Lázně Třeboň

Lázně Třeboň


Zobrazit nabídku pobytů

Informace o lázních Třeboň

Lázně Třeboň v jižních Čechách jsou známé nejenom dlouholetou tradicí rybníkářství nebo množstvím historických památek, ale zejména obrovskými zdroji zázračné léčivé slatiny.Blahodárný vliv tohoto léčebného zdroje oceňovali již naši předkové. Díky pozitivnímu vlivu rašeliny na lidské zdraví také vznikl v roce 1883 první lázeňský dům v Třeboni, Bertiny Lázně.

Lázně Třeboň patří k nejvýznamnějším lázeňským městům v České republice. Lázeňské pobyty, pobyty pro seniory či wellness pobyty vyhledávají ročně tisíce lázeňských hostů. Ať již kvůli lákavým slatinným koupelím, nebo pro množství dalších léčebných procedur.

Třeboni vás budou hýčkat při lázeňských pobytech v Lázních Berta či Aurora. Potřebuje váš organismus spíše relaxaci či regeneraci? I tomto ohledu v Třeboni rozhodně nezaspali. Široké spektrum služeb nabízí místní wellness hotely. Wellness pobyty s nádechem romantiky a květinovou restaurací si můžete užít v hotelu Romantick, komfortní ubytování s vlastním wellness třeba v Garni hotelu Třeboň, který sousedí s lázněmi Aurora. V samém centru dění se ocitnete při pobytu ve wellness hotelu Zlatá Hvězda, jehož poloha přímo na náměstí vás vtáhne do "víru velkoměsta". Při aktivní rodinné dovolené se o vás rádi postarají v penzionu Oregano. A pokud nejvíce oceníte vysoce proklientský přístup a rodinnou atmosféru, navštivte penzion Admiral.

 

 

Indikační seznam Lázní Třeboň

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Onkologická onemocnění
  • Nemoci nervové soustavy

Lázeňské hotely Lázně Třeboň


Mapa hotelů - Lázně Třeboň