Aktuální platné podmínky pro lázeňské a wellness pobyty v ČR

Aktuální platné podmínky pro lázeňské a wellness pobyty v ČR

1.3.2021

Aktualizováno 7.4.2021

Vážení klienti,

velmi nás to mrzí, ale opět Vás musíme informovat, že dle nového nařízení Vlády ČR s platností od 1. 3. 2021 00:00 hodin, se zakazuje nastoupit na samoplátecké pobyty v lázeňských a wellness zařízeních. Toto nařízení potrvá nadále minimálně do 19.4.2021.


Součástí nových nařízení je i maximálně možné omezení provozu naší kanceláře. To zásadně ovlivní i činnost kolegů na rezervačním oddělení. Samozřejmě zde stále zůstáváme pro Vás a rezervace na další období přijímáme. Prosíme však o strpení, je možné, že díky omezením nebudeme moci reagovat stejně pružně, jako v "normálním režimu".  Všechny již potvrzené nebo přesunuté rezervace v období 1.3. - 19. 4. 2021 s Vámi postupně vyřešíme a nabídneme nové termíny po rozvolnění.

Snažíme se věřit tomu, že další zpřísnění opatření povede konečně ke stabilizaci epidemické situace v České republice a jsme si jistí, že v druhé polovině jarních měsíců a v létě pobyt již uskutečníte. Na tato období i období podzimu 2021 doporučujeme rezervovat termín co nejdříve, protože poptávka po lázeňských a wellness pobytech v České republice je nyní opravdu veliká.

Situaci pro Vás bedlivě monitorujeme a budeme Vás o dalším vývoji včas informovat.

Přejeme Vám především pevné zdraví a mnoho sil všechno zvládnout.