Terme Čatež

Informace o lázních Terme Čatež

Terme Čatež je největší termální středisko s více než 10 000 m2 vodní plochy, včetně venkovních a krytých bazénů (přístupné po celý rok). Termální lázně mají svůj saunový park s 8 odlišnými saunovými zónami. Objednat si zde můžete také masáže a kosmetické procedury. Součástí lázeňského komplexu je i nákupní pasáž, cukrárna, kasíno a uspokojivá nabídka jídel v několika restauracích.

Léčivé prameny (celkem 11) vyvěrají z hloubky 300-600m, mají teplotu 42-63 °C a prokazatelné účinky na pohybový aparát či neurologická onemocnění. Výborně působí také při rehabilitaci pooperačních a poúrazových stavů.

Lázně využívají nejen pacienti se zdravotními problémy, ale i klienti k rekraci. Celý komplex je tvořen vnitřními a venkovními bazény, tzv. riviérami. Venkovní části jsou v provozu pouze během letních měsíců (cca květen-září, nebo podle počasí).

Vnitřní riviéra je složená z bazénů o teplotě 30-31°C s vířivkami, ostrůvkem, rychlou řekou, tobogány, bazénem s umělými vlnami a dětským bazénem.

Vnější termální riviéra se skládá z 10 bazénů o teplotě 26-31°C.

Najdete tu také 50m olympijský plavecký bazén (teplota 26°C), bazén s umělými vlnami, vířivkami, vodopády, rychlou a pomalou řeku. Děti pak ocení bazén se skluzavkami a pirátský ostrov s prolézačkami.

 

Indikační seznam

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Revmatická a neurologická onemocnění
  • Léčba pooperačních stavů
  • Rehabilitace po úrazech a operacích prsu

Lázeňské hotely Terme Čatež


Mapa hotelů - Terme Čatež