Dárkové poukazy na lázeňské a wellness pobyty

Dárkové poukazy na lázeňské a wellness pobyty

Výhody našeho dárkového poukazu

Voucher do lázní není jen perfektním dárkem pro každého bez  rozdílu věku či pohlaví. Obdarujete – li poukazem nominální hodnoty nebo poukazem na konkrétní pobyt, vždy s portálem Lázně Travel získáte něco navíc. Rozdávejte radost s námi a věnujte dárek, který skutečně potěší. Třeba o Vánocích, které tu budou coby dup.

Žádný poplatek navíc

Za náš dárkový poukaz nezaplatíte nikdy nic navíc. Za zpracování objednávky, dárkové zabalení i odeslání voucheru se v Lázních Travel další poplatky neúčtují.

Překvapení v dárkovém balení

Poukaz na lázeňský nebo wellness pobyt si zaslouží také parádní dárkové balení. A přesně v takovém jej od nás obdržíte. A navíc ušetříte další čas s přípravou dárku.

Okamžité převzetí objednávky

S námi získáte dárek pro své milované během několika minut. Jakmile bude váš voucher připravem, obratem vám to potvrdíme. Objednávky vyřizujeme ihned.

Hodnota poukazu je na vás

U nás nejste limitováni konkrétní hodnotou voucheru. Je na vás, zda si zvolíte voucher nominální hodnoty v libovolné výši nebo vyberete jako dárek konkrétní pobyt.

Jaký typ dárkového poukazu můžete věnovat?

Zvolte si typ poukazu a získejte tak nejvhodnější dárek, kterým potěšíte skutečně každého. Nabízíme vám 2 varianty dárkových poukazů. Vyberte si krásný dárek jednoduše a bez starostí!


Dárkový poukaz na konkrétní pobyt

 

Vybírejte ze stovek lázeňských a wellness pobytů v České republice i v zahraničí. Okouzlíte perfektním dárkem šitým na míru a možná někomu splníte jeho velký sen. Největší předností tohoto poukazu je skutečnost, že se obdarovaný již nemusí o nic starat. Bude mít díky poukazu na konkrétní lázeňský pobyt zajištěné místo i termín pobytu. A tak jeho jedinou starostí zůstane přibalit si dobrou náladu a zdárně dorazit do cíle!

S voucherem od Lázně Travel navíc darujete skutečnou kvalitu. Našimi partnery se mohou stát jen kvalitní a prověřené lázeňské domy a wellness hotely. Proto se dárek od vás promění ve skutečný zážitek.

 

Dárkový poukaz nominální hodnoty

 

Sháníte univerzální dárek a k tomu na poslední chvíli? Záleží vám na obdarovaném, jen zkrátka nemáte čas složitě vybírat dárky? Věnujte univerzální dárek v podobě voucheru nominální hodnoty a vyřeště vše během pár minut. Postup je totiž velice snadný! Zvolte si hodnotu poukazu, vyplňte jednoduchý formulář a obdarovaný nás už poté sám kontaktuje a vybere si pobyt dle svého přání, při kterém uplatní voucher od vás. Výhodou tohoto poukazu je, že se při výběru dárku nikdy nespletete!

Dárkové poukazy nominální hodnoty jsou také skvělým benefitem pro vaše zaměstnance. Získejte díky nim motivované, zdravé a loajálnější zaměstnance! Dárkový voucher je také výjimečnou pozorností pro vaše obchodní partnery nebo významné klienty.


1Hodnota poukazu

2Dárkový poukaz

3Vaše kontaktní údaje

Vyplňte prosím pečlivě vaše kontaktní údaje

4Fakturační údaje

Vyplňte prosím pečlivě fakturační údajeJsem firma

Adresa pro doručení poukazu se liší od fakturační

5Dodací adresa

Vyplňte prosím pečlivě adresu kam zašleme poukaz

Slevový kód

Pokud jste obdrželi slevový kód, vložte jej do následujícího pole
Sleva bude odečtena po odeslání objednávky poukazu.

Dárkový poukaz je platný 1 rok od objednání.

Nyní stačí jen vyplnit několik málo údajů do formuláře pro objednání dárkového poukazu a do pár minut můžete mít k dispozici perfektní dárek pro všechny své blízké! 

Telefonický kontakt

+420 311 537 418 Každý den 8:00 - 18:00