Kalkulace pobytů se odvíjí od vybraného termínu a typu pokoje. Pokud zvolíte termín např. v hlavní sezoně nebo ve vyšší kategorii pokoje, náš kalkulátor základní cenu automaticky přepočítá dle vámi zadaných parametrů.
Vyzkoušejte pobyt plný vůní. V nabídce je čtyřdenní pobyt s polopenzí a relaxačními procedurami. Součástí je volný vstup do fitness centra a také pozornost v podobě dárku s aromaterapeutickými účinky.
Příplatky za děti:
Cena za dítě na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji, u 2 plně platících dospělých, bez procedur, vč. polopenze.
Místní poplatek činí 30.00 Kč /osoba/denkterý hradí klient na recepci hotelu. Poplatek nehradí osoby mladší 18 let, osoby nevidomé, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.
Od 21 do 15 dnů před nástupem
25.00% z ceny nečerpaných služeb |
|||
Od 14 do 8 dnů před nástupem
50.00% z ceny nečerpaných služeb |
|||
Od 7 do 0 dni před nástupem
100.00% z ceny nečerpaných služeb |
|||
POZOR: V termínu 20.12.2025 - 1.1.2026 platí jiné STORNO PODMÍNKY!!
V případě nenastoupení na pobyt ze strany klienta se účtuje 100% storno poplatek. V případě přerušení pobytu nebo dřívějšího odjezdu budou účtována plná cena za všechny objednané služby. V případě onemocnění klienta a dodání lékařské zprávy se posuzují storno poplatky individuálně. |
Pokoje o velikosti cca 15 m2 s komfortním vybavením. Prostorná koupelna se sprchou, TV-SAT, telefeon, trezor, WiFi zdarma. Při příjezdu na pokoji lázev minerální vody zdarma. Kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí. Župan a pantofle k dispozici, hotelová kosmetika v koupelně zdarma.
Pokoje o velikosti cca 18 m2 s komfortním vybavením. Prostorná koupelna se sprchou, TV-SAT, telefon, trezor, WiFi zdarma. Při příjezdu na pokoji lázev minerální vody zdarma. Kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí. Župan k dispozici po celou dobu pobytu, hotelová kosmetika v koupelně zdarma.
Apartmá o velikosti 51 m2 složené z obývacího pokoje a ložnice. K dispozici minibar (platba dle spotřeby), při příjezdu 1x láhev domácího vína. Župan a pantofle zdarma k dispozici. K vybavené patří TV-SAT, telefon, trezor, WiFi, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí. Koupelna se sprchou.
Minerální voda v Lázních Libverda je klasifikována jako přírodní, studená, středně mineralizovaná, uhličitá, hypotonická voda, chemického typu HCO3-MG,Ca (Hydrogen uhličitan hořečnato-vápenatý).
Nejznámější prameny jsou zde Mariin, Vilemínin, Eduardův či Josefinin.
Minerální voda je prohlášena za státem chráněný přírodní léčebný zdroj hydrouhličité kyselky.
Spa Resort Libverda pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév (Léčí se zde pohybový aparát, diabet, kardiovaskulární, onkologický a neurologický onemocnění).
Indikační seznam Lázní Libverda
Rehabilitace
Manuální techniky
Termoterapie
Oxygenoterapie
Yoga
Léčba je určena a upravena každému pacientovi dle vstupní lékařské prohlídky anebo na základě doporučení revizních a odborných lékařů.
Otevírací doba Léčebného a rehabilitačního centra Libverda: pondělí - sobota od 7:00 do 15:30.
minigolf: 400 m, tělocvična/sportovní hala: 18,0 km, golf: 18,4 km, golfový trenažér: 20,5 km, bowling: 23,5 km
Hotel Lesní Zátiší se nachází 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi anebo uzavřené společnosti.
Lázně Libverda, jejichž minerální prameny jsou známé již od středověku, najdeme v malebné krajině Jizerských hor. Dominantou lázní je kolonáda s klasicistními a empírovými pavilony. Nejznámější prameny jsou zde Mariin, Vilemínin, Eduardův či Josefinin. Mezi slavné návštěvníky lázní patřil např. císař Josef II. či Franz Kafka.
Krásný výhled do okolí se návštěvníkům naskytne z rozhledny Smrk, která se nachází ve výšce 1124 m a je vysoká 23 m.
Kovová dvoupatrová stavba je turistům volně přístupná.
Příplatek za oběd | Od 2.1.2025 do 1.1.2026 |
---|---|
Dospělí | 350 Kč |
* Ceny jsou uvedeny za osobu a noc
"Do Lázní Libverda jezdím už několik let.Vždy jsem byl velice spokojen.Ubytování,strava,okolí-není co by nebylo v pořádku.Jen ta rozestavěná kolonáda to kazí.Za celý můj letošní pobyt jsem tam neviděl jediného dělníka.To je škoda.Už loni jsem se těšil,že bude letos hotovo,ale takovým tempem to bude nejspíš ještě dlouho trvat. Jinak můžu lázně vřele doporučit.Má to tam paráda."
"Ubytování v klidném hotelu, parkoviště u hotelu, procedury vyhovovaly, nadchla mě suchá vana."
"Byl jsem v Lázních Libverda potřetí a hodlám využívat Vašich služeb i v budoucnu. Krásné prostředí Jizerských hor, udržovaný lázeňský park. Bohužel nekončící stavební úpravy. Po jejich dokončení ideální místo pro rekonvalescenci a odpočinek."
"byli jsme velmi příjemně překvapeni ochotou všeho personálu"
"Dobrý den. Byl jsem v LÁZNÍCH LIBVERDA již několikrát a vždy jsem odjížděl velice spokojen.Ubytování,procedury,strava i okolí bez chybičky.Až bude hotová renovace kolonády,to bude teprve paráda."
Lázně Libverda 155,
46362 Lázně Libverda
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.