
"Pobyt se nám líbil, jestli to vyjde, přijedeme za rok zase. Pochvala také personálu restaurace Harmonie. Zdravíme, Hrabětovi"
"s pobytem jsme byli moc a moc spokojeni. všechen volný čas jsme trávili v bazénu. děkujeme a budeme se těšit na další pobyt u vás. Jaroslav a Marie Sz"
"Měl bych připomínky k službám restaurace.(bod služby v objektu) Myslím že chybí ten zavřený denní bar a v restauraci Harmonie obsluha nic moc. Kolikrát lidé odcházeli jinam protože nebyli obslouženi. Proč,to nemohu posoudit. Jinak pohoda."
"Chyběla nám možnost posezení v útulné kavárničce, vinárna byla velmi neútulná, stále obsazená."
"Velice krásné prostředí pro relax!!!"
"Dobrý den, s pobytem v lázních Aurora jsem byla spokojena s výjimkou jediné věci. A to, že procedury byly předem dané a nemohla je ani lékařka změnit. V jiných lázních, kde jsem podobné relaxační pobyty absolvovala, to byla vždy dohoda lékaře s hostem. Případně se určitá částka doplatila, když byl překročen finanční limit. Může se přece stát, že hostovi ta či ona procedura nemusí z různých důvodů vyhovovat, což byl můj případ. Srdečně Vás zdravím. D. Radostová"
"Polštáře jsou nekvalitni a za rok velmi opotřebované. Pokud nastupujete v pátek ve 14.00 hod, tak se právě zavírá prodejna. Celý výkend není nic ani noviny!!!! Nebylo možné se objednat na kosmetiku ani pedikuru, prostě tam nikdo nebyl a ani na telefonu- Rádi připlatíme. Vynikající služba pana Stočese. Pokud nám to zdraví dovolí, vrátíme se příští rok znovu. Těšíme se !!! Jinak dík. "
"Byli jsme všichni velmi spokojeni a těšíme se na příští rok, abychom si to zopakovali."
"S pobytem a vším jsme byli spokojeni, pouze dva obědy v restauraci Harmonie nic moc."
"celkově spokojen. "
"Výborný odpočinek a relaxace, jsme naprosto spokojeni."
"Byl jsem velice spokojen."
"Jsme vždy velice spokojeni a rádi se vracíme."
"Byli jsme spokojeni a rádi se k Vám vrátíme."
"Se službami a ubytováním jsme byli velmi spokojeni.Strava je tradičně na velmi vysoké úrovni a co do množství plně uspokojující.Kladně hodnotíme i možnost návštěvy bazénu a využití ostatních služeb poskytovaných lázněmi Aurora.Doprovodné programy jsou vybírány tak,že si každý najde to co ho zajímá.Byli jsme s manželkou velmi spokojeni a počítáme s tím ,že v příštím roce opět navštívíme lázně a využijeme nabízených služeb. Jan Prokop Jizerská 3569 46601 Jabpnec nad Nisou"
"Byly jsme s přítelkyní velmi spokojeny. Jako důchodkyně bychom uvítaly slevu, ale budeme se snažit pobyt opakovat."
"Vše bylo super.Homolkovi"
"Byli jsme velmi spokojeni. Hodláme ještě letos Auroru navštívit a odpočinout si zde. Děkujeme."
"s pobytem jsme byli velice spokojenia proto jsme uz navstivili Vase lazne nekolikrat a urcite navstivime znovu"
"V lázních Aurora byla moje žena poprvé, pobytem byla velice nadšena. Ráda by se do Aurory vrátila. Pobyt v lázních Aurora bude prý doporučovat známým."
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.