Léčebný dům Mier

Léčebný dům Mier

Termální lázně Bojnice

Léčebný dům Mier - MierLéčebný dům Mier - Mier izba 2Léčebný dům Mier - Mier jedáleňLéčebný dům Mier - Mier - Žltý bazénLéčebný dům Mier - Bojnice mapka nový vstup (002)+ 40 dalších fotek

Popis hotelu

Termální lázně Bojnice v srdci Slovenska jsou klidným místem, které svojí polohou, klimatem a složením termálních vod vytváří optimální podmínky pro léčebné procesy, regeneraci a odpočinek svých hostů. Leží v Hornonitranské kotlině na východním úpatí Malé Magury, v nadmořské výšce 297 m. Ze tří stran jsou chráněné pohořími s bohatými listnatými a jehličnatými lesy a mají proto příznivé klimatické podmínky s průměrnou denní teplotou vzduchu 9°C a 2000 slunečnými hodinami v roce. Termální prameny a malebná příroda zde tvoří harmonii již po staletí a návštěvníci unavení hektickým životem tu nalézají zklidnění a odpočinek pro tělo i duši. Základem léčebných procedur v Lázních Bojnice je přírodní, léčivá, hydrogen-uhličitanovo-síranová, vápníkovo-hořčíková hypotonická akratoterma s teplotou od 28 - 52°C, která vyvěrá z 9 pramenů s vydatností 40 l/s z houbek 1200 - 1500 m. Akratoterma zlepšuje látkovou výměnu a imunologické reakce v buňkách, funkčnost tkání, jejich zásobování kyslíkem a tím celkový stav organismu. Léčivá voda účinkuje pozitivně na vegetativní nervový systém, především jeho parasympatickou část.

Výhodné pobytové balíčky


Pobyt Klasik

Pobyt Klasik

Léčebný dům Mier, Termální lázně Bojnice

Odpočinek v Termálních lázních pod dohledem odborníků...

6 - 21 noci Plná penze 3 procedury / den
Cena od11 100Osoba / pobyt

Zobrazit

Pobyt Dynamik

Pobyt Dynamik

Léčebný dům Mier, Termální lázně Bojnice

Udělejte něco pro své zdraví a nechte se hýčkat v Termálních lázních Bojnice.

6 - 21 noci Plná penze 3 procedury / den
Cena od14 100Osoba / pobyt

Zobrazit

Tip: Nevybrali jste si žádný pobyt? Nechte si zaslat nabídku ubytování.

Chci nabídku ubytování
Zavřít

Poptávka ubytování

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí na něm zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služeb společnosti Google.
-+

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
  • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
  • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
  • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Odeslat poptávku

Zobrazit výhodné balíčky (2)

Hodnocení našich klientů

Václav S. (#83360)     Perfektní

Celkově tak na 90%. Mimořádné přírodní prostředí lázní a zajímavosti v nejbližším okolí jsou skvělým základem pro celkové, dlouhodobě výborné hodnocení. Procedůry na místě a...

92%Perfektní (Založeno na 10 hodnocení)

Personál

Ubytování

Stravování

Procedury

Dárkový poukaz s platností 2 roky

Objednat dárkový poukaz

V tento moment příjímáme pouze elektronické rezervace.

Po - Pá 8:30 - 16:00
So: 10:00 - 15:30
Ne: zavřeno pro telefonické rezervace

EmailRecenze

4.6Perfektní (Založeno na 10 hodnocení)
(10)

- 8.5.2024 -

Václav S.

(#83360)

"Celkově tak na 90%. Mimořádné přírodní prostředí lázní a zajímavosti v nejbližším okolí jsou skvělým základem pro celkové, dlouhodobě výborné hodnocení. Procedůry na místě a slušné stravování to doplňují. Jsou ale i drobné nedostatky: léty poškozená, ostudná mapka resortu přímo před LD Mier, nádherné květinové schodiště s vrstvou loňského listí, hučící ventilátor na pokoji 38 v LD Mier, často málo teplá jídla pro 2. skupinu, trapné gumové hranolky. Vše se však snažily některé skvělé ženy v obsluze omluvit, odůvodnit. "

- 7.5.2024 -

Jiří B.

(#83038)

"Vše bylo naprosto skvělé, určitě si lázeňský pobyt v Bojnicích zopakujeme vč. procedur. Absolutně nejvíc hodnotíme vstřícnost a přátelský přístup personálu lázní a skvělé vzájemné vztahy mezi klienty lázní. Všichni se vzájemně pozdraví každý den i při opakovaném setkání na chodbě, většinou se na sebe usmívají a dají se do řeči (ale při tom určitě nejsou vtíraví). Z 95 % převažovali klienti ze Slovenska a k nám klientům z Česka se chovali opravdu přátelsky. My jsme byli v Bojnicích poprvé. Nicméně přítomní klienti ze Slovenska většinou hodnotili lázně Bojnice jako nejlepší na Slovensku. Rozhodně doporučujeme návštěvu Kúpelné kaviarničky hned naproti léčebného domu Mier a dále kavárny Kaviarni Jedna báseň hned naproti Bojnického zámku - výborná káva, úžasné zákusky a skvělá obsluha !!!"

- 6.5.2024 -

Jindřich B.

(#81028)

"Vztah lékař - pacient. Lékař by neměl být nadřazen nad klientem. U samoplátců bych preferoval vybrání procedůr po domluvě."

- 28.11.2023 -

Miroslav K.

(#74324)

"Jak já i manželka jsme absolutně spokojení super personál vynikající strava i pokoj. "

- 13.9.2023 -

Milena C.

(#71384)

"Byly jsme spokojené se vším všudy, děkujeme všem, kteří se na spokojenosti hostů podílejí."

Adresa

Bojnice ,
97201 Bojnice