Aktuálně z lázní

Naši zákazníci říkají

 • 29.12.2015
  Antonín Šafránek - pobyt Bertiny lázně Třeboň

  Komunikoval jsem dokonce se dvěma pracovníky z Lázní Travel - s p.Machulkou prostřednictvím naší agentky která nám pobyty zajišťuje a s paní Klímovou, která během necelých 5 minut vyřešila náš problém. A to bylo už v podvečer, kdy v jiných firmách už mají hluboký spánek. Prostě profesionálové, kéž by to tak u nás fungovalo všude. Děkuji !! Šafránek.

 • 9.12.2015
  Lenka Kalandrová

  Pobyt Spa Resort Lednice - 13. - 16.11.2015

  Dobrý den,

  ráda bych poděkovala za zajištění našeho listopadového pobytu v Lednici - SPA resort.
  Velmi pěkné ubytování, příjemná obsluha, procedury, krásné a pro mne moc milé prostředí.

  Splnilo se mi vše nad očekávání, moc jsem si odpočinula. Velmi příjemný relaxační pobyt.
  Děkuji
  Lenka Kalandrová


 • 26.11.2015
  Ludvík Maksymczuk - Hotel Répce lázně Bükfürdö 6.11. - 8.11.2015

  Byli jsme v hotelu a termálech opakovaně a opět spokojeni,rádi zase přijedeme. Vaše služby při objednávání jsou velice rychlé a solidní.

 • 10.11.2015
  Václav Sovák - hotel Priessnitz lázně Jeseník

  Pobyt ve dnech 31.8. - 4.9.2015

  Pobyt v lázních se nám velmi líbil, děkujeme za panu Machulkovi za ochotu a vstřícné vyřízení našich požadavků

  Slovákovi

   


Zobrazit další
Rekonstrukce ukončena

Rekonstrukce ukončena

Dovolujeme si vás informovat, že rekonstrukce přízemí a prvního patra Grand Hotelu byla dokončena. Nyní uvítáme své hosty v nových 108 pokojích Deluxe, 46 pokojích Deluxe plus, 7 apartmá a 3 apartmá Deluxe.


Renovace Bio Flexum Spa

Renovace Bio Flexum Spa

Rádi bychom vás informovali o rekonstrukci Bio Flexum Spa, umístěných v sousedství hotelu Thermal**** v Mosonmayaróvaru.

Rekonstrukce započala již na podzim roku 2018 a plánované ukončení je léto 2019. Během renovace byly zredukovány ceny vstupů a zajištěn nepřetržitý provoz. Práce probíhají postupně a vždy je uzavřen jen jeden bazén, tak aby byl provoz narušen co nejméně.

Rekonstrukcí prošel sedací bazén, sprchy a nyní se pracuje na saunách.

Dochází rovněž ke změně systému vstupů. Dříve byl lístek platný pro jednorázový vstup, ale od října 2018 mohou hoteloví hosté používat lázně neomezeně (tzn. opakovaný vstup v rámci denního vstupného). Hosté tak mají větší flexibilitu a více volnosti v užívání lázeňského prostoru.

Žádáme vás o trpělivost a těšíme se na vás v nově zrekonstruovaných lázních, které budou více komfortní a modernější.


Hotel Svoboda - blíží se otevření hotelu

Hotel Svoboda - blíží se otevření hotelu

Vážení klienti, Lázeňský Komplex Svoboda s novým bazénem, whirlpoolem, saunou a odpočívárnou bude od května 2019 celoročně otevřen. Díky propojení budov Svobody, Margarety a Paladia krytou promenádou budou hosté moci využít všechny služby pod jednou střechou po celý rok.


Janské Lázně: Plánovaná odstávka aquacentra od 18.03. do 05.04.2019

Janské Lázně: Plánovaná odstávka aquacentra od 18.03. do 05.04.2019

Vážení klienti,  v období 18.3.- 5.4.2019 bude probíhat plánovaná odstávka aquacentra, k dispozici bude bazén v hotelu Omnia.

V průběhu měsíce dubna se můžete například těšit na novou nerezovou vířivku na terase s vlastními atrakcemi a podvodním osvětlením, novou dlažbu v prostorách sprch a wc, čipové zámky na šatních skříňkách, nové vstupní turnikety do bazénu a fitness centra s lepšími parametry pro průchod imobilním klientům.

Velké úpravy a modernizace zahrnují také vybudování další finské sauny, která vyroste v exteriéru na terase vedle současné sauny. Hosté si v ní budou moci užít náladové osvětlení s hudbou pro oddechovou atmosféru. Instalace nového pokladního software s čipovou technologií zase urychlí odbavení návštěvníků při vstupu a výstupu z bazénu.

Hostům přijíždějícím v této době na Lázeňský pobyt nejen pro seniory, bude skupinové cvičení v rehabilitačním bazénu nahrazeno skupinovým cvičením v tělocvičně.

Děkujeme, že omluvíte z důvodu rozsáhlé rekonstrukce přerušení provozu aquacentra.


Rekonstrukce Medicinal Centra Zalakaros

Rekonstrukce Medicinal Centra Zalakaros

Renovace se týká části vnitřních bazénů se zvonovou střechou a zahrady. Rekonstrukce nijak nenarušuje běžný chod lázní a terapií. Práce probíhají v dobře oddělené části, takže komfort hostů není nijak narušen.

Bazénová část se zvonovou střechou nemůže být po dobu rekonstrukce využívána, ale pro hosty jsou k dispozici následující možnosti:

 • 2 vnitřní léčebné bazény v nedávno zrekonstruované vnitřní části lázní s moderní atmosférou
 • hosté, kteří si koupí komplexní lístek mohou využívat také částečně zastřešené venkovní léčebné bazény ve venkovní části lázní - i během rekonstrukce
 • hosté s kompexním lístkem mají k dispozici také saunovou zahradu bez nutností dokupovat zvláštní vstupné (dospělí), registrace k denním saunovým programům je nutná na místě, přímo u saunového mistra
 • cena komplexního lístku od 1. 10. 2018 je zlevněná na 4 000 HUF (původně 4 300 HUF)

Cílem našich zaměstnanců je zajistit maximální komfort hostů a možnost nabídnout lázeňský resort v pěti-hvězdičkové kvalitě.

I přesto, žádáme hosty o shovívavost po dobu renovačních prací.

Detailní informace hostům rádi podáme na recepci hotelu.

Děkujeme za pochopení.Předchozí1234...