Penzion Majorka

Penzion Majorka

Lázně Slatinice

Penzion Majorka - penzion majorka (4).jpgPenzion Majorka - Procedury (4).JPGPenzion Majorka - DSC_0498.jpgPenzion Majorka - DSC_0446.jpgPenzion Majorka - DSC_0435.jpg+ 14 dalších fotek

Popis hotelu

Penzion Majorka ve Slatinicích - stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji . K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon, varná konvice a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah. 

Hodnocení našich klientů

Vojtěch H. (#42520)     Perfektní

Tak, jak se dotazujete: Ubytování skvělé, stravování skvělé, ochota a vstřícnost personálu skvělá, procedury s možností operativního posunu nebo přesunu skvělé - vše jak na...

60%Dobré (Založeno na 4 hodnocení)

Personál

Ubytování

Stravování

Procedury

Víkendový provoz

+420 314 004 840
So: zavřeno pro telefonické rezervace
Ne: zavřeno pro telefonické rezervace

Email

Mohlo by vás zajímat...

Lázně Slatinice


Recenze

3.0Dobré (Založeno na 4 hodnocení)
(4)

- 11.3.2020 -

Vojtěch H.

(#42520)

"Tak, jak se dotazujete: Ubytování skvělé, stravování skvělé, ochota a vstřícnost personálu skvělá, procedury s možností operativního posunu nebo přesunu skvělé - vše jak na Majorce tak i na Balnee !!! Maximální spokojenost !!! "

- 4.10.2019 -

Petra P.

(#34144)

"Dobý den, nevím zda se jedná pouze o hodnocení Penzionu Majorka? Tam bylo vše v pořádku. Ovšem v zařízení objednaných procedur a stravovaní, tak to byla katastrofa!!! Už jen podání jídla na stůl, nebo spíše přes stůl, rozpuštěné vlasy dívenky, která nosí jídlo hostům, opravdu trochu nechutné a neprofesionální. Ovšem toto je záležitost vedení hotelu, spíše to vrhá špatné světlo na ubytování jednotlivých hotelech. "

- 5.10.2018 -

Miroslav V.

(#28010)

"Absolutně"

- 7.6.2017 -

Pavla S.

(#17169)

"Moc se nam v laznich libilo, procedury byly perfektni a personal velmi mily a ochotny. Ubytovani v Majorce bylo prijemne, jen vybaveni pokoje bylo velmi strohe, postele a polstare dost nepohodlne. "

Adresa

Slatinice 20,
78342 Slatinice