Marina Liptov

Marina Liptov

Wellness hotely


Prosíme chvilku strpení
Načítám dostupné nabídky

Rezervace pobytu

-+
-+
Marina Liptov - Marina Liptov entranceMarina Liptov - Marina foto interier00034Marina Liptov - Marina foto interier00032Marina Liptov - JAN_1852-HDRMarina Liptov - Marina foto interier00026+ 50 dalších fotek

Aktuality


Popis hotelu

Sportovně - rekreační středisko MARINA LIPTOV se nachází v malebné obci Bobrovník, v objetí Chočských vrchů, Západních a Nízkých Tater a krásné zátoky Liptovské Mary. Díky své poloze nabízí dokonalé možnosti pro všechny milovníky letních i zimních aktivit. A proto, ať už máte rádi procházky přírodou, vysokohorskou turistiku, cyklistiku, lyžování nebo je vaší vášní voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslování, kajaku či dobrému rybaření, v rekreačním středisku MARINA LIPTOV si určitě přijdete na své. Marina Liptov to jsou čtyři živly na dosah. Vůbec první rekreační středisko ve spojení s veřejným přístavištěm na Slovensku poskytuje profesionální zázemí pro milovníky vodních sportů a majitelů lodí. Součástí hlavní budovy je restaurace, bar, recepce, wellness a fitness centrum.

Vybavení a služby

Stravování

Snídaně
ANO
Čas:
08:00 - 10:00 hod
Obědy
ANO
Forma stravování:
A´la carte
Čas:
11:30 - 20:00 hod
Večeře
ANO
Forma stravování:
A´la carte
Čas:
11:30 - 20:00 hod


Lázně a wellness

Vnitřní bazén
ANO
Součástí objektu:
ANO
Volné vstupy:
ANO
Sauna
 • Finská
 • Parní
Vířivka
Vířivka
ANO

Hlavní léčebný zdroj
Šest kilometrů od Mariny Liptov se nachází termální pramen v Bešeňové. Bešeňová je jednou z významných lokalit výskytu vzácných minerálních pramenů. V katastru obce Bešeňová se nachází přibližně čtrnáct pramenů s bohatou mineralizací. Drobné odlišnosti mezi jednotlivými prameny jsou v celkové mineralizaci, případně teplotě. Termální prameny v Bešeňové patří vzhledem k teplotě, vydatnosti zdroje a obsahu mineralizace do I. kategorie minerálních pramenů na Slovensku (podobně jako Piešťany, Rajecké Teplice, Bojnice, Trenčianske Teplice a několik dalších). Minerální voda obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, mangan, draslík, mimořádné množství síranů, bikarbonáty, volný kysličník uhličitý a další minerály. Okolí každého minerálního pramene je charakteristické svým červenohnědým zbarvením.

Co se v lázních léčí
Zejména se řeší: problémy pohybového aparátu, bolesti páteře, kolen, ramen, loktů, bederních kloubů, problematika chodidel (plochonoží, vbočený palec), pooperační stavy (např. po artroskopii, přední zkřížený vaz, menisky), pomoc s rekonvalescencí po nedostatečné rehabilitaci, práce se sportovci

Nabízené procedury
Fyzioterapie - diagnostika, terapie a prevence pohybového aparátu. (Používá se např. metoda Ludmily Mojžíšové, DNS podle Koláře, metoda McKenzie, ACT, Vojtová metoda, manuální medicína podle prof. Lewita, senzomotorická stimulace, viscerální terapie podle Jean-Pier Barral). Fyzioterapeuti úzce spolupracují s lékaři, trenéry, psychology.


Vybavení a služby hotelu

Check in
15:30 – 19:30 hod
Check out
do 10:00 hod
Domácí zvířata
ANO, za poplatek
Poplatek:
25€/zvíře/noc
WiFi
ANO
K dispozici:
 • V celém objektu
Ručníky na pokoji
ANO
Fitness
ANO
Dětská zóna
 • Dětský koutek
Parkoviště
ANO
Recepce
ANO
Kreditní karty
ANO


Volnočasové aktivity


Kulturní vyžití
Konference a eventový prostor

Jedinečná poloha přímo na břehu Liptovské Mary, výjimečný prostor z přírodních materiálů, absolutní soukromí - minimálně toto jsou důvody, proč mít konferenci nebo teambuilding právě v Marine Liptov.

konferenční místnost: Kapacita konferenční místnosti při školním sezení je maximálně 20 osob. Základní technické vybavení: plátno, projektor, flipchart, magnetická tabule a wifi internet je samozřejmostí. (rozloha m2: 62, divadelní uspořádání: 30,  školní uspořádání: 20)
molo: Jedinečný eventový prostor, který na Slovensku jinde nenajdete. Tato dřevěná konstrukce měří 2000m2 a přináší štědrý prostor pro vaši konferenci, kongres, oslavu nebo párty. (gril bar, posezení nejen pod baldachýny, stage s rozlohou 7x5m, vstup na plovoucí molo)

KEMP: na návrší Mariny se nachází travnatá plocha, která je ideální pro sportovní event s dokonalým výhledem. (nově vybudovaná budova se sociálním zařízením, stan s rozlohou až 1600 m2, stage s rozlohou 15 x 8 m)

Sportovní vyžití

FITNESS Na ploše 140 m2 máte k dispozici dvacet špičkově vybavených stanovišť, které ocení i ti nejnáročnější z vás. Díky velkým oknům si pak můžete při cvičení vychutnat jedinečný pohled na krásnou Liptovskou Maru, rozprostírající se přímo před vámi. OTEVÍRACÍ DOBAPO - 11.00 - 20.00 hod / SO - NE 9.00 - 20.00 hod

OUTDOOR FITNESS: v případě že rádi cvičíte pod širým nebem, vyzkoušejte outdoor fitko na pláži.

Vybavení fitness: věžový systém, hřbet, zakopávání, předkopávání, protisměrné kladky, lavička na tlaky,
Samostatně stojící zařízení: tlak nohama pod úhlem 45 stupňů, tlak po vodicích tyčích / multipress, univerzální lavička, lavička na břicho, hyperextenze 45 stupňů, velká nakládací činka pogumované kotouče 130kg, jednoruční činky od 2 do 30kg postupně po 2kg
Kardio zařízení: běžecký trenažér, eliptický trenažér, cyklistický trenažér, veslovací trenažér

PŮJČOVNA KOL: Krásy Liptova lze poznat i na dvou kolech. Možnost zapůjčení kvalitních kol. Pro Vás a Vaši rodinu na recepci naleznou vhodnou cyklotrasu a po předání kola jsou už zážitky jen na Vás. V nabídce jsou pánská kola KTM Chicago, dámské Genesis Helena a dětský Nakamura Booster.

Loděnice Marina Liptov - zde zakotvíte, zda jste kapitán, jachtař, vodní skútrista, rybář, nebo jen milovník vody. Máte loď, či jachtu? Pokud loďku nemáte a toužíte prozkoumat krásy zátok Liptovské Mary, pronajměte si ji v půjčovně lodí. Velmi oblíbené jsou tiché elektroloděm s volantem a střechou pro 4 osoby. Na své si také přijdou aktivní vodáci. (vodní skútry, paddleboard, pramice, kajaky či kanoe)

Molo - Jedinečné molo se rozprostírá na ploše 2000 metrů čtverečních a je unikátní na celém Slovensku. Užívejte si drink s přáteli s Liptovskou Marou jako na dlani. Pro aktivní lidi je na pláži nachystané jedinečné outdoorové fitko. V letní sezóně je připravena relax zóna s atraktivními baldachýny na molu a na pláži s lehátky a tulivaky. Na travnaté ploše můžete sportovat, zatímco ti nejmenší se vyřádí na dětském hřišti se spoustou atrakcí.

Marina Boat Club - návštěvníci restaurace a gril baru na molu mají vyhrazené kotvení zdarma po prokázání se dokladem o konzumaci pracovníkovi loděnice. Členové Marina Boat Club získávají v ceně kotvení:

 • vyhrazené parkování vozidla zdarma
 • zdarma 1x vytažení lodě a 1x spuštění lodě
 • dodávku elektrické energie     
 • přístup k pitné vodě
 • přístup k sociálním zařízením v hlavní budově (toalety, sprchy, skříňka)
 • 24h hlídání
 • 10% sleva na služby včetně restaurace a gril baru
 • členská Vyhlídkové plavby po Liptovské Mare

Vyhlídkové plavby - vyhlídkové plavby po Liptovské Mare.řátelé, Služba půjčovny lodí a centra vodních sportů.
Tip pro vás: mezi turisty je velmi oblíbená hodinová vyhlídková plavba po Liptovské Mare na katamaránu Sun Tracker. Kapacita lodě je 12 osob. Denně od 1.7. do 2.9.2018. Odjezdy: 11:00, 13.00, 15.00, 17.00 hod.

Cena 10 / osoba
Cena: 5 / dítě do 12 let
Dítě do 3 let zdarma

Privátní plavba od 3.9 do 31.10.2018 (99 / hod. nebo 49 / 30min.)

Mimo letní sezóny pouze na objednávku

Důležité!  většina plavidel s vlastním strojním pohonem o výkonu do 4kW nevyžaduje odbornou způsobilost vůdce malého plavidla a je určena pro každého s výjimkou pronájmu motorového člunu a plachetnice.
Rezervace osobně na recepci nebo tel.číslo +421 902 605 605

(Všechny pronájmy jsou včetně záchranných vest podle počtu osob. Vratná kauce za půjčení lodě s motorem a plachetnice je 250 . * Potřebná odborná způsobilost vůdce malého plavidla kategorie A resp. C)

FYZIOTERAPIE:  cena za úvodní hodinu: 20 €, každá další hodina 17 €

JÓGA: Marina Sport Club přináší pravidelné cvičení jógy s možností fyzioterapie pod vedením nové členky týmu MSC - Barborky. Přijďte si zacvičit u bazénu v prostorách wellnessu a dopřejte svému tělu a mysli aktivní odpočinek. Baška se věnuje zdravému životnímu stylu a své služby bude postupně rozšiřovat. Její prioritou je zejména pomáhat lidem pomocí jógy a fyzioterapie a zbavit je bolesti a špatných návyků.

podmínky:

 • cena: 3 € / osoba (platí se na místě)
 • kapacita: max. 15 lidí
 • trvání: 60 minut
 • pro koho: začátečníci a mírně pokročilí
 • co si třeba přinést: podložku a dobrou náladu
 • tréninková jednotka sestává z 50 minutového cvičení pod odborným dohledem fyzioterapeuta a na závěr 10 minutové relaxace.
 • speciální cena za hodinu jógy a 60 minut wellness: 10 € / osoba, vždy po dohodě, min.počet je však 10 lidí.

ATC Marina Liptov je jedinečné místo na kemping situované na návrší moderního rekreačního střediska Marina Liptov. Vychutnejte si 360 stupňový výhled na hladinu Liptovské Mary, Západní a Nízké Tatry, Chočské vrchy a okolní louky a pastviny. Oceníte úžasnou polohu s privátní atmosférou a zažijete skvělou dovolenou.

V kempu je k dispozici:

 • plocha o rozloze 6000 m2
 • mobilní domy
 • parkovací místo pro karavany má komfortně k dispozici elektrickou a vodovodní přípojku a odpad přímo na místě
 • zcela nová budova sociálních zařízení včetně zařízené kuchyňky a pracovní
 • výlevka s tekoucí vodou na vyprázdnění chemického WC
 • v areálu střediska je pokrytí wifi internetem
 • prostor vstupní brány je monitorován kamerovým systémem
 • eventový stan s pódiem a pivními sety
 • hry a sportovní potřeby
 • gril bar na molu
 • restaurace s terasou s nejkrásnějším výhledem na Liptovskou Maru

  OTEVÍRACÍ DOBA           ČERVEN - ŘÍJEN 8.00 - 22.00 hod

Krásná Liptovská Mara má své přední místo i v oblasti rybolovu. Patří dokonce mezi nejlepší zarybněné vody, které jsou zařazeny v kaprovém režimu na Slovensku. Má bohaté zastoupení těchto ryb: kapr, lín, štuk, candát, okoun, jelec tloušť, bolen, podoustve, pstruh duhový, pstruh jezerní, sem tam lze natrefit i na sumce a úhoře. Lov ryb je povolen od 1.6. do 15.3. Lov přívlačí a lov na rybku je povolen od 15.6 do 31.1. Lov je povolen na dvě udice při lovu na těžko a na plavanou, při lovu přívlačí a muškaření lze používat pouze jednu udici. Lovící si může v jednom dni ponechat nejvýše 2 ks kapra, lína, štiky, candáta, sumce, bolení, nebo jejich kombinaci, případně 4 ks lososovitých včetně lipana a podoustve ale nejvýše 7 kg ryb. Vášnivé rybáře jistě potěší i fakt, že navzdory velké návštěvnosti je stále možné chytit pořádného "macka"!

    

  Poloha a doprava


Umístění
Marina Liptov je vzdálena pouze 6km od Bešeňové a 15km od Liptovského Mikuláše a Ružomberka. Je to ideální poloha v srdci Liptova, rekreační a sportovní středisko MARINA LIPTOV, Bobrovník 140, 032 23, Slovenská republika GPS: 49.120035 19.479359

Tipy na výlet
Nasedněte na kolo a odhalte kouzlo těch nejkrásnějších cyklostezek. Vychutnejte si krásné panoramatické výhledy, nadýchejte se čerstvého vzduchu nebo se vydejte poznávat pěšky a prozkoumejte okolní turistické chodníčky. Dvanáct kilometrů od Mariny Liptov najdete jeden z pěti významných Slovenských vodopádů, který byl vyhlášen za národní přírodní památku. Nachází se přímo uprostřed lázeňské obce Lúčky, padá z travertinové terasy a dosahuje výšky dvanácti metrů. Nedaleko najdete i Lúčanské travertiny. Dále stojí za shlédnutí: věž kostela Panny Marie ze zatopené vesnice 3km, Archeoskanzen Havránok 3km, Prosiecka a Kvačianska dolina 6km, aquapark Bešeňová 6km, aquapark Tatralandia 6km, největší Babyland Vila Betula 6km, ZOO kontakt 10km, lázně Lúčky 13km, motokáry Go Kart 15km, Adrenalin centrum v LM 15km, Vlkolínec 22km, Demänovská ledová jeskyně 30km, Muzeum liptovské dědiny v Pribylině 40km, Oravský hrad 42kmPokoje

rekreační vila - Vila Bobria

Pevná lůžka: 4         Přistýlky: 2

- manželská postel (oddělitelné postele) - dvě oddělená lůžka + dvě výsuvné lůžka - rekreační vila - Vila Bobria - kapacita: 4 + 2 osob - užitná plocha: 90,7 m2 - zastavěná plocha s terasami a přístřešky: 203,4 m2 - vila se nachází na čtvrté terase s dokonalým výhledem, kam se dostanete po 100m silnici s mírným stoupáním - samostatná koupelna + toaleta pro hosty - plnohodnotná kuchyně: elektrický sporák, trouba na pečení, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, topinkovač, varná konvice, sada hrnců, nádobí, příborů a sklenic - obývací místnost s TV, pohovka jako přistýlka, jídelní stůl a židle - krytá terasa se stolem a čtyřmi židlemi - dvě parkovací místa - dětská postýlka pro děti do 3 let zdarma na vyžádání - wifi internet v celém objektu

 • WC na pokoji
 • koupelna na pokoji
 • vana
 • sprcha
 • balkon nebo lodžie
 • TV
 • internet
 • lednička
 • Rychlovarná konvice
  rekreační vila - Vila Bobria - JAN8690rekreační vila - Vila Bobria - JAN8748rekreační vila - Vila Bobria - JAN8741+ 7 dalších fotek

  rekreační vila - Vila FJORD

  Pevná lůžka: 6

  - manželská postel - dvě oddělená lůžka + dvě přistýlky - užitná plocha: 90,7 m2 - zastavěná plocha s terasami a přístřešky: 203,4 m2 - samostatná koupelna + toaleta pro hosty, plnohodnotná kuchyně: elektrický sporák, trouba na pečení, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, topinkovač, varná konvice, sada hrnců, nádobí, příborů a sklenic, obývací místnost s TV, pohovka jako přistýlka, jídelní stůl a židle, krytá terasa se stolem a čtyřmi židlemi, dvě parkovací místa, dětská postýlka pro děti do 3 let zdarma na vyžádání, wifi internet v celém objektu

  • WC na pokoji
  • koupelna na pokoji
  • vana
  • sprcha
  • balkon nebo lodžie
  • TV
  • internet
  • lednička
  • Rychlovarná konvice
   rekreační vila - Vila FJORD - druha-spalna-vila-Fjordrekreační vila - Vila FJORD - Fjord00015rekreační vila - Vila FJORD - Fjord00016+ 3 dalších fotek

   Zobrazit další pokoje

   Tento hotel si právě prohlíží 3 uživatelé

   Hodnocení našich klientů

   Tento hotel zatím nikdo nehodnotil

   Personál

   Ubytování

   Stravování

   Procedury

   Dárkový poukaz

   Objednat pobyt jako dárek


   Recenze

   4Skvělé (Založeno na 0 hodnocení)

   Tento hotel zatím nikdo nehodnotil. Buďte první.

   Adresa

   Bobrovník 140,
   032 23 Bobrovník Slovenská republika