Vaše odměny

Vaše odměny

Pojďme se stát přáteli a vydejme se společně po cestě plné výhod! Přihlašte se do našeho bonusového programu a užijte si všechny odměny, které pro vás s radostí připravujeme. My si vaší věrnosti vážíme!

Proč se vám vyplatí stát se členem našeho věrnostního programu?

Portál Lázně Travel pro vás buduje věrnostní program s přidanou hodnotou. Nejsou to jen slevy, body, procenta. Je to především péče, kterou vám věnujeme, služby, na které je spolehnutí a partnerství, kterého si velmi vážíme. A že díky našim odměnám navíc ušetříte? To je jen další ze způsobů, jak vám poděkovat za vaši věrnost!

Sleva 3% na váš první nákup

Vaší registrace si vážíme. A tak vám za zájem stát se naším partnerem věnujeme hned při první objednávce slevu 3%! Sleva je navíc časově neomezená, takže můžete objednat váš pobyt třeba až za rok od registrace.

Vstup na Lázeňskou kolonádu

Získejte prostřednictvím registrace přístup na naši virtuální Lázešnkou kolonádu! Nakupujte v obchodech plných výhod a užijte si tak ještě více váš lázeňský nebo wellness pobyt. Více o Lázeňské kolonádě naleznete zde.

Speciální akce jen pro vás

Získejte díky registraci přístup k akcím, které jsou platné jen pro členy bonusového programu Vaše odměny. Nejen, že díky tomu ušetříte, ale vždy se o možnosti výhodného nákupu prostřednictvím emailu včas dozvíte!

O vše se postaráme

Uvařte si kávu a vybírejte v klidu a pohodlí ten nejlepší pobyt pro vás. Nebo jen zavolejte a my vám nějaký doporučíme. Vše navíc zařídíme za vás. Tak pojďte s námi zažít dovolenou snů a díky registraci kvalitní služby navíc!

Jak se stát členem programu Vaše odměny?

Stát se součástí Vašich odměn je velice snadné. Stačí se bezplatně zaregistrovat přes registrační formulář a ihned poté můžete čerpat všechny výhody, které vám členství přináší.

4 snadné kroky k registraci

 • 1Vyplňte údaje o vás v registračním formuláři.
  Všechny osobní údaje, které je třeba doplnit, slouží k tomu, abychom mohli připravit akční nabídky a všechny výhody na míru přímo pro vás. Nebojte se, žádný z vašich údajů nikdy nezneužijeme.
 • 2 Zanechejte nám kontaktní údaje na vás.
  Vyplňte ve formuláři pečlivě váš email a telefon. Tyto informace použijeme k tomu, abychom vás mohli pravidelně a včas informovat o všech výhodách pro členy programu Vaše odměny.
 • 3 Zvolte si heslo, které zabezpečí ochranu vašeho účtu.
  Jakmile si vyberete vaše heslo, v dalším kroku můžete vyplnit i firemní údaje, pokud vás zajujaly lázeňské pobyty a chcete si nechat pravidelně zasílat výhody nejen pro vás, ale i pro vaše zaměstnance. 
 • 4A nyní jen dokončete registraci a začněte čerpat výhody.
  Ve Vašich odměnách můžete sbírat body za objednávky pobytů, získáte ihned slevu 3% pro první objednávku a vždy se dozvíte o akčních nabídkách jako první. Děkujeme vám za důvěru!

Lázeňská kolonáda

Naše Lázeňská kolonáda není jen tak obyčejná kolonáda. Je plná slev, které čekají jen a jen na vás! Stačí se zaregistrovat a automaticky tak získáte přístup k výhodnějším nákupům všeho, co vám může váš lázeňský nebo wellness pobyt ještě více zpříjemnit.

Chci se registrovat
 

Výhody bez závazků

K získání slev stačí jen bezplatná registrace do programu Vaše odměny. Dokonce u nás nemusíte ani nakoupit pobyt. Stačí se stát naším partnerem a Lázeňská kolonáda je zde i pro vás. Tak vyzkoušejte naše partnerství bez závazků!

 

Slevy až 20%

Na Lázeňské kolonádě získáte skutečné výhody. Užít si můžete slevy až 20% i extra nabídky, které jinde nenajdete. Navíc získáte i poukazy na služby zcela zdarma! Váš pobyt se tak jenom díky registraci může stát o mnoho výhodnější!

 

Desítky akčních nabídek

Jedete do lázní a sháníte nové plavky? Tak proč si je nekoupit se slevou! Chcete si odpočinout u dobré kávy? Využijte některou z akcí do kaváren a restaurací. Nebo si kupte výhodněji další procedury k pobytu. Nabídka je skutečně pestrá.