
"Byli jsme poprvé, a moc spokojeni. Rádi se vrátíme. Doporučujeme i novým klientům!!!"
"Byl to náš první pobyt v tomto rezortu. Ze zkušenosti z jiných Maďarských termálů bych uvítal mít možnost vzít si TEPLÉ talíře na jídlo, vše se velmi rychle ochladilo. Kvalita jídla byla velmi dobrá, servis rychlý, vstřícný a snaživý, dokonce byl schopen a ochoten komunikovat i česky! Super! Vzhledem k získaným zkušenostem z pobytu a dojezdové vzdálenosti cca 3,5-4 hodiny jízdy si pobyt velmi pravděpodobně zopakujeme."
"Byli jsme velmi spokojeni "
"ok"
"Velká spokojenost příští rok přijedeme ....děkuji Dvořáková "
"Velká spokojenost"
"Vše perfektní, jako vždy."
"V těchto lázních jsme byli již podruhé, ale od jiné agentury. Nevyužili jsme masáž, nevyhovoval nám přidělený čas, ale to je náš problém. V propozicích byl zmíněn nárok na Coral drink, ten jsme vůbec nedostali. Ale to nezměnilo náš názor na lázně a hotel, jsme nadšeni."
"Spokojeni, avšak stále v každém voucheru uvádíte 1xpoukaz na Coral drink, který bychom měli dostat v restauraci Coral v areálu lázní. Nikdy jsme jej nedostali, protože o něm nevědí ani na recepci hotelu ani ve zmíněné restauraci! Kanadský žertík?"
"Příjemný pobyt, určitě budeme opakovat "
"S pobytem jsme, jako již po několikáté, byli po všech stránkách velmi spokojeni a určitě se znovu vrátíme. "
"Ubytování špatně odtékala voda ve sprše Wellness dva bazény mimo provoz 2 dni Při odjezdu vystaven doklad o zaplacení pobyt.taxi a parkovného na úplně jiné jmeno a adresu Jinak OK"
"Ubytování pěkné, přístup z hotelu přímo do thermálu. Stravování polopenzí dobré, jen výběr jednoduší a téměř každý den stejný. Příště budeme volit jen snídani, oběd a večeře dáme v restauracích u bazénu (2 restaurace a velký výběr, otevřeny do 19:00) a lze tak využít koupání až do 20:00. Koupání v lázních super, minimum dětí, krásná relaxace. V pondělí v provozu všechny bazény, bohužel v úterý a středu byl krytý wellness a přilehlý venkovní wellness vypuštěný - probíhala udržba. Ale ani tak jsme nepocítili nedostatek koupání. Jen drobný nedostatek byl v ubytování. Byli jsme ubytováni ve 2.NP - podkroví, kde nad námi docházelo k výměně střešní krytiny a umístění fotovoltaických panelů a řemeslníci nastoupili po 7 hodině a min. do 16:00 tloukli na střeše. My si tedy nestěžovali, ale příjemné to nebylo."
"Pobyt se mi libil"
"Vše v pořádku, milý personál dobré jídlo."
"Vše bylo absolutně v pořádku, personál milý, strava jako vždy velmi dobrá, proto se sem rádi vtacíme."
"S pobytem jsem byl spokojen Oceňuji vstřícnost personálu a rovněž masáž,která byla provedena odborně..Jen mě zaráží jídelna hotelu,která se nachází ve třech etážích.Pohyb po schodech bez zábradlí je pro starší a méně pohyblivé obtížný. "
"Velmi dobré doporučím to svým známým. Byli jsme všichni spokojeni"
"Velice spokojni prijemni personál není co vitknout"
"Velice spokojeni vše naprostém pořádku co sem potrebovala vše ochotně zařídili já mám tu výhodu že se domluvim"
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.