Lázeňský hotel PARK

Lázeňský hotel PARK

Lázně Poděbrady

Lázeňský hotel PARK - IMG_0152.JPGLázeňský hotel PARK - IMG_0077.JPGLázeňský hotel PARK - 30Lázeňský hotel PARK - 25Lázeňský hotel PARK - 21+ 16 dalších fotek

Aktuality


Popis hotelu

Lázeňský hotel PARK se nachází na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku. Jsou zde poskytovány léčebné terapie podle principů Ayurvédské medicíny, tedy nejstaršího celostního medicínského systému ověřeného staletími a uznávaného WHO (světovou zdravotnickou organizací). Hotel poskytuje také klasické léčebné a wellness terapie zaměřené na detoxikaci a regeneraci organismu, zmírnění či odstranění boletí pohybového aparátu, posílení imunitního systému, posílení činnosti srdce a oběhového systému. Lázně Poděbrady se nacházejí cca 50 m od Prahy.

Vybavení a služby

Stravování

V hlavní budově
ANO
Snídaně
ANO
Forma stravování:
Bufet
Čas:
7:00-9:00
Večeře
ANO
Forma stravování:
bufet
Čas:
17:00-18:30


Lázně a wellness

Vše pod jednou střechou
ANO
Procedury v budově
ANO
Hotel propojen s lázněmi
NE
Wellness centrum přímo v hotelu
NE
Vnitřní bazén
NE
Venkovní bazén
NE
Vířivka
Vířivka
NE
Termální lázně
NE

Co se v lázních léčí

Poskytované terapie jsou zaměřené na detoxikaci a regeneraci organizmu, posílení imunity, prevenci a léčbu nemocí srdce a oběhového systému, redukci tělesné váhy, léčbu bolestí pohybového aparátu, rekonvalescenci po invazivních chirurgických zákrocích a chemoterapeutické léčbě


Nabízené procedury

Léčebné terapie klasické:
masáž lávovými kameny, havajská masáž Lomi Lomi, rekondiční masáž, medová masáž, masáž detoxikační celotělová, aromamasáž, reflexní masáž plosky nohou, nepřímé narovnání krční a bederní páteře přes plosku nohy, masáž plosky nohy vč. peelingu solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem, mikromasáž obličeje, masáž lymfatická-Lymfoven, masáž lymfatická-ruční, baňkování, čokoládová masáž obličeje a dekoltu, čokoládový zábal, jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře, podvodní masáž, hydromasáž, koupel v přírodní uhličité vodě, bylinné perličkové koupele, hořečnaté a jodobromové koupele, koupel v soli z Mrtvého moře, pivní a syrovátkové koupele, zábaly bahnem z Mrtvého moře, celulitidové zábaly, inhalace masáže obličeje s laserovou gelovou maskou, Dornova metoda a Breussova masáž
Léčebné terapie Ayuverdské:
Abhyangam, Jambeera Pinda Swedam, Shastika Shasti Pinda Swedam, Kulatha Pinda Swedam, Shirobhyangam, Mukabhyangam, Padabhyangam, Padavagaha, Shirodhara a další.Vybavení a služby hotelu

Check in
14:00
Check out
10:00
Počet hvězdiček
    
Domácí zvířata
NE
Výtah
ANO
Bezbariérový přístup
Vybrané pokoje
WiFi
ANO
Poplatek:
Zdarma
K dispozici:
 • V celém objektu
Župany
ANO, zdarma
Ručníky na pokoji
ANO
Hotelové pantofle
ANO
Zdarma:
NE, 50 Kč/den
Fitness
ANO
Parkoviště
ANO
Venkovní:
ANO, za poplatek, 60 Kč/den
Recepce
ANO
Kreditní karty
ANO


Volnočasové aktivity

Úschovna kol
ANO

Kulturní vyžití

V Poděbradech je každoročně pořádána celá řada kulturních, společenských a sportovních akcí - doporučujeme informovat se v poděbradském Kulturním a Informačním centru na náměstí Jiřího z Poděbrad. Tradiční festivalové akce jsou Poděbradské dny poezieFestival mladého amatérského divadla FEMADSlavnosti krále Jiříhofestival rozhlasové tvorby – Prix Bohemia Radio. Kulturní vyžití nabízí také divadlo Na Kovárně a Zámecký biograf s pestrou škálou divadelních, filmových a hudebních představení. Divadlo i biograf sídlí na prvním zámeckém nádvoří.


Sportovní vyžití

golf - 18-ti jamkové golfové hřiště se rozkládá v okolí soutoku řeky Labe s Cidlinou. Jedno z nejhezčích lesních a parkových hřišť. Areál je příjemně rozložený v místech s lesem, loukami a vodou, přechody nejsou dlouhé a hřiště má zajímavý rytmus.

tenis - Ve městě je několik tenisových kurtů i krytých hal, které jsou k dispozici veřejnosti po celý rok.

Plavání - během letní sezóny je k dispozici otevřené přírodní jezero. S celoročním provozem je k dispozici rehabilitační bazén v Zimních lázních, moderní Aquacentrum v blízkém Kolíně a plavecký bazén v Nymburce.

Hokej a bruslení - pro hokej a bruslení je v Poděbradech od září do dubna v provozu zimní stadion s umělým ledem. S celoročním provozem je zimní stadion v blízkém Nymburce.

Jezdectví - v Poděbradech – Polabci se nachází jezdecký oddíl s jízdárnou a parkurovým areálem. Pro návštěvníky je nabízen základní výcvik jízdy na koni a vyjížďky kočárem po okolí.

Fitness - v jednotlivých lázeňských domech je k dispozici řada Fitness a posiloven.

Bowling a kulečník - ve vzdálenosti cca 5 min. chůze od Lázeňského hotelu PARK**** se nachází v objektu bývalé sokolovny sportovní centrum s Bowlingem, Squashem, kulečníkem a stolním tenisem.

Adrenalinové sporty - milovníci horolezectví naleznou ráj v nedalekých Prachovských skalách nebo v Malešově nedaleko Kutné Hory.

In-line bruslení - milovníci in-line bruslení naleznou své vyžití na cyklostezce vedoucí po obou březích Labe od Nymburka přes Poděbrady, Libici až do Kolína.

Petanque - v lázeňském parku přímo před budovou hotelu je řada zpevněných pískových ploch, které jsou ideálním terénem pro Petaque.

Střelba a paintball - milovníci sportovní střelby naleznou své vyžití na střelnici v Poděbradech, kde můžou vyzkoušet své umění jak z krátkých tak dlouhých palných zbraní. Pro ty kteří chtějí vyzkoušet paintball je ideálním místem bývalý vojenský výcvikový prostor Milovice, nebo lesní prostor mezi Poděbrady a Nymburkem.

Turistika, cykloturistika - vyznavači pěší turistiky a cykloturistiky naleznou celou řadu krásných tras v okolí Poděbrad podél obou břehů Labe, lužními lesy podél golfového hřiště na soutok s Cidlinou a dále do Libice k památníku Slavníkovců atd.Poloha a doprava


Umístění

Lázně Poděbrady jsou klidné lázeňské město s mnoha památkami nacházející-se ve středočeském kraji v úrodné polabské nížině na řece Labi necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11 Praha-Hradec Králové. Lázeňský hotel PARK**** se nachází přímo v lázeňském parku, který je vhodným místem pro relaxaci a k procházkám po procedurách.


Tipy na výlet

Pro hosty, kteří mají k dispozici auto, je mnoho zajímavých míst v blízkosti Poděbrad, např. skanzen v Přerově nad Labem, malá ZOO ve Chlebech, zámky Žleby, Loučeň, Kačina u Kutné Hory, Hrádek u Nechanic, Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou a další. Za prohlídku také rozhodně stojí středověké královské město Kutná Hora s dominantou chrámu sv. Barbory.
Pokoje

Jednolůžkový pokoj

Pevná lůžka: 1

Pokoje jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění.

 • koupelna na pokoji
 • WC na pokoji
 • lednička
 • satelit
 • TV
 • rádio
 • internet
 • fén na vlasy
 • trezor
 • telefon
 • sprcha
 • Župan
  Jednolůžkový pokoj - Apartmá (2).JPGJednolůžkový pokoj - Sprcha.JPG

  Dvoulůžkový pokoj

  Pevná lůžka: 2

  Pokoje a apartmány jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění.

  • WC na pokoji
  • koupelna na pokoji
  • TV
  • internet
  • satelit
  • bezbariérový přístup
  • fén na vlasy
  • trezor
  • telefon
  • sprcha
  • lednička
  • Župan
   Dvoulůžkový pokoj - Apartmá (2).JPGDvoulůžkový pokoj - Sprcha.JPG

   Zobrazit další pokoje

   Hodnocení našich klientů

   Tento hotel zatím nikdo nehodnotil

   Personál

   Ubytování

   Stravování

   Procedury   Recenze

   4Skvělé (Založeno na 0 hodnocení)

   Tento hotel zatím nikdo nehodnotil. Buďte první.

   Adresa

   Náměstí T. G. Masaryka 1413,
   29001 Poděbrady