Termální lázně Kehida

Termální lázně Kehida


Zobrazit nabídku pobytů

Informace o lázních Kehida

Termální lázně Kehida vás nadchnou svojí perfektní vybaveností a pestrou nabídkou pobytů pro každého. Také místní přírodní zdroj - termální léčebný pramen - je vysoké kvality. Teplota u pramene kehidakustyánské vody je 49°C. Vápnikovo-hořčíková, hydrouhličitanová voda s vysokým obsahem síry neobsahuje radon, a to ani v minimálním měřitelném množství. Blahodárnou sílu síry můžete v lázních Kehida do svého organismu dostat prostřednictvím koupelí, pitného režimu nebo inhalací.

Lázně Kehida nabízí vyjma klasické lázeňské péče také tzv. zážitkové lázně s mediteránními vnitřními prostory, 13 bazénů, 94 m dlouhý tobogán se světelnými efekty, skluzavky, venkovní bazény s teplotou vody 34-36°C, bazény s léčivou vodou, whirlpool či saunový svět. Také pro vaše nejmenší je v Kehidě perfektní zázemí a při rodinných pobytech tak na vás čeká skvělá atmosféra a nezapomenutelné zážitky.

Pokud se i vy rozhodnete poznat maďarskou péči, pohostinnost a vyzkoušet ten pravý relax v lázeňském resortu Kehidakustány, tyto vyhledávané lázně naleznete asi 20 km od severozápadního cípu Balatonu. V jejich blízkosti se nachází také vyhlášené lázeňské město Hevíz s unikátním přírodním termálním jezerem. Z nabídky lázeňských hotelů je snadné vybrat si ten pravý pobyt pro vás a poté se jen těšit na příjemné okamžiky spojené s lázeňskou dovolenou.

 

Indikační seznam lázní Kehida

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci kožní
  • Nemoci oběhového systému

Lázeňské hotely Termální lázně Kehida


Mapa hotelů - Termální lázně Kehida