Věnovat čas sám sobě není rozmar, ale nutnost, říká výherkyně naší velké soutěže o Wellness pobyt ve Spa resortu Tree of Life

Štěstí se tentokrát usmálo na paní magistru Marii Böhmovou, která výhru přijala s velkou radostí. Na víkend do luxusního Spa resortu Tree of Life vyrazila s partnerem.  V rozhovoru nám pak popsala své zážitky, ze kterých bylo zřejmé, jak moc si pobyt užili. Děkujeme za příjemný rozhovor i spoustu podnětných myšlenek, které bychom si měli často připomínat. Ať jsou tedy slova paní Böhmové inspirací pro všechny, kteří stále ještě pochybují, že každý  má nárok na pořádný odpočinek a chvilku času pro sebe.

Věnovat čas sám sobě není rozmar, ale nutnost, říká výherkyně naší velké soutěže o Wellness pobyt ve Spa resortu Tree of Life

Ve Spa resortu Tree of Life právě probíhá velká letní akce, kdy získají klienti ke svému vybranému pobytu navíc jednu noc zdarma. Zůstala byste i Vy po zkušenosti s resortem Tree of Life ráda o jeden den déle?

Takovou velkorysou nabídku bych určitě využila;ano, o jeden den déle bych zůstala velmi ráda.

Byl pro Vás pobyt v lázeňském hotelu první zkušeností nebo jste „ostřílený lázeňský švihák“?

Ostřílený lázeňský švihák jsem i nejsem.V dřívější době jsem absolvovala několikrát pobyt ve Františkových Lázních, a to z léčebných důvodů.V tomto smyslu nejsou pro mne lázně velkou neznámou. Nicméně wellness pobyt jsem díky výhře ve vaší soutěži absolvovala naprosto poprvé v životě. Již dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že si některý z tohoto typu víkendových pobytů vyberu a dopřeji. Že mi jej přinese nečekaná výhra, mne však skutečně nenapadlo. Překvapení to bylo velmi milé a k tomu rovnou pobyt pro dvě osoby – skutečně krásný dárek.

Proběhl víkendový pobyt podle vašich představ?

Víkend se vydařil nad všechna očekávání a k naprosté spokojenosti. Veškeré služby byly na vysoké úrovni.

Myslíte si, že i krátká relaxace může pomoci organismu zotavit se minimálně ze stresu, který se stává více a více každodenní součástí našich životů?

Domnívám se, že si člověk má dopřát tuto péči, starat se o sebe, a to nejen až v době, kdy jej už něco začíná bolet a trápit. Jsme zvyklí stále spěchat, péči o sebe odkládat až na někdy jindy, až na později. Je však třeba se také umět zastavit, dopřát si odpočinek, nechat se hýčkat. A o to bylo v resortu Tree of Life velmi dobře postaráno. Jsem přesvědčena, že i krátká relaxace má význam pro regeneraci organismu, napomůže odbourání napětí, které si často v sobě neseme. Zjistíme pak, že nám vlastně nic neuteklo, naopak jdeme vstříc svým povinnostem s obnovenou energií.

Byl pro vás a vašeho přítele pobyt ve Spa resortu nějakou inspirací? Třeba k tomu, že se vyplatí investovat do svého zdraví a věnovat se alespoň občas sám sobě?

Několikadenní pobyt v resortu nás inspiroval k tomu, že takovouto péči, kdy je o klienta všestranně postaráno, si dopřejeme minimálně jedenkrát ročně. Došli jsme k závěru, že tento typ pobytu, navíc v krásném a kultivovaném prostředí, jsme si měli dopřát již dávno. Výhra nás sem vlastně přímo dovedla. Věnovat čas také sám sobě není rozmar, ale nutnost, abychom zvládali všechny nároky a současně si zachovali radost ze života. Taková investice se každému vrátí…

Navštívili jste v rámci pobytu i nějaké zajímavé místo v okolí nebo jste se oddali maximální relaxaci?

Program jsme měli opravdu nabitý. Skladba našich procedur byla různorodá a se všemi jsme byli spokojeni. V mezidobí jsme ještě plavali a též se věnovali saunování. Je však třeba říci, že prostředí celého resortu je nádherné, stejně tak jeho okolí. Nejen budova samotného hotelu, ale i přilehlá zahrada s pečlivou úpravou je na vysoké estetické úrovni. Samotné zasazení budovy na okraj městečka, vkusná parková úprava i letité vzrostlé stromy a rybník za budovou, to vše nabízí prostředí, jaké se opravdu nevidí často. Neuniklo nám, že se nabízí množství skutečně úchvatných výhledů; například z prostorného bazénu lze prosklenou stěnou sledovat majestátní krásu vzrostlých dubů. Rybník Pardoubek se svými dřevěnými sochami nás vylákal k procházce a prohlédli jsme si i lázeňské městečko. Bohužel na víc nebyl čas. Pobyt byl velmi, velmi příjemný a my děkujeme touto cestou za výhru.

A my děkujeme ještě jednou paní Böhmové, že se s vámi podělila o svoje zážitky a přejeme jí mnoho zdraví a elánu do dalších dnů.

Chcete i vy prožít podobný příběh jako paní Böhmová? Vyhrát s Lázně Travel podobný pobyt může opravdu každý, stačí nás sledovat na facebooku nebo odebírat naše novinky. Budeme vám držet pěstí, ať se štěstí usměje příště na vás!

+ 4 dalších fotek

Zpět na seznam článků