Falkensteiner Spa Resort - Detox & Balance
Cena již od 51 319 os. / pobyt
* "Cena od" je platná v období od 4.11.2024 do 22.12.2024 na pokoji: Dvoulůžkový pokoj
90% Perfektní (Celkem 4 hodnocení)
Byl nám nabídnut Silvestrovský pobyt v Hotelu Falkenstein Mariánské lázně.. Očekávali jsme, že součástí bude jak je to obvyklé, program zaměřený na příchod nového roku . Byli jsme...   Erich P.
Zobrazit více hodnocení

Pobyt Detox & Balance

Falkensteiner Spa Resort

 • Vše pod jednou střechou
 • Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén
 • Sauna
 • Check in
 • Check out

Popis

Plná penze       První jídlo: Večeře       Poslední jídlo: Snídaně        18/týden      Nástup možný po celý týden

Tento program na min. 7 nocí byl vyvinut ve spolupráci s vysoce kvalifikovanými a odborně zaměřenými výživovými poradci, v koordinaci s hotelovým lékařem a šéfkuchařem. Program byl navržen s ohledem na plné zapojení a aktivní účast hosta. Kulinářská nabídka zahrnuje 3 jídla a podávané nápoje, jako je ochucená voda, čaj, bylinkové čaje a káva. Dodržování naučených doporučení a zásad trvalé výživy s dostatečným pohybem umožňuje další kontrolované a udržitelné hubnutí i po odjezdu. Přesně vyladěný program "DETOX & BALANCE" pomáhá hostům regulovat jejich hmotnost s cílem zvýšit jejich fyzickou kondici a naučit se udržitelnému zdravému životnímu stylu. 


Obsah balíčku

Pobyt Detox & Balance zahrnuje na osobu:

 • ubytování v komfortně vybavených pokojích na min. 7 nocí
 • plná penze
 • plánování stravování a nápojů s přesnými doporučeními pro snídaně a obědy   
 • servírovaná večeře o několika chodech přizpůsobená potřebám hosta  
 • ochucená voda, čaj a káva v ceně

Léčebné procedury v ceně pobytu:

 • Úvodní konzultace s lékařem   
 • Měření těla, laboratorní diagnostika, EKG, bioimpedanční analýza a následné vyhodnocení s hostem   
 • Individuální plán s výběrem podpůrných procedur, jako je fyzioterapie, fyzikální procedury a léčebné koupele   
 • 18 procedur týdně
 • Konkrétní doporučení pro pohybové aktivity s osobním vedením kvalifikovaného trenéra, jako je silový trénink, sportovní a cvičební terapie, (vnitřní i venkovní), vodní terapie, jakož i tipy pro celkovou pohodu, wellness cvičení pro zotavení a regeneraci   
 • plánování stravování a nápojů s přesnými doporučeními pro snídaně a obědy   
 • 2 dodatečné lékařské konzultace každý týden   
 • Závěrečná konzultace s lékařem na konci pobytu   

Průběh pobytu:

Před příjezdem: Host obdrží podrobné informace o ideální přípravě na cestu spolu s lékařským dotazníkem. Ten by měl být zaslán do hotelu nejméně 5 dní před příjezdem.  Dva dny před zahájením cesty začíná důležitá fáze metabolické úpravy s podrobnými doporučeními a návrhy receptů.

Po příjezdu: Po příjezdu bude host objednán na vstupní prohlídku k hotelovému lékaři, který provede laboratorní rozbor vzorku krve a EKG. Na základě bioimpedanční analýzy a po obdržení laboratorních výsledků bude stanoven individuálně navržený léčebný a cvičební program na první týden pobytu. Host obdrží podrobné instrukce pro snídaně, obědy a večeře.


Bonusy

 • volný vstup do Acquapura SPA:
  • 4 vyhřívané bazény: Venkovní bazén s podvodními tryskami (67 m2), krytý whirlpool (30 m2), aktivní bazén (56 m2), bazén se slanou vodou (16,5 m2). Všechny bazény vyhřívané a v provozu po celý rok.
  • saunové centrum: biosauna 55 °C, infrasauna 42°C, parní lázeň 60°C, finská sauna 95°C, kaskádová sprcha se studenou vodou, denní rozvrh saunových rituálů, čaj a voňavá voda zdarma
  • vnitřní relaxační zóna
  • zahrada s lehátky
 • Fitness místnost s denním světlem, vybavená Precor® Functional Training System, víceúčelovým crossovým trenažérem, eliptickým fitness crossovým trenažérem, stacionárními koly, lavicemi, činkami a činkami. Osobní trenér na vyžádání.
 • lázeňská taška s županem, ručníky a žabkami k dispozici po celou dobu pobytu
 • Bezplatná WiFi

Poznámky

 • cena nezahrnuje místní poplatek
 • pobyt začíná večeří a končí snídaní

Místní poplatky

Místní poplatek činí 50.00 Kč /osoba/denkterý hradí klient na recepci hotelu. Poplatek nehradí osoby mladší 18 let, osoby nevidomé, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.

Storno podmínky hotelu

Mírné
Přísné
Od 14 do 8 dnů před nástupem
50.00% z ceny nečerpaných služeb
Od 7 do 0 dni před nástupem
100.00% z ceny nečerpaných služeb

Zavřít

Ceník ubytování

Ceny se mohou lišit v závislosti na zvoleném pokoji, sezóně a počtu osob. Ceny se vám zobrazí po zadání termínu pobytu v kalkulátoru cen. U dětských cen je možné, že se vám v kalkulátoru cen zobrazí „Na dotaz“. Znamená to, že cena vám bude upřesněna naším rezervačním oddělením po odeslání nezávazné rezervace.

Cenový kalkulátor


Falkensteiner Spa Resort - Exterieor swimming poolFalkensteiner Spa Resort - Terrace view from lobbyFalkensteiner Spa Resort - Terrace lobyFalkensteiner Spa Resort - Terrace lobby drinksFalkensteiner Spa Resort - Clients at the restaurant+ 23 dalších fotek

Kalkulátor ceny

Kliknutím do textového pole se Vám zobrazí kalendář, ze kterého zvolte datum příjezdu. Vybírat lze pouze dny zobrazené zelenou barvou.Pro ostatní dny není balíček k dispozici.

-+
-+
-+
-+
Přidat další pokoj
Přidat službu
Pojištění proti stornu
(+ 4.20 %)
Zobrazit podmínky
Ne Ano
Nezávazná rezervace

Dárkový poukaz

Objednat pobyt jako dárek
Zpět na informace o hotelu

Recenze

90%Perfektní (Založeno na 4 hodnocení)
(4)

- 4.1.2024 -

Erich P.

(#77971)

"Byl nám nabídnut Silvestrovský pobyt v Hotelu Falkenstein Mariánské lázně.. Očekávali jsme, že součástí bude jak je to obvyklé, program zaměřený na příchod nového roku . Byli jsme velmi zklamáni. Hotel není pro takovou příležitost vůbec vybaven.. Hlavním zážitkem měla být slavnostní večeře, která byla servírovaná a protáhla se na 3 hodiny.. Zábava se konala v sále jen pro 60 lidí a za rezervaci míst požadována částka 1250 Kč. Ostatní místa byla v přísálí, kam se ostatní hosté nemohli vejít a většinou byla k dispozici pouze místa k stání. Prostě nedůstojné. Program žádný a hudba -disko rvala uši. Tančit bylo možno jen s risikem poškození sluchu. Zato cena byly na nejvyšší úrovni. Hotel navštěvuje většinou německá klientel, která je domnívám se preferována i z hlediska ubytování. Nám byl přidělen pokoj ve 4. patře s jedním malým oknem kde se ještě dala otvírat pouze jedna polovina.. Pokoj jsme reklamovali, ale slíbená výměna byla se zpožděním, takže se již nevyplatilo se stěhovat. Pobyt jako silvestrovský vám v tomto hotelu nedoporučuji nabízet. Také podávání hlavních jídel servírováním, jednotného menu je neobvyklé, jsou-li švédské stoly běžné i v hotelích nižší kategorie.. Ing. Erich Přibil, CSc "

Odpověď:
Vážená paní a pane Přibilovi,

rád bych vám poděkoval za váš silvestrovský pobyt v našem hotelu a za hodnocení, které jsme od vás obdrželi.
Mrzí nás, že jsme zjevně nesplnili očekávání, které jste od pobytu u nás měli.

Slavnostní servírovaná večeře, spojená s živou presentací dortu, jež byl dokončován před hosty se u většiny hostů setkala s velikým úspěchem. Vzhledem ke sklence na uvítanou, kterou od nás všichni hosté obdrželi, klidnému usazení se a následnému servisu pětichodového menu pro více než 200 ubytovaných hostů večeře trvala objektivně déle. Vzhledem k povaze akce a večera ovšem nevnímáme její délku jako negativní.

Večírek v baru byl přístupný zdarma všem hostům, stejně jako půlnoční buffet v Lobby hotelu. Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let jsme nabídli možnost si místo v baru rezervovat - naneštěstí kapacita našeho baru neumožňuje usazení se všech hotelových hostů. Tato varianta byla hodnocena od našich hostů velmi pozitivně. Jen bych rád zmínil, že valná většina hotelů naší kategorie v regionu zpoplatňuje večírek v rámci extra vstupu a to za částky převyšující 3500,- za osobu. Naše varianta je tedy jistě vhodnější pro většinu.
Mrzí nás také, že jste nebyl spokojen s našimi muzikanty. Jednalo se o kapelu The Stream, přední hudebníky z Prahy, jejichž repertoár zarhnuje hity od šedesátých let do současnosti. Vzhledem k obecnému vkusu nehráli a nehrají žádné disko písně, je nicméně možné, že v jejich podání některé hrané skladby toto mohli připomínat. Opět bych rád zmínil, že oproti interpretům v předchozích letech měla kapela obrovský úspěch.

Co se švédských stolů týče, náš hotel večeře formou Buffet nenabízí - tuto možnost ani nikde neinzerujeme. Jsme elegantním 5***** Spa hotelem, švédské stoly jsou spíše výsadou nižších kategorií ubytování či All-inclusive resortů.

Co se vaší zmínky o preferenci určitých hostů týče, naštěstí tomu tak není. Složení našich hostů je velmi pestré a každý náš host, bez ohledu na svou zemi původu či mateřský jazyk, obdrží stejný servis a chování ze strany našeho personálu.

Ještě jednou bych rád zmínil, že nás skutečně mrzí, že jsme se vám netrefili do vkusu či očekávání. I tak doufáme, že jste si z pobytu od nás odvezli příjemné vzpomínky a přejeme krásné dny a mnoho spokojenosti.

S úctou

Marek Prokeš
Resident Manager
- 4.10.2023 -

Vojtěch K.

(#74706)

"5* odpovídá službám a komfortu. Naprostá spokojenost."

- 16.8.2023 -

Jiří B.

(#72258)

"Vše dokonale. "

Nevybral jste si? Prohlédněte si naší další nabídku

Aquapura Spa Break Cena již od
8 186 Kč / os. / pobyt

Aquapura Spa Break

Falkensteiner Spa Resort
Mariánské Lázně

(4)
Relax á la carte Premium Cena již od
17 098 Kč / os. / pobyt

Relax á la carte Premium

Falkensteiner Spa Resort
Mariánské Lázně

(4)

Adresa

Ruská 123,
35301 Mariánské Lázně