Prožijte 3 dny plné odpočinku, užijte si krásné prostředí lázeňského města a procedury přímo v...
Pojeďte si odpočinout do Rajeckých Teplic, které je známe především svými lázněmi a...
Prožijte 4 dny plné odpočinku, užijte si krásné prostředí lázeňského města a 5 léčebných...
Užijte si pobyt s relaxačními procedurami v překrásném lázeňském městě Rajecké Teplice. Na výběr...
Prožijte 4 dny plné odpočinku, užijte si krásné prostředí lázeňského města a procedury přímo v...
Užijte si klasický relaxační týden v Rajeckých Teplicích. Kombinace procedur prospěje vašemu tělu a...
Activity Wellness je ideální pobyt pro milovníky sportu i kvalitního odpočinku. To vše v krásném...
nemoci pohybového aparátu, nemoci dýchacích cest, kožní potíže, posílení imunity, zlepšení prokrvení, poruchy metabolismu, apod.
lokální kryoterapie, masáže, nefritové lůžko, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, bioptron, solární louky, rašelina, senný zábal, aerosolní inhalace,
Konference, školení, team building. K dispozici profesionální ozvučení s bezobslužným provozem, bezdrátový ruční mikrofon, bezdrátový náhlavní mykrofon, CD/DVD přehrávač, video-projektor, plátno, WiFi. Rozloha sálu 150 m2 (13,5 x 11 x 8 m), kapacita 80/120 míst. Pronájem těchto prostor a vybavení za poplatek, podle platného ceníku služeb.
Activity park s adventure golfem, koloběžkami, discgolfovým areálem a půjčovou sportovních potřeb.
Pevná lůžka: 1
Prostorný jednolůžkový pokoj bez klimatizace. Vybavení: telefon, SAT-TV, lednička, koupelna se sprchou a WC, fén k dispozici. Bonus: parkoviště zabezpečené kamerovým systémem v areálu hotelu grátis, wifi, dětské hřiště a koutek k dispozici.
Pevná lůžka: 2 Přistýlky: 1
Standardně zařízené pokoje se dvěma samostatnými nebo spojenými lůžky. Někde možnost přistýlky. Bez klimatizace. Ubytování pro 2-3 dospělé osoby. Vybavení: telefon, SAT-TV, koupelna se sprchou a WC, fén k dispozici. Bonus: parkoviště zabezpečené kamerovým systémem grátis, wifi, dětské hřiště a dětský koutek.
ubytování dobré, jen pokoje na straně k silnici v letních dnech při otevřeném okně v noci dost hlučné - cesta hodně fregventovaná, uvítal bych klimatizaci na pokoji.
"ubytování dobré, jen pokoje na straně k silnici v letních dnech při otevřeném okně v noci dost hlučné - cesta hodně fregventovaná, uvítal bych klimatizaci na pokoji."
"Jidlo nic moc na hotel bych cekal lepší"
Rajecká cesta 133,
01313 Rajecké Teplice
Tel.: +420 311 537 418 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2021 CzechTravelAgency s.r.o.