Šumavské bylinné lázně

Šumavské bylinné lázně


Zobrazit nabídku pobytů

Informace o Šumavských bylinných lázních

Vítejte v jedinečných lázních v srdci Šumavy, ve kterých vás okouzlí nejen malebná příroda a anglický lázeňský park. Na dohled od tajemného hradu Kašperk si vyjma balneologické péče užijete především sílu účinné klimoterapie a také unikátní speleoterapie. Tu nabízí Šumavské bylinné lázně jako jediné u nás v přírodní jeskyni přímo pod hotelem.

V bylinných lázních jsou velmi pyšní na svůj přístup k péči o svoje hosty v duchu myšlenky "Lékař léčí, příroda uzdravuje". Při vašem pobytu se totiž dočkáte skutečně neobvyklého postupu při léčbě a regeneraci vašeho organismu. Uzdravovat vás budou nejen pozitivní zemská energie, ovzduší nebo přírodní scenérie Šumavského národního parku, ale také místní pramen sv. Barbory, vyvěrající přímo v hotelu.

Samozřejmostí jsou komfortní stylové pokoje, kvalifikovaný a laskavý personál, díky kterému si ještě více vychutnáte bohaté lázeňské procedury. Také široké možnosti k trávení volného času budou vítaným zpestřením vašeho pobytu. Všichni hosté také nepochybně ocení každodenní neomezený přístup do hotelového bazénu.
Přijeďte se přesvědčit, že návrat k přírodě může být i pro váš organismus tím nejlepším řešením a prožijte neopakovatelnou relaxační dovolenou v Šumavských bylinných lázních v Kašperských horách. Mocnou sílu přírody zde poznáte na vlastní kůži.

 

Indikační seznam Šumavských bylinných lázní

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci močového ústojí
  • Nemoci dýchacího ústrojí
  • Gynekologická onemocnění

Lázeňské hotely Šumavské bylinné lázně


Mapa hotelů - Šumavské bylinné lázně