"S pobytem jsem byla velmi spokojena."
"dobrý den, vracíme se k Vám již několik let stále znovu, ale mrzí nás otevírací doba bazénu. Bývalo 7:00 - 22: 00 - budeme doufat, že se to vrátí. I kvůli bazénu tam jezdíme. . "
"Byli jsme velmi spokojeni, byl to náš první lázeňský pobyt. Měli jsme jen pár procedur, ale všechny byly příjemné a dobře časově sladěné. Možná časová dotaze 15 minut by mohla být prodloužena. A také bych příště uvítala možnost dokoupit si procedury dle vlastního výběru, které by mi více vyhovovaly. Ale jinak to byl velmi příjemný pobyt."
"U vás pobyt byl naprosto super. Hlavně jsme si užily balkon :-) .Objednaly jsme si pěkně počasí :-) Čistý a útulny pokoj .Paní Pokojská byla příjemná i ochotna. Vyřešila naše úsměvné karamboly-máme na co vzpomínat :-) :-) Nemůžeme nic vytknout s vašima si službami jsme velmi spokojený i s personálem. Akorát byl náš pobyt moc krátky strašně nám to uteklo a nechtělo se nám jet domů .Moc a moc vám děkujeme za příjemný pobyt.... s pozdravem Radomíra Virglová a Jitka Prochazková PS: Pokud to vyjde,tak se někdy určitě zase uvidíme :-) :-) :-)"
"Velmi spokojeni"
"Super."
"proležené matrace na pokoji jinak perfektní"
"S pobytem jsme byli velmi spokojeni, snad pouze malá připomínka k bazénu. V době, kdy byl otevřen i pro veřejnost se tam někteří návštěvníci chovali celkem velmi neukázněně, ale dohlížejícímu personálu to bylo úplně lhostejné. "
"Velmi spokojení."
"Krasne mesto, krasne lazne,ochotny personal.Vse pod jednou strechou.velka spokojennost. Jen matrace moc mekke a chybely chranice."
"Pobyt jsme si užili , velká spokojenost . Děkujeme "
" Zásadně nespokojeni s provozem bazénu. Provoz od 08 hod. koliduje se snídaní a nedá se ráno využít. Uzavírání ve 20 hod. je umocněno nepřímo "vyháněním" po 19,30 hod. (zhasínání světel, po 19,45 už pobízení k odchodu- záleží na plavčíkovi). Uzavírání hezké kavárny "Zimní zahrada" (u jídelen) v 19 hod.- naprostý nesmysl. Po večeři nemožnost posedět. Harmonie prěplněná nebo napůl uzavřená."
"Byli jsme velmi spokojeni,proto k Vám jezdíme opakovaně a pokuď to půjde, plánujeme se vracet. Preferujeme ubytování, stravování i procedury pod jednou střechou a v Auroře všechno je."
"Chválíme, vše bylo výborné - strava, ubytování i procedury. Okolí perfektní na cykloturistiku. Děkujeme "
" S pobytem jsme byli velmi spokojeni- personál, ubytování a prostředí bylo jako vždy perfektní"
"S pobytem jsem byla velmi spokojená, ubytování, čistota a organizace procedur byly na vysoké úrovni. Nesouhlasily však časy používání sauny pro nás samoplátce. Na informační tabuly stálo, že můžeme saunu používat denně 12-20 hod. Bohužel mě jako ženu však v pondělí a ve středu do sauny vůbec nepustili, neboť v tyto dny byla sauna ve skutečnosti pouze pro muže. Bylo by nutné upravit informační tabuli, ještě lepší by bylo, kdyby byla sauna pro samoplátce otevřena každý den. "
"vše bylo v pořádku."
"spokojen"
"Dobré stravování, čisté prostředí. Bazén super,obsluha rehabilitace na jedna!!!"
"Pobyt neměl nejmenší chybu."
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.