Vaše odměny

Vaše odměny

Pojďme se stát přáteli a vydejme se společně po cestě plné výhod! Přihlašte se do našeho bonusového programu a užijte si všechny odměny, které pro vás s radostí připravujeme. My si vaší věrnosti vážíme!

Proč se vám vyplatí stát se členem našeho věrnostního programu?

Portál Lázně Travel pro vás buduje věrnostní program s přidanou hodnotou. Nejsou to jen slevy, body, procenta. Je to především péče, kterou vám věnujeme, služby, na které je spolehnutí a partnerství, kterého si velmi vážíme. A že díky našim odměnám navíc ušetříte? To je jen další ze způsobů, jak vám poděkovat za vaši věrnost!

Sleva 100 Kč při vaší registraci

Sleva 100 Kč při vaší registraci

Vaší registrace si vážíme. A tak vám za zájem stát se naším partnerem věnujeme hned při první objednávce slevu 100 Kč! Sleva je navíc časově neomezená, takže můžete objednat váš pobyt třeba až za rok od registrace.

Dárkový poukaz na 1.000 Kč

Dárkový poukaz na 1.000 Kč

Vážíme si Vaší stabilní věrnosti a tak Vám v případě objednávky, která se dotkne hodnoty 100.000 Kč věnujeme dárkový poukaz ve formě dárkového balení v hodnotě 1.000 Kč, který můžete věnovat svým blízkým, nebo rodině.

Speciální akce jen pro vás

Speciální akce jen pro vás

Získejte díky registraci přístup k akcím, které jsou platné jen pro členy bonusového programu Vaše odměny. Nejen, že díky tomu ušetříte, ale vždy se o možnosti výhodného nákupu prostřednictvím emailu včas dozvíte!

O vše se postaráme

O vše se postaráme

Uvařte si kávu a vybírejte v klidu a pohodlí ten nejlepší pobyt pro vás. Nebo jen zavolejte a my vám nějaký doporučíme. Vše navíc zařídíme za vás. Tak pojďte s námi zažít dovolenou snů a díky registraci kvalitní služby navíc!

Jak se stát členem programu Vaše odměny?

Stát se součástí Vašich odměn je velice snadné. Stačí se bezplatně zaregistrovat přes registrační formulář a ihned poté můžete čerpat všechny výhody, které vám členství přináší.

4 snadné kroky k registraci

 • 1Vyplňte údaje o vás v registračním formuláři.
  Všechny osobní údaje, které je třeba doplnit, slouží k tomu, abychom mohli připravit akční nabídky a všechny výhody na míru přímo pro vás. Nebojte se, žádný z vašich údajů nikdy nezneužijeme.
 • 2 Zanechejte nám kontaktní údaje na vás.
  Vyplňte ve formuláři pečlivě váš email a telefon. Tyto informace použijeme k tomu, abychom vás mohli pravidelně a včas informovat o všech výhodách pro členy programu Vaše odměny.
 • 3 Zvolte si heslo, které zabezpečí ochranu vašeho účtu.
  Jakmile si vyberete vaše heslo, v dalším kroku můžete vyplnit i firemní údaje, pokud vás zajujaly lázeňské pobyty a chcete si nechat pravidelně zasílat výhody nejen pro vás, ale i pro vaše zaměstnance. 
 • 4A nyní jen dokončete registraci a začněte čerpat výhody.
  Ve Vašich odměnách můžete sbírat body za objednávky pobytů, získáte ihned slevu pro první objednávku a vždy se dozvíte o akčních nabídkách jako první. Děkujeme vám za důvěru!