Lázeňský léčebný dům PRAHA

Lázeňský léčebný dům PRAHA

Lázně Luhačovice

Lázeňský léčebný dům PRAHA - Bez názvu,,Lázeňský léčebný dům PRAHA - P1320105Lázeňský léčebný dům PRAHA - P1320111Lázeňský léčebný dům PRAHA - 20190401_104123Lázeňský léčebný dům PRAHA - 20181231_155939+ 8 dalších fotek

Popis hotelu

Lázeňský léčebný dům PRAHA se nachází v Pražské čtvrti Luhačovických lázní. Jedná se o komplex vzájemně propojených tří  domů v areálu Lázeňského léčebného domu PRAHA vstupní halou, recepcí a velkým sálem. V odpočinkové části zahrady se nachází lehátka, lavičky, posezení u rybníčku a dále parkoviště pro auta hostů LLD PRAHA.  Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích, ale ostatních, které se v Luhačovicích léčí. Luhačovice a jejich okolí, jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V blízkosti lázeňského domu je sportovní areál (cca 150 m), minigolf, tenisové kurty (v zimě krytá vyhřívaná hala) a dráhový kuželník. Vzdálenost od lázeňské kolonády je přibližně 500 metrů. Komplex nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Lázeňská jídelna s barem má kapacitu 136 míst, v letním obodbí je k dispozici venkovní zahrádka pro 80 hostů a odpočinková plocha s lehátky ke slunění u krytého bazénu. Další možností pro odpočinek na čerstvém vzduchu jsou 4 terasy umístěné na východní a západní stranu domu. Příjemné chvíle doplní krytý bazén v antickém stylu s cvičebními madly s vodou ošetřenou ozónem místo chlóru. Léčebné procedury jsou vypsány na základě doporučení lékaře (elektroléčba, parafínové, bio voskové a rašelinové zábaly, podvodní masáž, přísadové a perličkové koupele, inhalace, masáže, skotské střiky, léčebný tělocvik apod.)

Výhodné pobytové balíčky


Pobyt pro seniory

Pobyt pro seniory

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Léčebný plán je sestaven lékařem s ohledem na váš zdravotní stav. Pobyt je vhodný pro seniory...

5, 6, 7 noci Plná penze 6 procedur
Cena od9 280Osoba / pobyt

Zobrazit

Relaxační pobyt

Relaxační pobyt

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Nabízíme vám krátký víkendový pobyt, spojený s léčebným programem, který...

2, 3, 4 noci Plná penze 3 procedury
Cena od4 160Osoba / pobyt

Zobrazit

Lázně na zkoušku

Lázně na zkoušku

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Pobyt určený všem, kteří se chtějí zaměřit na zdravý životní styl a osvojit si prvky...

4, 5, 6, 7 noci Plná penze 10 procedur
Cena od8 280Osoba / pobyt

Zobrazit

Wellness čtyřdenní hýčkání, 3 noci

Wellness čtyřdenní hýčkání, 3 noci

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Přijeďte do Luhačovic a načerpejte nové síly. Užijte si pobyt plný péče v bio kvalitě.

3 noci Plná penze 6 procedur
Cena od8 270Osoba / pobyt

Zobrazit

Bolavé klouby, 7 nocí

Bolavé klouby, 7 nocí

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Pobyt Bolavé klouby je pobyt sestavený lékařem přímo pro Vás. Součástí je vstupní...

7 nocí Plná penze 17 procedur
Cena od15 580Osoba / pobyt

Zobrazit

Hotelové ubytování

Hotelové ubytování

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Lázně Luhačovice

Chcete si užít lázeňského prostředí ale nechcete si nechat předepisovat léčebné procedury?...

1 - 28 noci Snídaně Bazény
Cena od1 850Osoba / pobyt

Zobrazit

Tip: Nevybrali jste si žádný pobyt? Nechte si zaslat nabídku ubytování.

Chci nabídku ubytování
Zavřít

Poptávka ubytování

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí na něm zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služeb společnosti Google.
-+
-+
-+
-+
-+

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Odeslat poptávku

Zobrazit výhodné balíčky (6)

Hodnocení našich klientů

Dušan Ř. (#80148)     Perfektní

Služby jste schopni poskytovat fajn. Problém je v tom: Přijdu akorát, bez 5-ti minutové rezervy. Dveře jsou otevřené, na dveřích je neklepat, čekám až se někdo objeví - mají tam...

80%Skvělé (Založeno na 35 hodnocení)

Personál

Ubytování

Stravování

Procedury

Dárkový poukaz s platností 2 roky

Objednat dárkový poukaz

V tento moment příjímáme pouze elektronické rezervace.

Po - Pá 8:30 - 16:00
So: 10:00 - 15:30
Ne: zavřeno pro telefonické rezervace

Email



Recenze

4.0Skvělé (Založeno na 35 hodnocení)
(35)

- 29.5.2024 -

Dušan Ř.

(#80148)

"Služby jste schopni poskytovat fajn. Problém je v tom: Přijdu akorát, bez 5-ti minutové rezervy. Dveře jsou otevřené, na dveřích je neklepat, čekám až se někdo objeví - mají tam seznam kdo a kdy má být a asi jim neschází nebo se do něho nepodívají. Po 10-ti minutách se ozvu a hrozně se diví, že jsem se neozval - je tam neklepat, tak sedím a čekám. Pochvala masáž tuším dveře 2 - paní sedí dole u parafínu a masér si dojde a ptá se zda paní .......... nemá masáž. Paní zjistila že sedí špatně. Řekl, že se to stává mnohokrát. Stroj na masáž dolních končetin je mírně řečeno nefunkční - ze všech trysek jdou s bídou 4 a ty vlevo ženou vodu a vpravo jen bublinky vzduchu. Asi jsem měl špatnou konstelaci, ale po příjezdu byl vytištěn list s procedurami jen pro mě. Moji partnerku jsme dodělávali až druhý den. Dlužno podotknout, že jsme končili pocedury společně a mohli tak chodit či jezdit po okolí. Dobře to dopadlo."

- 22.5.2024 -

Alfred L.

(#82811)

"Velmi malinký pokoj, 2 postele, 1 židle! (pokoj spíše pro jednoho ubytovaného) Koupelna maličká, nevybavená, neodpovídá současným požadavkům (schází věšáky, ty, které jsou, jsou nedostatečné, nedostačné poličky na hygienické potřeby a malovátka. Jinak vše v pořádku. Pěkné prostředí, pěkné vybavení (kavárna, taneční sál). Přístup personálu jak v jídelně tak v lázeňských prostorách velmi milý, profesionální. Luhačovice a jejich krása nemají chybu! Navíc jsme měli během celého pobytu nádherné počasí !!! Rádi se vrátíme. "

- 29.4.2024 -

Pavel W.

(#80067)

"Plně spokojen. Vstřícný a usměvavý personál. Bez problémů mohu doporučit. Ukrajinská děvčata byla skvělá !"

- 4.4.2024 -

Olga T.

(#80343)

"standard."

- 26.3.2024 -

Jarmila C.

(#79580)

"Ubytování v budově A bylo zklamáním hned po příjezdu , tedy přidělený pokoj vč . koupelny působily špinavě. Rozbité lino v pokoji o které jsme zakopávali, kachlová podlaha, sprchový kout a baterie dost nechutné . Naopak ostatní služby - restaurace, jídlo, obsluha, lázeňské procedury vč. zdravotnického personálu, recepce - vše nadprůměrné. Tady nemáme sebemenší připomínku, vše na výbornou. "

Odpověď:
Dobrý den, prověřili jsme ubytování na pokoji 2109 v budově A. Jedná se o rozměrově menší pokoj s oddělenými postelemi s terasou. V našem lázeňském domě nemáme nikde na pokrytí podlahy lino. Krytinou je v pokojích plovoucí podlaha a v koupelně dlažba a to z důvodu každodenního vytírání podlahy od prachu neboť ubytováváme pacienty, z nichž někteří jsou alergičtí nejen na prach Dle zjištění je v tomto pokoji vlivem nerovnosti dřevěné konstrukce budovy v jednom místě plovoucí podlaha posunutá o cca 1 cm. což může způsobovat problémy. Naše údržba sjedná nápravu, V koupelně jsme našli poškozené zrcadlo, které vyměníme. Voda v Luhačovicích má zvýšený obsah minerálů a tak předměty, které přijdou do styku s vodou vyžadují častější výměnu, nejen dokonalou údržbu a očistu. Děkujeme za Vaše podněty, které přispějí ke spokojenějšímu pobytu ostatních klientů.

Adresa

L. Janáčka 379,
763 26 Luhačovice