Spa resort Tree of Life - Podzimní relaxace, 5 nocí
96% Perfektní (Celkem 216 hodnocení)
Jezdíme na toto místo s rodinou vícekrát v roce. Tentokrát nám přálo i počasí, což umocnilo celkovou náladu. Dokonce malý vnouček s dcerou si ráchali nožky v Paroubku v rybníku a...   Alena V.
Zobrazit více hodnocení

Pobyt Podzimní relaxace, 5 nocí

Spa resort Tree of Life

Popis

5 nocí      6 dnů      Polopenze        8 procedur      Nástup možný po celý týden

Léto je už nenávratně pryč a před námi dlouhá zima. Naberte síly v krásném Spa resortu Strom života.


Obsah balíčku

Pobyt Podzimní relaxace zahrnuje na osobu:

  • 5x ubytování
  • 5x polopenze formou bohatého bufetu

Léčebné procedury v ceně pobytu:

  • 1x detoxikační solný peeling
  • 1x levandulová regenerační koupel
  • 1x klasická masáž zad a šíje
  • 1x celotělový zábal s levandulí
  • 1x parafinový zábal na ruce
  • 1x oxygenoterapie
  • 1x ShapeMaster Powertone (rekondiční cvičení)
  • 1x slatinný obklad

Bonusy

  • volný vstup do hotelového bazénu
  • volný vstup do saunové zóny
  • vysokorychlostní internet
  • parkovací místo pro jeden automobil
  • lázeňský poplatek
  • mísa s ovocem na pokoji


Spa resort Tree of Life - Tree of Life - ExteriérSpa resort Tree of Life - Tree of Life - Pokoj PremiumSpa resort Tree of Life - Tree of Life - Restaurace VernissageSpa resort Tree of Life - Tree of Life - Relaxační bazénSpa resort Tree of Life - Tree of Life - Garden Spa+ 31 dalších fotek

Monika
Markéta
Darina
Lenka

Zavolejte nám

Máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit?

+420 314 004 840

Telefonická rezervace

+420 314 004 840
Po - Pá: 8:00 - 16:00
So: 10:00 - 15:30
Ne: zavřeno pro telefonické rezervace

Email

Zpět na informace o hotelu

Recenze

96%Perfektní (Založeno na 216 hodnocení)
(216)

- 6.5.2026 -

Alena V.

(#116513)

Jezdíme na toto místo s rodinou vícekrát v roce. Tentokrát nám přálo i počasí, což umocnilo celkovou náladu. Dokonce malý vnouček s dcerou si ráchali nožky v Paroubku v rybníku a procházky kolem něj jsou skvělé, zkrátka nádhera.

- 28.4.2026 -

Eva B.

(#115342)

S pobytem jsem byla velmi spokojená.

- 15.4.2026 -

Dagmar M.

(#115721)

Pobyt byl úžasný hotel poloprázdný jelikož jsme byli víkend po velikonocích. V bazénu větsinou sami. Jídlo výborné dolňují i půl hodiny před zavíračkou vybere si opravdu každý. Opravdu smekám před cukrářkou která vytváří neskutečné zákusky které si můžete koupit k odpolení kávě nebo večer ve formě mini zákusků po večeři. Určitě se ještě vrátíme.

- 1.4.2026 -

Alena V.

(#111955)

Je to zde krásné, krásné a čisté prostředí, krásné okolí, a také zde výborně vaří. Příjemný, milý a ochotný personál.

- 30.3.2026 -

Karel K.

(#110224)

Velmi spokojeni.

Nevybral jste si? Prohlédněte si naší další nabídku


Adresa

Lázeňská 531,
50781 Lázně Bělohrad