Wellness Hotel Kolštejn

Recenze Wellness Hotel Kolštejn

Wellness hotely

Wellness Hotel Kolštejn - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

92%Perfektní (Založeno na 6 hodnocení)
(6)

- 16.10.2023 -

Eva M.

(#75665)

"vše ok"

- 21.8.2023 -

Jiřina J.

(#72620)

"Dobrý den,nebyla jsem spokojená s pokejem č.3 jelikož je nízko chodníka a neustále po něm někdo chodí ,což je normální ,ale ty rána o kachle byly děsivé.Velice špatně se tam spalo. Jinak všude byla konvice jen u nás ne."

Odpověď:
Vážená paní Judasová,
mrzí nás, že Váš spánek narušoval hluk kolemjdoucích kolem oken Vašeho pokoje umístěného v přízemí, který jste požadovala z důvodu zhoršené mobility Vaší spolubydlící. V silách rezervační kanceláře Lázní Travel není však možnost, jak tento klid pro Vás zajistit, i když bychom to velmi rádi udělali. Pokud jde o vybavení pokojů rychlovarnými konvicemi: hotel nám neoznámil, že by jimi pokoje vybavil, na svých webových stránkách to neuvádí a neuvádí ani možnost, vypůjčit si konvici za poplatek. Mrzí nás, že jste ji během pobytu postrádaly a doporučujeme Vám, obrátit se v takových případech na personál recepce.
Tým Lázní Travel
- 14.9.2022 -

Jaroslav P.

(#60543)

"Hotel umístěn v hezkém prostředí, personál byl milý a ochotný, objednané procedury splnily očekávání, možnost koupání v bazénu v budově bylo příjemné, budeme uvažovat o opětovném pobytu. Díky Libuše a Jaroslav Povolní"

- 10.11.2021 -

Dagmar S.

(#51934)

"Hotel Kolštejn jsme navštívily už podruhé a příští rok, tam pojedeme znovu. Když jsme spokojeni, tak se vracíme na místa ,kde je nám dobře."';