázeňské procedury vč. zdravotnického personálu, recepce - vše nadprůměrné. Tady nemáme sebemenší připomínku, vše na výbornou. "

Odpověď:
Dobrý den, prověřili jsme ubytování na pokoji 2109 v budově A. Jedná se o rozměrově menší pokoj s oddělenými postelemi s terasou. V našem lázeňském domě nemáme nikde na pokrytí podlahy lino. Krytinou je v pokojích plovoucí podlaha a v koupelně dlažba a to z důvodu každodenního vytírání podlahy od prachu neboť ubytováváme pacienty, z nichž někteří jsou alergičtí nejen na prach Dle zjištění je v tomto pokoji vlivem nerovnosti dřevěné konstrukce budovy v jednom místě plovoucí podlaha posunutá o cca 1 cm. což může způsobovat problémy. Naše údržba sjedná nápravu, V koupelně jsme našli poškozené zrcadlo, které vyměníme. Voda v Luhačovicích má zvýšený obsah minerálů a tak předměty, které přijdou do styku s vodou vyžadují častější výměnu, nejen dokonalou údržbu a očistu. Děkujeme za Vaše podněty, které přispějí ke spokojenějšímu pobytu ostatních klientů.
- 21.3.2024 -

Ludmila M.

(#80103)

"Personál ochotný, všude čisto, klidné místo. Jídelníček by mohl být trochu pestřejší. Jídla však bylo dost, nikdo nemusí hladovět. Ubytování je však pro hodně štíhlé osoby, hlavně soc.zázemí."

- 18.3.2024 -

Romana V.

(#82751)

"Doporučuji pro super wellnes služby, bazén k dispozici od 14 do 19 hod., vybavenï pokojů starší, chválím matrace a ledničku na pokoji. Jídlo dobré, možnost výběru ze 4 druhů včetně veg. i dietního. K dispozici čaj, melta, voda i možnost koupě jiných nápojů. Chyběly kleště na pečivo. Umístění u zastávky MHD skvělé, včetně možností výletů. "

- 8.3.2024 -

Růžena U.

(#83227)

"Zdravím, pobyt se mi líbil. Strava ucházející. Doplňování ranního bufetu vázlo. Ovoce u snídani bych uvítala. Procedury a personál super. Bazén velmi kladně hodnotím. Největší spokojenost. Pokoj velmi pěkný. Hezký den R. Urbanová"

- 27.2.2024 -

Zdeněk T.

(#82716)

"ok"

- 24.10.2023 -

Miroslava P.

(#71908)

"S pobytem jsme byli spokojeni,ale vadily nám každodenní výpary z kuchyně, které byly cítit v celém apartmá."

- 3.10.2023 -

Josef Jiří L.

(#74757)

"Byli jsmevelice spokojeni-děkujeme všem. Lopaurovi"

- 26.9.2023 -

HELENA M.

(#71786)

"VELICE spokojeni. Chutná jídla, dostatečné porce, možnost výběru oběda i večeře ze 4 nabízených jídel a snídaňový bufet velice rozmanitý. Obsluhující personál příjemný, pracovníci na procedurách to stejné. Prostě jsme byly velice překvapeny a příští rok jedeme opět. Je tam velice krásné okolí. Děkujeme. Minksová a Chromá"

Odpověď:
Vážíme si Vašeho kladného hodnocení, velice rádi Vás u nás opět přivítáme
- 20.8.2023 -

Olga F.

(#72263)

"Moc spokojená jsem nebyla. Pokoj byl velmi malinký a vše dost zašlé,hlavně záchod a sprchový kout. Měsíc bych tam trávit nechtěla,ten týden byl tak akorát. Co se týká jídla, bylo celkem chutné, jen jsem měla smůlu, že jsem byla ve druhé skupině a když už něco došlo, tak se personál neobtěžoval jídlo a pití doplnit.To se nám u stolu opravdu nelíbilo. Jeden číšník byl protivný a neochotný. Co se týká procedur, tak jsem byla celkem spokojená. Jen jak bylo napsáno, že denně vířivka nohou s rehabilitačním chodníkem, tak to prý pouští zaměstnanec a bohužel ani já ani nikdo jiný neměl to štěstí, aby to mohl využít. Co mohu pochválit, to byly posilovací stroje, Wifi a bezplatné parkování. "

Odpověď:
Vážená paní Fišerová,
mrzí nás, že jste s pobytem nebyla zcela spokojena a Vaše oprávněné připomínky jsme postoupili hotelu jako důležitou zpětnou vazbu a podnět ke zlepšení.
Tým Lázní Travel
- 14.6.2023 -

Petr N.

(#70821)

"Příjemný a ochotný personál."

- 8.5.2023 -

josef s.

(#68475)

"Byli jsme velice spokojeni, vše proběhlo dle naších představ děkujeme."

- 25.4.2023 -

Jindřiška T.

(#69333)

"HODNOCENÍ NA 250 PROCENT. JÍDLO VÝBORNÉ, DOBŘE OCHUCENÉ A V DOSTATEČNÉ MÍŘE. PERSONÁL PŘÍJEMNÝ, OCHOTNĚ PORADÍ. PROSTĚ VŠE SUPER. PŘEJI VÁM KRÁSNÝ DEN TRIBULOVÁ J."

- 22.3.2023 -

Marie C.

(#68180)

"Vše v pořádku, chyběla nám pouze lednička. Pokojík jednolůžkový byl nesmírně mrňavý, takže se host téměř nevešel k umyvadlu. V pokojíku byl okamžitě vydýchaný vzduch."

- 26.10.2021 -

Miroslav B.

(#48285)

"Měli jsme malý pokoj. Chyběla nám lednička. Ale bylo čisto. Velké minus bylo, že byl studený bazén. V něm nefungovala výřivka a relaxační chodník, jak bylo uvedeno v nabídce. V celku jsme ale byli spokojeni. "

- 4.8.2021 -

Jarka N.

(#46690)

"Pobyt byl v pohodě,ale je v budově lázní je špatné ( malé) označení procedur. Dá se tam snadno zabloudit. "

- 2.8.2021 -

Blanka K.

(#48548)

"S pobytem jsem byla spokojená. Venku byly sice tropické teploty, ale v léčebně Praha je bazén, který to vyrovnal. Procedury dobré, jen lázeňský dům Praha je rozsáhlý, členěný na 3 budovy, majitelé by mohli lépe označit šipkama trasu k procedurám. Jídlo bylo dobré. Jen v pokojích by mohla být malinká lednička. Byla jsem spokojená, protože jsem měla za sebou 2 týdenní pobyty. Příspěvek na pobyt byl příjemný, asi bych si to jinak nemohla dovolit. Děkuji. A ještě k té ledničce, vychlazený fernet by byl lepší. (Desinfekce)"

Předchozí12


';