Lázně Aurora

Recenze Lázně Aurora

Lázně Třeboň

Lázně Aurora - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

94%Perfektní (Založeno na 1655 hodnocení)
(1655)

- 18.6.2026 -

Milan P.

(#114829)

"Cítili jsme se pohodově, milý a ochotný personál, procedury na výbornou a všem děkujeme za pěkný týden. Pokud nám to naše zdraví a vaše kapacitní možnosti umožní, přijdeme znovu. Jediná skvrna: Pro nás značná vzdálenost z pokoje 268 do jídelny a na procedury"

- 17.6.2026 -

Marie A.

(#112577)

"Pokoj se nedal větrat, bylo tam jen malé okénko, matrace přeleželé a polštář a deka také nic moc, byli jsme již ve více ubytovacích zařízeních, ale tento pokoj byl strašný, já má astma a byli jsme rádi, že jsme jeli domů."

- 16.6.2026 -

Zdenka R.

(#112893)

"Nemám žádné připomínky. Pobyl byl pro mne velice příjemný."

- 15.6.2026 -

Květa Š.

(#110539)

"Vaše lázně jsou perfektně organizované a máte příjemný personál. "

- 14.6.2026 -

Zdeňka J.

(#112552)

"Již podruhé jsem byla v lázních Třeboň a vždy jsem byla spokojená."

- 11.6.2026 -

Pavel G.

(#113713)

"Až má to vzdálené parkoviště u hřiště pro mě,který má polyneuroatii"

- 11.6.2026 -

Jiří Š.

(#114019)

"Spokojenost jediná výhrada je parkování vozidel.Jedna se o velkou vzdálenost parkoviště od hotelu"

- 11.6.2026 -

Hana K.

(#115746)

"Do Vašeho rezortu jsme jeli s partnerem jako do welness, poukazy byly dárkem k 55. narozeninám. Velice děkuji za 100% komplexní službu. Ráda se k Vám budu vracet a doporučovat Vás budu všude, kde mě to napadne:-). Přeji hodně zdaru do další práce pro Vaše klienty. Skvělé místo. "

- 10.6.2026 -

Alena K.

(#113594)

"Po upozornění recepce sousedka ztlumila televizi, kterou měla nahlas několik nocí. V jídelně příliš mnoho stolů s nápisem "rezervace". Bývá zvykem, že po celou dobu např. večeří je k dispozici celá nabídka jídel a stále se sortiment doplňuje. děkuji"

- 9.6.2026 -

Dana D.

(#110203)

"Byli jsme velmi spokojeni, budeme se rádi vracet"

- 7.6.2026 -

Květuše P.

(#111720)

"Pobyt v léčebném domě Aurora byl velmi příjemný. Ubytování perfektní. Všechny služby fungovaly tak jak měly. Je pravda že jsem nevyužívala všechno co hotel nabízel. I tak jsem byla s pobytem velmi spokojená. Snad jen stravování bych při dalším pobytu ráda uvítala lepší.Spokoj"

- 5.6.2026 -

Rudolf B.

(#110040)

"absolutni spokojenost, vyborne procedury, unikatni vodni svet, krasne prostredi, perfektni stav objektu - neni co vytknout. Dekujeme"

- 2.6.2026 -

Drahomíra K.

(#110196)

"Velice"

- 31.5.2026 -

Jaroslav Š.

(#113987)

"Přijedeme opět."

- 29.5.2026 -

Miroslava K.

(#111286)

"Vracíme se k Vám, máte vše "vymykane" a zdá se, že všechno klape. Moc si u vás odpočineme. "

- 27.5.2026 -

Lubor C.

(#117025)

"Pobyt se nám líbil,ale večer chybělo něco sladkého ke kávě jak jsme zvyklí z Maďarska a Polska.Trochu nás překvapilo,že při odjezdu se na recepci vůbec nezeptali jak se nám pobyt líbil.Jinak vstupenky co jsme dostali jsme nevěděli ják využít,nikdo nám k tomu nic neřekl.Jinak prostředí je moc hezké."

- 27.5.2026 -

Milan K.

(#116979)

"Bez problémů. Narhujii výměnu proležených matrací."

- 27.5.2026 -

Václav Š.

(#113662)

"Velice"

- 26.5.2026 -

Pavlína N.

(#111493)

"Moc spokojeni "

- 22.5.2026 -

Pavel F.

(#113589)

"Senzační, spokojen..."

Předchozí1234...


';