Wellness Hotel Kolštejn

Wellness Hotel Kolštejn

Wellness hotely

Wellness Hotel Kolštejn - IMG_8904 - kopieWellness Hotel Kolštejn - IMG_8952 - kopieWellness Hotel Kolštejn - IMG_4673 - kopieWellness Hotel Kolštejn - IMG_3103 - kopieWellness Hotel Kolštejn - IMG_3098 - kopie+ 76 dalších fotek

Popis hotelu

Wellness hotel Kolštejn*** nabízí spojení relaxace, odpočinku, skvělých gastronomických a wellness služeb uprostřed kouzelné přírody s téměř romantickou atmosférou. Nachází se v obci Branná v okrese Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku. Ve wellness hotelu Kolštejn se můžete ubytovat v celkem 25 pokojích. Některé pokoje jsou bezbariérové. Hostům je k dispozici největší saunový komplex v Jeseníkách. Nachází se zde sauna, wellness centrum, široká a nevšední nabídka různorodých masáží a wellness procedur, tepidárium, solná terapie, tropický déšť, Kneippova koupel, wellness čajovna atd. Součástí hotelu je tzv. snídárna, ve které se poskytují pro ubytované hosty snídaně. Centrální recepce slouží i pro sousední hotel Garni***, vdálený cca 20 kroků od hotelu Kolštejn. Jedná se o partnerský hotel, ve kterém najdete pokoje, pivovar a stylovou středověkou restauraci, která je otevřená i pro veřejnost. Navíc hotelovým hostům nabízí večeře v rámci pobyových balíčků. Nabídku restaurace tvoří typické české pokrmy obohacené o místní speciality. V teplejším počasí vás personál obslouží na předzahrádce s krásným výhledem na malebné náměstíčko. V zimě naopak oceníte hřejivé teplo krbu v restauraci. V restauraci jsou na čepu místní piva přímo z tanků. Všechna piva vaří hotel ve svém Minipivovaru Kolštejn – jsou nefiltrovaná, nepasterizovaná a můžete si je také odnést s sebou. Před hotelem je, pro hotelové hosty, bezplatné parkoviště.   

Hodnocení našich klientů

Jaroslav P. (#60543)     Perfektní

Hotel umístěn v hezkém prostředí, personál byl milý a ochotný, objednané procedury splnily očekávání, možnost koupání v bazénu v budově bylo příjemné, budeme uvažovat o opětovném...

100%Perfektní (Založeno na 2 hodnocení)

Personál

Ubytování

Stravování

Procedury

V tento moment příjímáme pouze elektronické rezervace.

Po - Pá 8:30 - 16:00
So: 10:00 - 15:30
Ne: zavřeno pro telefonické rezervace

EmailRecenze

5.0Perfektní (Založeno na 2 hodnocení)
(2)

- 14.9.2022 -

Jaroslav P.

(#60543)

"Hotel umístěn v hezkém prostředí, personál byl milý a ochotný, objednané procedury splnily očekávání, možnost koupání v bazénu v budově bylo příjemné, budeme uvažovat o opětovném pobytu. Díky Libuše a Jaroslav Povolní"

- 10.11.2021 -

Dagmar S.

(#51934)

"Hotel Kolštejn jsme navštívily už podruhé a příští rok, tam pojedeme znovu. Když jsme spokojeni, tak se vracíme na místa ,kde je nám dobře."

Adresa

Branná 60,
788 25 Branná