Když se k vám přikloní štěstí aneb Zážitky z lázeňského pobytu ve Františkových Lázních

Kdo z nás někdy v životě nezatoužil vyhrát pořádný ranec peněz? Nebo auto, dovolenou snů, nové nádobí, vlastně cokoliv? Soutěží se z mnoha důvodů. Někdy pro radost, jindy pro adrenalin ze hry nebo proto, že daná výhra v soutěži je tolik lákavá! Možná právě tento důvod, proč se zapojit do soutěže o lázeňský pobyt, měla i paní Kroupová. A ono pomyslné štěstí stálo tentokrát při ní. O svoje dojmy z výhry v soutěži portálu Lázně Travel se s vámi nyní ráda podělí.

Rozhovor s vítězkou Velké vánoční soutěže portálu Lázně Travel

Když se k vám přikloní štěstí aneb Zážitky z lázeňského pobytu ve Františkových Lázních

Paní Kroupová, soutěžíte ráda? A věřila jste, že ve Velké vánoční soutěži o lázeňský pobyt uspějete zrovna Vy?

Soutěžím ráda, když na internetu příležitostně nějakou soutěž objevím, tak to zkusím. Většinou na to potom zapomenu, o to větší bylo překvapení, že jsem vyhrála.

O tom, že jste měla z výhry radost, se asi nedá pochybovat. Ale prozradíte nám svoje první pocity, když jste se o výhře dozvěděla?

Samozřejmě v první řadě to byla velká radost, už dlouho jsem se s manželem do Františkových Lázní chystala. Jenže jsme to pořád odkládali, protože je to od nás skoro přes celou republiku.

Hlavní výhrou v soutěži byl Víkendový pobyt pro dva v hotelu Harvey ****, ale vy jste nakonec s manželem odjeli na zcela jiný pobyt. Jak k tomu došlo?

Abychom si pobyt hodně užili a prohlédli si i okolí, domluvili jsme se s portálem Lázně Travel, že si pobyt prodloužíme na týden. Užili jsme si tak podstatně více procedur i krás Františkových Lázní. Celý pobyt se nám zlevnil o hodnotu naší výhry, a tak jsme díky soutěži a štěstí, které jsem měla, výrazně ušetřili.

Byla pro Vás návštěva hotelu Harvey první zkušeností s lázněmi? A jak se Vám líbil hotel a Františkovy Lázně?

Františkovy Lázně jsou krásné, také jsme se vydali za historií do Chebu a okolí. Hotel Harvey je luxusní, procedury, jídlo, zázemí - všichni se nám věnovali a celý pobyt byl moc příjemný. Ale Františkovy Lázně nebyla naše první zkušenost s lázeňstvím. My se snažíme jezdit do lázní pravidelně. Třeba na kratší pobyty, ale alespoň 2x do roka, protože při našem sedavém zaměstnání nám pobyt v lázních hodně pomáhá.

Doporučila byste po Vaší zkušenosti ostatním lázně nebo wellness pobyt?  Pomohl Vám pobyt s nějakými zdravotními obtížemi nebo jste pocítila, že skutečně došlo k regeneraci organismu?

Pobyt v lázních je určitě pro každého velkým přínosem. Nám pomáhá hlavně při bolestech zad a celkově si odpočineme. Doporučila bych ho i mladším lidem, ještě než se začnou objevovat zdravotní problémy jako prevenci. Tu péči i atmosféru samozřejmě ocení i ti, kteří potřebují jen relaxovat a utíkají před starostmi všedních dnů.

A jak vnímáte účinky lázeňské péče? Myslíte, že využití přírodních léčivých zdrojů může být alespoň podpůrným řešením určitých nemocí?

Přírodní léčivé zdroje jsou určitě velkým pomocníkem při léčení různých nemocí. U nás má navíc lázeňství velkou tradici a lázně nebo kvalitní wellness hotely nabízí špičkové služby.

Moc Vám děkuji za vaše hodnocení i za to, že jste se podělila o Vaše zkušenosti s lázeňským pobytem. Ale popravdě, mám ještě jednu otázku. Lázeňský portál Lázně Travel rád rozdává mezi svými klienty radost, a proto se zeptám – zkusíte štěstí i příště, až Lázně Travel připraví další soutěž?

Samozřejmě soutěžím dál, ale dávku štěstí už mám asi vyčerpanou. Ještě jednou za výhru děkuji, bylo to opravdu moc příjemné. Od chvíle, kdy jste mi volali, že jsem vyhrála, přes dojednání samotného pobytu na rezervačním oddělení Lázní Travel až po samotný týden ve Františkových Lázních.

Zpět na seznam článků